Čo dať naspodok do kočíka?

dicinka1
3. sep 2008

ajoj..nie som zatial tehulka..ale velmi by ma zaujimalo..co davate na spodok do kocika...deku?plienku? 😅

bzucinka2
3. sep 2008

ahoj, po narodeni som malemu davala deku a zavinovacku 🙂 neskor len deku a teraz tam ma malicky paplonik , inak nic, v zime fusak 😀

dicinka1
autor
3. sep 2008

deku si davala naspodok?ci aj navrch?

asitka
3. sep 2008

ja si tak ako bzucinka...po narodení deka a zavinovačka...cez leto som len plienku dávala...no a teraz už zas deku...a na zimu sa budeme babušiť jak sa patrí... 😀

dicinka1
autor
3. sep 2008

vyuzili ste deku s patentami?ked ju mate?ta co sa zapina...

asitka
3. sep 2008

deky bývajú rôznych veľkostí....a ja mala takú, že bola aj na spodku...a aj my pekne zakryla zavinovačku...takže bola ako keby dva krát zavinutá....a mám aj deku s patentami....ale tá je tak akurát okolo zavinovačky, keď je dieťatko už väčšie...tak už je malá...

dicinka1
autor
3. sep 2008

aha..pretoze videla som taku krasnu decku..s patentami..stoji sice 600 korun..ale je krasna...snad ju raz vyuzijem 😉

asitka
3. sep 2008

ja mám takú, ktorá vyzerá ako zavinovačka...len je to deka...má to cvoky...a aj brmbolce...je biela a taký fialový medvedík je na nej vyšitý...nechceš??? 🙂

dicinka1
autor
3. sep 2008

ceeeeeeeeem..ale aj s babetkom 😉

dicinka1
autor
3. sep 2008

tak by som brala....

asitka
3. sep 2008

pošli adresu do IP...Ti ju pošlem...my sme z nej už aj tak vyrástli.... 😉 ale bez bábatka 😀 to nech mi rastie pekne doma 😀

dicinka1
autor
3. sep 2008

ja len tak zo srandy..nemyslela som ti vazne..nech ti rastie doma..pravdaze...kolko za nu chces?a ako vyzera?ta deka?

asitka
3. sep 2008

šak ja viem, že zo srandy...nič nechcem za ňu...daľšie bábo neplánujem...stačia mi títo dvaja anjelikovia... zajtra ju sfotim ak chceš a pošlem na mail...nejaký...a zajtra idem posielať dva balíky poobede...tak ak chceš...pošlem aj tebe..ale popis som už tuším dala...biela...vyzerá to ako zavinovačka...ale ja to deka...keď sa zavinie...zopne sa cvokmi a ešte sa dá uviazať také šnúrky a na konci sú brmbolce...a našitý je tam taký fialový macík..tuším...šak odfotím...uvidíš

dicinka1
autor
3. sep 2008

ok..

dicinka1
autor
4. sep 2008

🙂

kaskya
4. sep 2008

ja som dala na spodok kočíka 2 sedačky zo stoličiek. a potom už len zavinovačku, alebo pri malom babatku len perinku.

deina
4. sep 2008

Ja som do hlbokeho (vanicky) davala na spodok len zavinovacku, inak nic (spodok vanicky je vystlany) a do sportoveho teraz nedavam nic, mozno v zime tam dam deku.

dicinka1
autor
4. sep 2008

sedacky zo stoliciek?to sa ti ako podarilo?myslis tie podusky?ato nebolo vidno ze je to predelene? deina?kocik sa ti zvnutra nezaspinil?ked si tam nic nemala?

deina
4. sep 2008

Zatial je cisty a da sa to cele dat dole a vyprat.

sirinka
4. sep 2008

ja som mala v hlbokom velku plienku, pretoze vtedy bolo leto a horucavy a do sportoveho som vystrihla z hrubsej deky obdlznik, to uz bola jesen a zima a na to uz siel fusak. odkedy sedi samostatne tak uz nic.

simaha
4. sep 2008

Kedze je velmi teplo davam len plienku.

babulik22
4. sep 2008

malu som mala v zime,takze som mala v hlbokom kociku fusak.a teraz v sportovom bavlnenu plienocku,lebo sa poti.beriem aj nahradnu na vymenu.ked bude zase zima,tak dam zas fusak.pasuje aj do sportoveho kocika akurat ho nadpojim.

dicinka1
autor
4. sep 2008

aha..dakujem za rady... 😉

kaskya
5. sep 2008

Dicinka, práveže to vôbec nie je vidno. A mamičky sa ma pýtajú odkiaľ mám takú podušku (je modrá s potlačkou lienky, kvietky). A keď im poviem, že zo stoličiek z chaty, tak vravia, že by ich to nenapadlo, že to super vyzerá. Vôvec to nevidno, že sú zo stoličiek, každý si myslí, že to tak má byť. Je to šikovné a vyperieš a máš to čisté.

katka.m
5. sep 2008

Ja som dávala plienku a na vrch deku, aby dieťatko bolo chrbticou zaborené v mäkkom. Terza už sedíme, tak akurát riešim, že ako by som to dala okolo popruhov, pretože na spinkanie by som chcela mäkšie.

dicinka1
autor
5. sep 2008

kaskya....sikovna si... 😀

bibula
5. sep 2008

my sme mali kocik s podlozkou,nato som prestierala plienku. v zime fusak,inac dietatko by malo byt na tvrdsom a stabilnejsom povrchu a nie na/v makkom.

ivet100
5. sep 2008

Ja pri velkych horucavach davam plienku,aby sa mi tak maly velmi nepotil priamo v kociku na tom umelom materialy,ale teraz,ked uz sedi sam v sportovom kociku,tak uz vacsinou ani nic.Na jesen budem davat deku a potom v zime este fusak.

tinusi
26. sep 2008

Ked bol maly babo, tak som davala perinku, v lete, ked bol vacsi plienku a teraz deku a na to plienku.

brnka
6. okt 2008

baby, a je treba v zime do fusaku (alebo pod fusak) deka???

nice202
20. apr 2010

celkom mi tieto rady pomohli 😎