Cam verzus Nurse

katkosa
23. jan 2013

Ahojte kocky poradte mi prosim ci si mam vybrat kocik CAM Dinamico 2013 alebo Nurse Dakar. Dakujem.

kikaski
23. jan 2013

ja som si vybrala CAM dinamico 2013, ale nemám ho ešte odskúšaný, len v obchode...zdal sa mi fajn, ľahký, športová časť sa dá dať obojsmerne, vanička ľahká a priestranná, troška škoda, že nie sú všetky 4 kolesá nafukovacie, ale zase by bol ťažší a ja som chcela ľahký kočík. Je pravda, že keď dieťa začne behať, tak s kočikom budeš behať za ním a je to pohodlnejšie s ľahkým spratným kočíkom ako tereňákom 🙂 a u mňa trojkolky nepripadajú do úvahy, to sme vylúčili ako prvé 🙂

katkosa
autor
23. jan 2013

Je to aj moj favorit len sa bojim ci tie predne kolesa nebudu hrkat ked nie su nafukovacie.

kikaski
23. jan 2013

no keby som nebola z bytovky, kde budem musieť kočík aj dvíhať a zvládať pár schodov, tak asi by som šla aj ja po nafukovacích...ale kamarátka má CAM Cortinu a je s ním veľmi spokojná, ten je to isté, len má všetky 3 kolesá nafukovacie a tá s ním už pochodila aj kopce a v pohode, všetko funguje 🙂 zmestí ho v pohode do výťahu a tiež nieje ťažký...ak sa ti páčia aj trojkolky, tak ho kukni 🙂

katkosa
autor
24. jan 2013

Dakujem za radu.