Britax B-Agile

frlka
20. nov 2011

ahojte 🙂
o tomto kociku som temu na Fore nenasla, tak zakladam novu 🙂
Britax B-Agile je novinka r.2012, podobny typ ako Baby Jogger City Mini, ale rozdiely sa najdu.
Ved porovnajte sami... Budem rada, ked pridate svoj nazor 😉
http://www.monstersfunhouse.com/2011/09/britax-...

miselinka26
20. okt 2016

Baby neviete nahodou o niekom kto sije clonu na sietku na strieske modelu Britax B-Motion? Dakujeeem.

45kacenka45
30. okt 2016

Ahojte chcem máme britax bmotion musím jednoznačne doriešiť nanoznik viete mi poradit.pocula som,ze veľmi dobrý a dobre chráni je pinkie len chcem vedieť ake mate skúsenosti vy a ak by mal niekto nejaký na predaj môžete ponúknuť.dakujem.

majka1002
5. nov 2016

dobry den chcela by som sa opytat kto ma kocik britax b agile4 plus alebo b motion 4 plus ... nie je dnu velmi uzky??? zmesti sa vam tam dieta?? pripadne aj s fusakom?? ja som ho bola pozriet len bohuzial bez dcerky aby skusila a zdal sa mi dost uzkyyy ...neviem ake mate skusenotsi??? a s tou sietkou vzadu.. neprefukuje?? lebo nejak extra to pripevnene nie je dakujem

darsy22
17. nov 2016

Baby pouzival niekto buginku od narodenia? Neviem co mam kupit aby mi malu neprefuklo nanoznik aj fusak??? A nejaku sietku alebo nieco ine proti vetru? Pri diplnkoch na kocik som nic nenasla a mozem kupit aj fusak inej znacky? Aj ano Akej? Tie od britax sa mi nepacia

monya13
23. nov 2016

Ahojte..kupila som britax b agille 4 kolesovy a zhanam nanoznik...pacia sa mi od pinkie len neviem ci dobre sedia. Pri niektorych pise ze su universak a pri inych nie....nemate skusenosti?za kazdu rady velkaaavdaka

monya13
23. nov 2016

@45kacenka45 ahoj....aj ja chcem od pinkie...uz si si kupila?mas ho odskusany alebo este nie?

45kacenka45
23. nov 2016

Ahoj @monya13@ nakoniec som kúpila britaxovy lebo som zohnala za dobrú cenu.

luciferr17
4. jan 2017

Dobry den nahodou niekto kto chce predat britax b motion sa tu najde...dakujem

monya13
5. jan 2017

@luciferr17 pozri aj cez bazar...ja som kupila takto

erikafagi
17. jan 2017

Ahojte maminky, prosím vás o radu, už dlhšie zvažujem kúpu kočíka b agile, ale odrádza ma nosnosť do 15kg. Preto sa vás chcem opýtať, že či máte skúsenosti aj s vozením ťažších detičiek. Môj syn má 9 mesiacov a 11kg, takže sa bojím, že by sme ho dlho nevyužili.

mancini0707
30. jan 2017

Ahojte, mam britax agile 4 plus od novenbra 2015 a pred par dnami mi vypadlo jedno predne koleso tak, ze z boku sa stratila uchytka, mate s tym skusenost? vyreklamuju mi to? je este v zaruke rok.dakujem

monya13
30. jan 2017

@erikafagi ponesie aj tazsie deticky...moja ma 13 a 13 mesiacov a nevidim nejaky problem.....vidiet v nom aj vacsie deticky...nech vas vaha neodradza pretoze je to super kociarik👍

misulikes
2. feb 2017

Ahojte, nepredávajú niekto nafukovacie kolesá na britax agile plus?
Dakujeeem

annie13
5. feb 2017

@katkaa02 prosim vyrabate este polohovanie, mozem poprosit cenu dakujeeem

misulikes
5. feb 2017

Ahojte, prosím kde kúpim nafukovacie kolesá na b agile?
Diiiku

kniha24
12. mar 2017

Ahojte,objednala som kocik britaxe b agile 3 2014,pise sa ze polohovanie noziciek vydutim,resp.stlacenim materialu v oblasti noh. Daju sa teda nozicky polohovat,aby ked dcera bude spat ich mala hore a nie spustene? Dakujem za odpoved. Ak sa nedaju,objednavku stornujem,prosim o rychle odpovede kto ma s tymto kocikom skusenost. Dakujem mov

janka30
12. mar 2017

@kniha24 ja som ho mala, nebude mat nohy do roviny.

kniha24
12. mar 2017

@janka30 fuuha,takze stornujem. Dakujem

myscocka
28. mar 2017

Dobrý večer, vedeli by ste mi poradiť či sa dajú vymeniť kolieska na britax b agile 4 za nafukovacie, ktoré sú určené na kočík b motion? Kdesi som čítala, že potom nefungujú brzdy, ale vraj by sa to malo dať. Poprosím vás o skúsenosti s vymenenými kolieskami 🙂

6mia6
28. mar 2017

@myscocka mam vymenene, menia sa osky zo zadnych kolies z penovych na tie nafukovacky. Ja som si zaobsyarala rovno tie gelove co ma novy motion plus. Vsetko funguje

myscocka
28. mar 2017

@6mia6 jej ďakujem za odpoveď. Ako sa menia tie osky? A lepšie sa chodí s tým kočíkom? Vraj to trochu porieši aj to hrozné (žiadne) odpruženie.

6mia6
28. mar 2017

@myscocka hlavne sa nezapichuju kamienky, nehrka ale zas to pruzenie to nedostane. Nema co pruzit. Ked su tvrde kolesa stale bude ten kocik tvrdy len ten pocit je lepší. ale vymenila by som znova keby som to mala zase riešiť. Meni sa to takymi kliestikmi co otvara sponu co drzi koleso na oske. Ja som kupila v obi za 2€. Ale mozno zozenies rovno na oskach na agile.
Mozno ti este niekto napise. Alebo pod do skupiny britax

myscocka
28. mar 2017

@6mia6 hlavne ide o ten pocit 🙂 Možno je ten kočík trocha ťažší, ale o to nejde. Asi blbá otázka, ale ako sa dostanem do tej skupiny? :D

6mia6
28. mar 2017

@myscocka pise mi ze uz si clenom skupiny

45kacenka45
1. apr 2017

Ahojte,žienky zvažujem kúpu tašky na britax veľmi sa mi páči od pinkie stredná funky ........ Nemáte niekto niečo také na kočíku ako to vyzerá a či vôbec pasuje?

jar_ka_go_ga
3. máj 2017

Ahojte mamičky. Mam na vás otázočku. Môj malý ma 2roky 3mesiace a potrebujeme nový športový kočík. Bude tam mat dosť miesta?

mravvcek
22. júl 2017

Prosim kto tu sije striesky na britaxy?

annie13
23. júl 2017

@mravvcek na fb skupina tunning britax

kitchi1
16. aug 2017

@myscocka ahoj menila si kolieska nakoniec?

myscocka
17. aug 2017

@kitchi1 ahoj, kolieska som menila. Je to omnoho lepsie. Mas nejake otazky?