Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Bugaboo Bee 3

Predaj ukončený 2016

Popis

Bugabo Bee 3 je treťou generáciou veľmi obľúbeného ľahkého športového kočíka. Vyšiel v roku 2014. High-endový Bee 3 je po zložení najkompaktnejší športový model značky. Je preto luxusnou alternatívou golfového kočíka. Konštrukcia vynoveného modelu je pevnejšia so zväčšeným nákupným košíkom. Hladkú jazdu malých koliesok uľahčuje ich mäkké odpruženie. Viditeľné predné pružiny sú u tretej verzie hustejšie.

Otočné športové sedadlo je oproti starším modelom užšie. Na konštrukcii je umiestnené nízko. Sedacia časť nemá opierku nôh, dá sa však predĺžiť. Zvýšiť tiež môžeš chrbtovú opierku, čím upravíš aj polohu striešky. Bee 3 sa tak úplne prispôsobí rastúcemu dieťaťu. Sedák môžeš polohovať od takmer kolmého sedu do úplného ľahu. Kostra sedadla je po novom celá čierna vrátane upevnení pásov. Svetlým je len polohovací mechanizmus. Zmenené sú aj bezpečnostné pásy, ktoré v nezapnutej polohe odstávajú. Dieťa sa tak jednoduchšie usadí do sedáku. Každý popruh je potrebné zapnúť do pracky osobitne. Vylepšené poťahy sedadiel sú ľahšie a priedušnejšie s odstávajúcimi mäkkými bočnicami. Vynovená strieška špecifického tvaru má výraznejšie hrany. V slnečných dňoch ju vieš aj predĺžiť. Podobne ako u obľúbeného Bugaboo Cameleon si môžeš kočík striedaním striešok prispôsobovať. V ponuke sú aj letné variácie s vetraním. Okrem 8 základných farieb striešok sú na výber 2 farby konštrukcie (strieborná a čierna) a 4 farby poťahov sedadla.

Bee 3 je vďaka dostatočne hlbokému ľahu vhodný už od narodenia. Pre väčší komfort je tiež v ponuke dokúpiteľná vložná fusakotaška Baby Cocoon. Okrem autosedačky môžeš po novom na konštrukciu pripojiť aj hlbokú vaničku. Striešku na ňu premiestniš zo športovej časti.

Kočík vyšiel aj v limtovaných edíciách. Známymi sú napríklad dizajnová kolaborácia s Diesel (Diesel Rock), Missoni ale aj Modern Pastel či rôzne variácie Andy Warhol a Van Gogh.

Parametre

Značka
Bugaboo
Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
8,7
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
89 × 53 × 88
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
90 × 46,5 × 32
Pôvod značky
Holandsko
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
17
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 48
Otočné sedadlo
Korýtkové sedenie
Ďalšie parametre