Britax B-Agile

frlka
20. nov 2011

ahojte 🙂
o tomto kociku som temu na Fore nenasla, tak zakladam novu 🙂
Britax B-Agile je novinka r.2012, podobny typ ako Baby Jogger City Mini, ale rozdiely sa najdu.
Ved porovnajte sami... Budem rada, ked pridate svoj nazor 😉
http://www.monstersfunhouse.com/2011/09/britax-...

frlka
autor
20. nov 2011

takto vyzera model 2012 (4-kolesovy)

frlka
autor
20. nov 2011
frlka
autor
20. nov 2011

a este obrazok BJCM a Britax B-Agile 🙂
(vysvetlivky: obr. 1 a 2 = Britax B-Agile //// obr.3 a 4 = BJCM)

Budem rada, ked pridate svoj nazor 😉

tamichloe
20. nov 2011

@frlka no ten 3-kolesovy je krasny...a ešte cena???

frlka
autor
20. nov 2011

@tamichloe 😀 😀 😀 radsej ceny pis cez IP, aby nam admin. nezrusil temu 😉

frlka
autor
20. nov 2011

@tamichloe dnes som im pisala - cenu znizili 😉

tamichloe
20. nov 2011

@frlka ok 😵 🙂

mici111
20. nov 2011

@frlka nozicky to tiez nema polohovatelne ako babyjogger ze?

frlka
autor
21. nov 2011

@mici111 veru nie, nozicky su dolu bez polohovania. Inak, ked som citala tu recenziu, co pisala jedna mamicka (link hore - anglicky), tak mne z toho vychadza lepsi bjcm. Resp. ona pisala, ze keby mohla, skombinuje oba kociky a urobi jeden "dokonaly" 😀 to iste si myslim ja. 😉

frlka
autor
21. nov 2011

prave som zistila info, ze 3-kolesovy Britax sa na SK nedovaza a nie je ani v katalogu. ☹

danu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
frlka
autor
21. nov 2011

vyrobca pise, ze B-Agile 4-kolesovy je len do 15 kg!, ...bjcm je do 23 kg!!!! - to je dalsie + pre bjcm 😀 ,...ale mozno to pisu len koli EU norme...teda, ze viac napisat nemozu 😉

tehula
21. nov 2011

zda sa to len mne, alebo ta strecha pri 3kolke je ovela vacsia ako u 4kolky? pri 4kolke vyzerabyt len ta rozzipsovana priesvitna cast.
http://www.biga.sk/sportove-kociky-golface/brit...

a pri 3kolke je strecha skoro ako pri BJCM identicka.

tehula
21. nov 2011

este mi napadlo, ze na BJCM SA da dat skejtik ale na britax nie co pozeram

kristy03
21. nov 2011

áno aj mne sa zdá, ale trojkolku u nás nedostať...

frlka
autor
22. nov 2011

no, ked tak uvazujem a pozeram, ci 3 alebo 4-kolesovy, tak 3-kolesovy jednoznacne vyhrava!!! zda sa mi vacsi, strieska lepsia, celkovo rieseny je lepsie 🙂 Len skoda, ze sa na SK nepredava ☹ mozno neskor... 😉

persseffona
1. dec 2011

@frlka ja tiež pokukujem po britax b agile 2012 aj koli tomu ze je 4kolesovy...3jkolku nechcem....na tom b agile sa daju polohovať nožičky nevieš? škoda že je len v týchto farbách

persseffona
1. dec 2011

@tehula ahoj aký skejtík?

tehula
1. dec 2011

@persseffona nohy sa polohovat nedaju.
Skejt som myslela tu vozitkovu dosku pre starsie dieta na statie - stupienok, co by sa pripevnil na zadnu tycku

frlka
autor
2. dec 2011

@persseffona ahoj, nozicky sa nedaju polohovat, tak isto ako na bjcm sa nedaju.
A tu sa to neda ani vypodlozit, skusala som. Kamoska ho tiez ma, vraj sa jej lepsie ovlada ako bjcm, ale nasa dlhana sa tam uz nevosla na vysku, tak som ho hned aj vratila. Inak bol pekny.

persseffona
2. dec 2011

@tehula aha to mi nevadí nepotrebujeme zatiaľ 😀
@frlka to je veľká škoda lebo menšie detičky sa šmýkajú potom aj naša jediná dosť podstatná chyba teda...ved aj ked spinkajú tak by mali mať hore nožičky ach jaj nevieš o nejakom podobnom lebo máme romer autosedačku a prisla mi fajn ta značka tak som našla aj tento kočík, ale popritom všetkom čo mi vyhovuje mi toto dosť prekáža

frlka
autor
2. dec 2011

@persseffona mas IP 😉

miska_zv
6. dec 2011

No, tak my ho už máme doma. A podľa mňa sa tam zmestí aj vaščšie dieťatko, len pre mňa je jediná nevýhoda, že nepruží až tak dobre.. Ale inak sa s ním ide super, a po tom ako som bola pri starom zvyknutá na pruženie by mi asi nevyhovoval žiadny športiak :D

kathrin6
22. dec 2011

@persseffona Ahoj. Mozes mi prosim poslat do IP co ti odpisala frlka, aky kocik ti odporucila. lebo aj mne sa paci ten Römer/Britax kočík B-AGILE 2012 len mi tam buhuzial chyba to polohovanie nozicie, lebo mame este len 7. mesacne babatko a pri spinkani by som bola najradsej keby mal nozicky hore.
Dakujem velmi pekne za odpoved.

kathrin6
27. dec 2011

Ahojte mamicky. Tak sme sa konecne rozhodli a dnes sme objednali tento kocik,Ake s nim mate skusenosti. Nam sa zdas celkom kvalitny. Dakujem

evkasto
12. jan 2012

@persseffona ahoj, aj my uvažujeme o b-agile, ale tiež by som chcela kočík s opolohovaním nožičiek, môžeš mi prosím ža poslať do IP, aký kočík ti odporučila frlka? veľmi pekne ďakujem

@kathrin6
@tehula
@frlka
@miska_zv
ak máte tento kočík, prípadne aj iné maminky, dajte vedieť ako ste spokojné, budem vďačná za každý názor. vopred ďakujem.

tehula
12. jan 2012

@evkasto ja som si zaobstarala nakoniec Babyjogger city mini a mega spokojna som. Tuna mi vadi najma ta strecha, co ma sietkovany diel, kadial bude svietit slnko. Plus ma trochu take horsie spracovanie, co som tusim pisala uz vyssie

miska_zv
12. jan 2012

@evkasto Ja ho mám, ten červený, je super, veľmi sa s ním dobre ide. Len má jednu nevýhodu- v pružení... Ak ste zvyknutá na riadne pruženie, tak B agile v tomto nie je ten naj :D Ale inak má samé výhody!