Čo hovoríte na tento poťah na kočík?

lakaposhka
12. aug 2014

Dievcata, velmi sa mi paci tento kocik: http://www.kocarky-tom.cz/kocarky/aslan/potahy-... . Zalubila som sa do neho.....no cakame chlapceka. Co vy na to?

ivushqa
12. aug 2014

je to tragédia a dôvod na samovraždu ☹

lakaposhka
autor
12. aug 2014

samovrazda by bola trosku vela :D

zita19
12. aug 2014

@lakaposhka a teraz co mame robit? No tak bud bude chalan jazdit v kvietkovanom kociari (a jemu to bude uplne a celkom jedno v com sa vezie, hlavne, ze sa vezie) alebo mama bude tlacit kociar, do ktorého nie je buchnuta... Ale nam (teda mne urcite) je toto uplne jedno. Dost stupidna tema (ale dnes sa ich tu vykotilo viac) a jedina vec co ospravedlnuje jej zalozenie je, ze s tebou mlatia tehostenske hormony. Inac by som toto povazovala za vazny dovod na navstevu cvokara...

anuskaaprazko
12. aug 2014

Ale inak tiez nemam moc rada ked ludia hovoria/pisu ako sa zalubili do veci... Ak budeme milovat veci a nie ludi, zle to dopadne :( Ale chapem tvoju dilemu, aj chapem ze si to myslela v zmysle ze sa ti velmi velmi paci... Ten potah, co som ti poslala ja je pre chlapca v pohode a je velmi podobny 🙂

lakaposhka
autor
12. aug 2014

viem, ze mu to bude absolutne jedno v com sa vezie. viem,ze to nie je dolezite ako ebola resp. ine zavazne temy na tomto fore. jednoducho potrebujem poradit a dakujem za vyjadrene nazory 😉

niki101988
12. aug 2014

@anuskaaprazko Zamilovať sa môžeme do ľudí do spomienok alebo do miest ktoré v nás niečo evokujú, teda aspoň tak je to podľa mňa.
Inak najlepšia hláška v našej rodine: Pozri aký krásny veniec na hrob sme kúpili. Vtedy môj otec odpadáva 😀

niki101988
12. aug 2014

@lakaposhka Mne osobne sa páči viac ten modrý ako ten prvá čo si dala. Ja nie som moc na svetlé kočíky

janka743
12. aug 2014

mne osobne sa viac páči pre chlapca ten prvý...

zita19
12. aug 2014

@lakaposhka a co ti pomoze vo vybere, ked napisem, ze mne sa najviac pacia tmovomodre, kombinovane s bledmodrou, nepacia sa mi vzorkovane a musia mat belke kolesa?

l3yla
12. aug 2014

@lakaposhka a co od nas cakas? No tak si kup ten kvetinkovy 😉 cervene stokkace maju tiez kocky pre chalanov 😉

anuskaaprazko
12. aug 2014

@niki101988 vsak toto 🙂 a s tym vencom si zabila 😀 mna najviac doraba ze ako sa ludia na pohreboch predbiehaju kto viac investuje do venca a kto viac (castokrat aj nasilu) reve, smokli, slzy roni, pride mi to hrozne pokrytecke... ale to sme uz odbocili od temy...
Mne sa pacilo vela kocikov ale teda kupovala som taky aby bol kvalitny prakticky a nie megapekny 🙂

lakaposhka
autor
12. aug 2014

@zita19 za normalnych okolnosti take malichernosti neriesim. som rozhodna a prakticka,ale cim je porod blizsie asi ma fakt zmahaju tehotenske hormony........ 😀

niki101988
12. aug 2014

@lakaposhka Moja kamoška riešila podobné veci nakoniec to nechala na manžela a on kúpil mercedes medzi kočíkmi a dnes je rada

lakaposhka
autor
12. aug 2014

@niki101988 vzhladom na to,ze musim lezat a nikam nemozem vyliezt ,tak to asi aj u nas tak bude. s cim za mnou do porodnice pride v tom maleho odvezieme

niki101988
12. aug 2014

@anuskaaprazko mimo tému ale zasmiala som sa znova
Raz sa aj zadávateľka témy nad týmto bude smiať

niki101988
12. aug 2014

@lakaposhka Tak hádam príde autom s vecičkami a vajíčkom a malý sa povezie v aute, vzhľadom k počasiu neodporúčam s čerstvým bábatkom chodiť hneď dlhé trasy na pešo 😀
Teraz si uťahujem, držím palce a hlavne zdravie a pohodu

