Bugaboo Bee verzus Babystyle Oyster Zero

keksik83
27. máj 2017

Ahojte, prosím Vás o radu, hlavne tie, ktoré poznáte kočíky Bgb bee a Oyster Zero. Ktorý je vhodnejší pre dvojročnú vysokú babu a vysokých rodičov, čo chcú ľahký, šikovný kočík, skladný aj na cesty, kočík, ktorý zvládne aj inú cestu ako asfaltku v meste? Bee máme, má svoje muchy... Bojím sa iba, aby som neskôr neľutovala, keď ho vymením za Oyster Zero. Ďakujem za názory a skúsenosti.

emi16
27. máj 2017

Caf, neviem ci poradim, ale Bgb bee je pre nizsi vzrast deti a koliecka na nom su podla mna dost neprakticke na Slov. Chodniky.
Ja mam dobru skusenost s maclaren XLR
Na chodniky, do kosika narves aj nemozne aj ked sa to nezda
Tazky tiez nieje, je aj pre vyzsich rodicov, ma nastavitelne riaditka, super kapucu, nieje tezky.
Jedine co je nevyhodne je dlzka po zlozeni. Treba pozriet rozmer kufra auta.

keksik83
autor
28. máj 2017

@emi16 s tym bee mas uplnu pravdu. on je lahky, sikovny, dizajnovo sa mi velmi paci, ale fakt pre nizsie deticky, nie pre tu moju zirafku. 🙂
nad maclaren som inak tiez rozmyslala. kamoska ma techno XT a je spokojna, ja sa v nich velmi nevyznam... musim pogooglit este, co sa tyka tejto znacky.
dakujem za odpoved, pomohla si mi. 🙂

emi16
28. máj 2017

Ja som spokojna s maclarenom
Mame aj quest, ten je ale po 2 detoch plne vyuzity, pouzivam ho len na ihriska a dlhsie prechadzky kedze krpana uz nechce sediet v kociku a lahko sa s nim ide po schodoch. Chytim ho aj s krpatou, super vaha, len pre vyzsich rodicov nieje.
No a jedine kde vidno opotrebovanie su kolecka
XLR som pouzivala plne rok a pol a avyzera skoro ako novy
Aj funkne
Treba ist do obchodu a supnut dieta do kocika a vyskusat
Niekedy je kocik super pre rodica a dieta ho nechce