Cam 3 Combi Dinamico

olivka26
26. feb 2022

Ahojte dievcata,prosim mate niektora skusenost s tymto kocikom?Pripadne ma nejake pre /proti?
Celkom sa mi pozdava ale co sa tyka kocikov som akosi mimo diania kedze moja dcera je uz velka a teraz cakame 2 babo.. dakujem za kazdu odpoved 🙂

ivula0807
26. feb 2022

Mali sme Cam Dinamico Up 2017. Vanicka absolutne skvela, priestranna, velka, da sa z nej urobit koliska, s madlom na prenasanie. Kocik je odpruzeny, dobre sa s nim manevruje a je jeden z tych lahsich.
Vajicko je uz horsie, vzdy som mala pocit ze v nom malej lieta hlavicka zo strany na stranu a to sme mali novorodenecku vlozku. Nastastie nasa mala z neho rychlo vyrastla 😂
No a sportova cast tiez nic moc, s tou som spokojna nebola, ma sice niekolko poloh a da sa nakliknut v oboch smeroch ale zas som mala pocit ze tam malej nejak neviem najst spravnu polohu. Stale sa mi zosuchavala. Do sportaku by som teda od nich uz nesla
Takze hlboku cast by som vyuzila zas na tu nedam ozaj dopustit, ma aj polohovanie, dcera mala reflux tam sme aj toto vyuzivali aby mala hlavicku trochu vyssie. Ale vajicko a sportova verzia nie...