lakaposhka
autor
12. aug 2014

@niki101988 pochopila som a dik 😉

briketa
12. aug 2014

@lakaposhka skor by som sa pozerala na to, ze ten kociar sa strasne lahko zaspini. Pri vsetkych tych povinnostiach co Ta cakaju byt este aj otrokom vlastneho kocika nie je dobra myslienka.
Musis si pozerat veci co Ti zivot budu ulahcovat a nie este viac komplikovat...
S uprimnym pozdravom matka troch odkocikovanych deti 🙂

katren
12. aug 2014

@lakaposhka ja by som sa poobzerala hlavne po otacacich kolieskach....mat takyto kocik, v nom dieta a dvihat ho do kazdej zakruty 😅

siska53
12. aug 2014

Jedna odkocikovala chlapca v lilavom kociku.
Ja som mala cerveny,v hre bol aj bezovy,no vyhrala prakticka stranka...ale hladela som aj na ine kriteria,aby mi kocik vyhovoval a nasla som taky,co mojim kriteriam zodpovedal na 100%. Iny by som nezvolila ani teraz,kebyze ten nas uz nemame.

Takze okrem farby latky si premysli,co este od kocika ocakavas,popozeraj,ci s nim niekto nema prakticku skusenost,vyskusaj v predajni(aj ked ako sa ti naozaj kocikuje,zistis neskor).
Zelam uspesny vyber a zdrave a spokojne babatko predovsetkym!

dafy
12. aug 2014

Namiesto toho aby ste odpovedali na danu otázku tak radšej sa do nej pustíte jak včely 🙄 🙄 🙄 ...ako keby ste vy neprešli tým obdobím vyberania kočiarov 🙂 zákernosť nemá hraníc 😕 😕 😕
@lakaposhka ked sa ti páči ten prvý tak ho kup podla mna aj pre chlapceka može byť není vyslovene iba dievčenský 😉

bonaqa2013
13. aug 2014

Podľa mňa je neutrálny. Može byť aj pre chlapčeka. Ale ešte pozri taký istý typ či náhodou nie je aj v inej fareb. kombinácii. Ale je krásny...
Ja mám 3 dievčatá za sebou a pri prvej dcére, športový kočík som poslala kúpiť ocinka - detí a doniesol mi tmavo modrý s komb. žltej farby. Keď som mu povedala, že mal kúpiť pre dievčatko - inú farbu tak že on nepozeral na farbu , on sa sústredil na techn. stránku kočíka. Kočík má 8 rokov a ešte ho používam ku poslednej dcére - 3.

brady1
13. aug 2014

@lakaposhka kup si ho, ked sa ti pači, neviem na čo si založila temu. Mne osobne sa velmi pači ten potah je krasny, len na tom hlbokom kociku sa mi nepači a neviem či by sam my pačil aj na športovej čaasti.. Ja by som ho skor použila ako zavesy a alebo potiahla nim detske kresielko. ale každy mame iny vkus a ked tebe sa pači tak ho kup ty budeš vacsinou s nim chodit na prechadzky 😉

anjel35
13. aug 2014

je to nadherný potah , uplne kludne pre chlapčeka 🙂

lucinocka
13. aug 2014

@lakaposhka my sme mali pre Sofiu tyrkysovy kociar, myslim ze v dnesnej dobe je to uplne fuk, chlapci nosia aj ruzove veci...teraz som predala svetlo bezovy kociar , lebo bolo na nom vidiet kazdy fliacik, si predstav v zime ides po chdniku, blato, capavica, staci ze auto preleti kolo teba a splechne a mozes cistit jak diva, lebo an svetlych to vidno ovela horsie...a sportova cast a tycinky a cokoladky a dzusiky to uz je kapitola sama o sebe :D

adeala
13. aug 2014

Čo je na tejto otázke také strašné? 😲 Tak sa pani nerozvádza, muž ju nebije, nemá chuť sa zabiť,ale vyberá kočík a pýta sa na názor na stránke pre mamičky. Fakt nepochopiteľne divné.

@lakaposhka ja myslím, že úplne v pohode može byť aj pre chlapčeka a keď k tomu dodáš pekné doplnky, tak bude tip-top 😉

siska53
13. aug 2014

@lakaposhka a este sa ti moze stat,ze vyberies pre teba najnadhernejsi kocik a babatko v nom nebude chciet byt a budete vyuzivat satku/nosic...syn bol kocikovy typ,dcera nie...ta si nan zvykla az hadam v 7-8.m a teraz sa strasne rada vozi...🙂. Bud pre istotu pripravena aj na taku alternativu.🙂