Cena kočíka na poľských trhoch

7983
18. jún 2021

Idem si po radu. Mám vyhliadnuty kočík pre bábätko v jednom slovenskom obchode . Keďže som ešte pred prvou vlnou bola na trhoch v Poľsku a videla som ho aj tam otázka znie . Ako zistím cenu na priamo na trhu? Nejaké nápady? ( bez toho aby som sa tam musela trepať to ma napadlo ako prvé 🤣)

dominka63
18. jún 2021

@7983 kamarátka tam kúpila camarelo za 410eur ja v obchode u nás v Martine za 390

7983
autor
18. jún 2021

@dominka63 má aj internetovú stránku?

janka_266
18. jún 2021

U nás teddi kociky poľské okolo 325€, v poľskú mi rovnaku značku dávali za podobnú cenu, presne si nepamätám, len tam k tomu bol aj slnečník, zimný fusak, rukavice......na trhu vždy viac vyjednáte ako v obchode

dominka63
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrea_ff
18. jún 2021

@7983 ahoj. Moj nazor... nekupila by som novy polsky...

Radsej bazarovu 3 kombinaciu v dobrom stave...ALE lepsie znacky....napr. britax (go, smile) , concord (wanderer), jane (crosswalk) , jooz, bugaboo , .... za cca 400 eur mas ojazdeny, ale kvalitny a casto lepsi kocik, ako polsky.
S dobrou sportovou castou.

dominka63
18. jún 2021

@7983 nemá
Je to obchod nikolka

7983
autor
18. jún 2021

@andrea_ff ďakujem za názor. Toto som spravila pri mojej prvej dcérke a nechala som sa pekne oj.... takze už radšej nie ale aj toto je dobrá možnosť určite

tayla
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nevenka
18. jún 2021

@andrea_ff co ja viem, mame Camarello polsky od roku 2013, vozi sa v nom tretie dieta a funguje. Samozrejme, vytunila som vnutornu cast vanicky, bola uz zasednuta, zmolky. Ale to by bolo aj na znackovom uz horsie, kebyze je to vnutro biele, po tych rokoch. Ale sportovy idem kupit nejaky lahsi, spratnejsi...

7983
autor
18. jún 2021

@tayla presne u nej mám aj vyhliadnuty

priamia
18. jún 2021

@dominka63 ahoj, prosím ťa a aký camarelo máš? Ja som bola tiež dnes obzerať v tej Nikolke, páčil sa mi Flavio. Len sa mi zdalo, že bol trochu drahší ako 390 €, tak som chcela vedieť že aký si si vybrala. Ďakujem.

dominka63
18. jún 2021

@priamia ja mám carera mne sa ako veľmi paci a už kocikujem v ňom druhé dieťa
Suseda má ten istý a už ho má 4te dieťa a je fajn