Bugaboo Bee alebo Bugaboo Bee plus

ivetka09
25. dec 2012

Maminky ktora mate tento kocik Bugaboo Bee alebo Bugaboo Bee plus,aky je medzi nimi rozdiel? Iba v nazve alebo aj vo funkcnosti?

lenka1108
30. jan 2013

toto iste zaujima aj mna 🙂

ivetka09
autor
2. feb 2013

@lenka1108 ahoj vidim ze sme uz dve na otazku ale ziadna odpoved ... ja uz chcem kupit bugaboo bee ale neviem ktore ci bee alebo bee + lebo nikto nieje uplne ochotny vysvetlit uplny rozdiel ... viem ze bee ma vecsiu striesku a bee + ma dlhsi sedak zevraj ale nic ine neviem ... a ako som pozerala na nete aj obrazky niektore maju vejarove becnice ale ktory ci bee alebo bee + to veru neviem ... ☹ uz by som ho najradsej kupila ale neviem ktory ja hlavne potrebujem ten väcsi ... tak cakam na odpovede a nic ☹

lenka1108
2. feb 2013

@ivetka09 ahoj ja uz som si objednala bee+.kukla som na nete aky je rozdiel medzi bee a bee+ a hned som sa rozhodla pre bee+. mne sa ta velka strecha nepaci.na bee+ sa da zvacsit opierka aj sedak.aj celkovo sa mi zda byt pevnejsi.je to predsa len novsia verzia. ja som si ho kupila z bazosa ale pani mala inzerat aj tu .

ivetka09
autor
2. feb 2013

@lenka1108 ahoj dakujem ti za odpoved, aj ja som tak isto ze mne sa tiez nepaci ta velka strecha a tiez pokukujem po Bugaboo Bee + ale all black ... len ja chcem radsej cisto novy tak sme sa rozhodli bee + dakujem super 🙂 😉

lenka1108
2. feb 2013

@ivetka09 ja nove nekupujem lebo ich dost striedam :0) toto bude nas kocik cislo 7. 😉 😉 😉 dufam ze budeme spokojne 😉 ahoj

ivetka09
autor
2. feb 2013

@lenka1108 ja ich tiez striedam ale ked vyskusam a zapaci sa mi tak kupim novy a ostavam pri nom dlho. Mne ked sa kocik zapaci potom mi vadi ze ho nemam priamo nove ja... A ake kociky si uz vystriedala? Ja som mala zatial len 6 kocikov a tiez beecko by bolo cislo 7 hihi a ake stare mas dieta a je velke alebo skor mensie lebo moj ma rok a 12 kg je skor vecsi tak daj potom vediet aky je to kocik som zvedava ako budes spokojna

lenka1108
2. feb 2013

@ivetka09 moj ma 15 mesiacov a 11 kg 🙂 ja som mala quinny buzz, hauck malibu, baby jogger city mini,quinny zapp - ten este mam , stokke ten som prave predala a chvilu som mala chicco ale len par dni. tesim sa na bee+ ale uvidim do kedy u nas vydrzi 😀 😀 😀 ale najviac sa malemu pacilo v stokkacovi. 🙂

ivetka09
autor
2. feb 2013

@lenka1108 ok tak ked ti pride daj vediet ako si spokojna a nahod aj fotky dakujem 🙂

lenka1108
2. feb 2013

@ivetka09 jasne pofotim a napisem 😉

ivetka09
autor
2. feb 2013

@lenka1108 super uz sa tesim 😉 a za kolko si ho kupila? uz nie je nahodeny? posli link ak este je 😉

ivetka09
autor
2. feb 2013

@lenka1108 ano presne taky ... ten je trosku drahsi ako klasic ... a ty si kupila za super cenu a vo velmi dobrom stave 🙂
Inac ty najprv predas ten co mas a potom kupis druhy alebo ako? a nie si bez kocika ? lebo ja chcem teraz predat hnede brio a kupit v inej farbe ale nechcem ostat bez kocika aj ked mam doma teraz tri kociky aj tak je brio top 🙂

lenka1108
2. feb 2013

@ivetka09 ano predam a potom kupim.ale teraz mam zapp doma tak nejak ho v nom povozim ale neda sa polohovat.no nejak vydrzime 🙂

ivetka09
autor
2. feb 2013

@lenka1108 a za aku dlhu dobu sa ti podari predat kocik? ja by som bez kocika nemohla byt mne maly v kociku spi aj doma

lenka1108
2. feb 2013

vo svrtok mi pani poslala korunky a v pondelok posielam stokkaca kurierom.🙂 v pondelok ratam ze pridu pani peniazky odomna za bee a ratam ze do stredy - stvrtku je doma 🙂

sasenkah
19. feb 2013

Zdraviiim! Chcela by som sa opytat, ze ci transport bag na bee je vhodny aj na bee plus. Mate s tym niektore skusenosti?
Vdaka za odpoved! 🙂

matterhj
20. feb 2013

Dobrý, ja sa chcem opýtať mám 19 mesačné dieťatko nebude mú bee malý máme bugaboo chameleon a tiež ho chcem už vymeniť dakujem tak isto chcem čierny

pstroska1984
26. mar 2013

no bee plus sa da predlzit aby sa tam vmestilo aj väcsie dieta...len bee taku funkviu nema

sandria
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marselay
11. okt 2013

Ahojte mamičky!

Idem objedant BUgaboo Bee Plus priamo od vyrobcu. Cena za kus je cca 479€, co je super, ked si to porovnam z CZ a SK :D AK by mal niekto zaujem, poslite mi spravu a mozno sa mi podari vybavit "sukupinovu" zlavu.

kapokapo
1. dec 2013

@marselay ahoj, objednala si nakoniec bugaboo?

lenka_kiara
13. dec 2013

@marselay Ahoj, aj ja by som mala potencialne zaujem...

tehulkake
19. jan 2014

@marselay ako objednala si?

marselay
20. jan 2014

@tehulkake nie, nereagovali na moje maily. No kupila som all black. Je z taktiez z Holandska, ale z eshopu 🙂 🙂 🙂 🙂

tehulkake
20. jan 2014

nie nahodou stranka http://www.babybabyonline.co.uk/checkout/cart/, a odkial ak mozes stranku, dakujem

zuziatko
21. jan 2014

Ahojte kde sa da beecko kupit za najlepšie cenu ?? Prosím poradťe 🙂 🙂

moonica
6. feb 2014

@marselay a z kase si ho pls objednavala?

marselay
6. feb 2014

@moonica môj nakoniec je z Holandska, ale za normálnu cenu, keďže tie super ceny nie sú pre nás trh 😓 no jedna pani tu na MK v proshopoch objednava bgb za veľmi dobrú cenu. Ešte skus na eshopoch u susedov Čechov, koruna klesla, takže im troska išli ceny dole.

marselay
6. feb 2014

@tehulkake prepáč, vôbec ma neupozornilo, ze si písala ja mám z baby plus