Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Budem mať s ťažkým kočíkom problém kočíkovať?

agathachristie
22. nov 2015

Ahojte,
paci sa mi tento kocik, ale je z tych tazsich. Nasla som len pozitivne recenzie, ale bojim sa ho kupit kvoli tomu.
Je to velky problem? Budem kocikovat po meste.
Vdaka za rady.

http://www.makedkociky.sk/material-lan?product_...

bosoriak
22. nov 2015

@agathachristie To si musis sama uvazit, ci ho budes casto skladat do auta napr., ci chodis autobusom s kocikom, ci mate vytah a podobne. Pri samotnom tlaceni to podla mna problem nebude, ak budes len v meste, kde su roviny. Vyhodou tazsieho kocika byva stabilita pri jazde, ze ti ho napr. vietor len tak lahko neprevrati alebo ak pojdes po terenoch, tak sa neprevrati.

luciferkax
22. nov 2015

a koľo váži, že je ťažký? ja som mala aj 14 kg a enbol to problém.. ani tlačiť hore kopcom.. bol dokonca stabilnejší, ak sa v nom dieťa hádzalo, alebo fúkal vietor.. jediný problém bol ho dať do kufra, :D :D

agathachristie
autor
22. nov 2015

Tak okolo 15 - 16 kg bude mat.

limetka69
22. nov 2015

Aj môj kocik bude mat adi 16 kg cca, ale recenzie boli pozitivne, mamicky spokojne, vahu neriesili ani ja neriesim 🙂 byvam na prvom bez vytahu, dajak prezijeme 🙂

seahorse27
22. nov 2015

Moj kocik ma cca 13,5kg. Do auta ho nakladame len vynimocne a ked uz, tak to robi manzel. Tazsi kocik je urcite stabilnejsi, to jeho vyhoda. Vacsinou tie tazsie byvaju celkovo vacsie a priestrannejsie, vhodne aj vacsie deti...lenze teraz, ked ma moj valibuk v roku 12kg + 13,5kg kocik...no mam co robit do kopca. Uz len dufam, ze maly nebude tak rychlo priberat, lebo neviem, co budem robit na jar a v lete...ale pre istotu aj tak planujem kupit este jeden mensi, lahsi, spratnejsi a budem striedat podla potreby.

lajlilinka
22. nov 2015

My máme Tako Alive, chceli sme čo najväčšiu vanicku a hlavne veľké nafukovacie terénne kolesá.
Podvozok má 10 kg, vanicka/sportak má 5,5 kg.
Na ceste sedí super, prejde všetko, dokonca s ním bez problémov vyjdeme aj na chatu v lese na samote, ja som velmi spokojná.
Nakladam ho každý deň do auta, vykladam... Dá sa to zvládnuť, aj keď je pravda ze sportak by som chcela nový v jednom kuse, lebo toto je sedačka a podvozok. Pre mňa nevadí váha, ale že je to dvojkusovka ...

sense
22. nov 2015

mali sme maxi cosi ten mal cca 16 kil ...vsetko bolo o.k problem bol len ked uz mala dcerka cca 14kil a bolo treba nastupit do autobusu alebo pri tlaceni dokopcca to uz bolo tazsie ael inak nemal chybu...

siska53
22. nov 2015

Ty musis vediet,ci ho budes davat casto do auta alebo nosit po schodoch.
Ja som mala asi tiez z tych tazsich,ale mne to bolo sumafuk,lebo ja som ho potrebovala pouzivat tu v okoli,potrebovala som,aby sa mi dobre kocikovalo v akomkolvek terene a v akomkolvek pocasi,plus som.potrebovala velky kocik na nakupy.
Do auta maximalne raz do tyzdna ho nakladal partner. Kebyze soferujem,tak by ma to tiez nerusilo (aj tak by som casto nechodila),lebo som dala dole vanicku a hned to bolo lahsie.
Asi mesiac nam opravovali schody z brany,tak som pri prechadzke 2x davala dole vanicku a naspat nasadzovala kvoli 3schodom. Lebo hoci krasne peroval,nechcela som nim buchat o schody. Raz som to skusila,ale rozhodla som sa radsej davat dole vanu. Bola som cca mesiac a pol po sekcii,ale brucho to zvladlo aj s najvzacnejsim pokladom vo vanicke.

V kazdom pripade si ale over,ci sa dobre sklada. Ja som si to dala predviest a aj sama som si to vyskusala.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli