Cam Dinamico

Výroba ukončená 2015

Popis kočíka

Cam Dinamico je obľúbený štvorkolesový kombinovaný kočík. Je mestskejšou variáciou trojkolesového Cam Cortina, u ktorého nájdeš rovnaké nadstavby, no na odlišnej konštrukcii.

Na to, že je to full-size kočík je pomerne ľahký. Odpružené kolesá zvládnu aj mierny terén. Športovú časť môžeš otočiť a napolohovať až do ľahu. Pri sklápaní chrbtovej opierky sa automaticky zdvíha aj opierka nôh. Pultík na nožičky sa dá nastaviť otáčaním, čím opierku nôh môžeš predĺžiť. Dinamico zakúpiš v kombinácii s priestrannou hlbokou vaničkou, ktorá sa pomocou dokúpiteľného autokitu dá prerobiť na autovaničku. Súčasťou kočíka je aj autosedačka nakliknuteľná priamo na podvozok.

Verzia roku 2014 s novým spôsobom prešívania a spracovania poťahov bola uvedená pod názvom Cam Dinamico 4S. Kočík vyšiel v roku 2015 aj v špeciálnych edíciách Art, ktoré spoznáš podľa farebného vzorovania. Ich poťah je možné otočiť pre minimalistickejší vzhľad.

Parametre

Značka
Cam
Typ
trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
11,1
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
106 × 58 × 95,5
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
81 × 58 × 33
Pôvod značky
Taliansko
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
15
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 36
Chrbtová opierka ide polohovať do kolmého sedu (90°)
Otočné sedadlo
Všetky parametre

Hodnotenia od mamičiek

matkaign  28. sep 2022
Kočík vhodný aj do náročnejšieho terénu
Kočík Cam dinamico Up má dostatočne veľkú vaničku pre bábätko,je skladný. Zadné kolesá sú nafukovacie. Športová časť sa dá používať oboch smeroch. Vajíčko pripojiteľné ku základnej časti kočíka.
7 2
Čítaj celé...
penelopa  21. aug 2022
Pekný a praktický kočík
Veľmi pekný a praktický kočík.
8 1 1
Čítaj celé...