Čierny kočík v lete. Aký máte názor?

lola11
11. mar 2008

Ahojte babule. Aky mate nazor a hlavne skusenosti s ciernym, alebo tmavo-modrym kocarom v lete?

dididi30
29. máj 2008

aj ja mam cierny kocik , kombinacia so striebornym, graco mosaic.....je perfektny a tiez ma termo vlozku takze som spokojna, a ako som uz pisala pekne sa da doplnit vselijakym farbenymi doplnkami,
ja som mala svetlly pri dcere a nikdy viac ,spinil sa a vyzeral flakato, ale zas kazda musi vyskusat 😉 potom bude mudrejsia 🙂

pampuliacik
29. máj 2008

hm, termovlozku 😒 tak tu zrejme ten moj nema 😒 predsa len, nestal zas tolko co casualplay... a ako vyzera ta termovlozka? potah ma nejake 2 vrstvy alebo ako?...

luciaj
30. máj 2008

aj ja som mala cierny casualplay, 2 tyzdne a nikdy viac ... a to este nebolo tak teplo ako teraz .. ale kolko ludi tolko chuti 😉

dididi30
30. máj 2008

pampi ako sustiak 🙂

mien
30. máj 2008

mne sa tiež páčia čierne kočík, ale nakoniec partner rozhodol, kúpili sme hnedo oranžový

pinco
31. máj 2008

Ja som obzerala kamoskin cierny x-lander a veru vnutri nebola vanicka vobec tepla. Takze to asi dost zalezi ao materialu. Ale neviem si predstavit ked pojde uz so sportovou castou, ci malu nebudu palit nozicky... Ja osobne cierny nechcem, aj ked s tym spinenim mate pravdu, ze je prakticky.

minitrouble
1. jún 2008

ahojte - po pravde moc som nepochopila vyznamu tejto temy - ja mam cierny kocik Quinny Speedy Black reflection a vo vnutri vobec nie je teplo - dokonca mam aj cierny slnecnik a 3 mesacne babatko v nom - v kociku je rovnako ako v kazdom inom - tak neviem fakt v com by mohol byt problem 😉
...jedine co by ma na ciernom ale aj ktoromkolvek inom tmavom kociku v lete trapilo - je potencionalne vybledanie farby ale to som zatial za tych par dni nepostrehla - ale to z by v tmavom kociku malo byt akoze teplejsie - hmm sorry ale tomuto moc neverim 😒 ...ale mozno mam len dobry kocik
nechcem sa tymto nikoho dotknut len mi nedalo si neubranit cerny kocik - ktory ma milion vyhod - je krasny, elegantny, nepodlieha farebnym modnym vystrelkom, vsetko sa k nemu hodi - teda deky prikryvky akejkolvek farby, nespini sa atd.... 😉

baskaj
1. jún 2008

myslím, že kvalitné kočíky to majú vymyslené tak, aby aj keď sú čierne, sa vnútri neprehrievali - tak ako píše minitrouble.
ale ja by som taký určite nechcela kvôli psychike bábätka. deti majú radšej veselé a optimistické farby. veď ani hračky sa nevyrábajú čierne... - toť môj názor.

waitinka7
19. jún 2008

Kazdy ma ini vkus samozrejme, ale mne osobne sa cierne kociky nepacia. Posobia na mna velmi smutno.

bianca
19. jún 2008

ahojte.My sme od zaziatku zamilovani do cierneho kocika ABC design 4 tec ale tiez mam strach koli farbe v lete a aj koli str.rodicom ci by prezili aby sme novorodenca vozili v ciernom kociari ☹

mywiel
19. jún 2008

Ja si myslim ze tie cierne kocik su teraz najnovsi modny vystrelok alebo novinka, a tak isto aj rychlo vyndu z mody ale mozno sa mylim. Ja mam kupeny tmavo modry ten sa hodi aj chlapcovi aj dievcatku k ruzovym veciam a neposobi tak chmurne. Este tie kociky co su kombinacia bielo-ciernej to by som brala skor, ja mam rada vesele farby pri detoch, lebo si neviem predstavit obliect babo v ciernom kociku napr. do namornickej modrej...ale to je asi otazka vkusu. 🙂

darlinka
19. jún 2008

Mne sa tiez cierny kocik nepaci, naozaj si neviem predstavit take male krasne dietatko s veselymi ockami v ciernom kociku, je to prilis smutna farba... Deti predstavuju radost a patria k nim vesele farbicky 😵

bibianna
19. jún 2008

čierny kočík by som nechcela ani zadarmo

majula009
19. jún 2008

Čaute babulky 😉 , my sme kúpili čierny kočík, teda presne čierno biely a je uplne úžasný. Pýtala som sa aj predajcu že či nebude v lete teplo, a vraj to má rozne odvetrávania, a kvalita tej látky je taká že nebude prehrievať do vnútra, inak zvnútra je ten kočík biely s takými kvetmi...Ja sa tej čiernej vobec nebojím. Vobec sa mi nepáčia farby ako červená a zelená, tmavomodrá je taká istá ako čierna, a osobne si myslím že babatko bude oblečené farebne, tak z tej čiernej nebude vobec stresované ako si myslia iné tu na portáli.... 😅 , takže čo sa komu páči nech si kúpi.....

jankar.
12. okt 2011

čaute baby🙂 mne sa tiež strašne páčia čierne kočíky, s farebným vnútrom. Minule som videla presne taký, čierny s ružovým vnútrom. Bol úžasný, len neviem aký to bol. Ak by ste vedeli, tak dajte vedieť.

veronikam
12. okt 2011

Ja mam cierny kocik a nebol s tym absolutne ziadny problem, absolutne nepalil, ani nic podobne. Tie materialy su uz robene tak, aby tomu zabranili.

fvdb
16. mar 2015

😖