Čo najskladnejší športový kočík minimálne do 20 kg

domculik
1. feb 2016

Ahojte maminy, prosim fundovane odbornicky v oblasti detskych vozitiek o radu: potrebujem sportovy kocik minimalne do 20 alebo 25 kg, ktory je pohodlny, sedacka sa da sklopit az do uplneho lahu tak ze sa tam dieta aj v pohode vyspi a zaroven aby ten kocik bol co najkompaktnejsi, aby sa rychlo skladal a po poskladani zabral co najmenej miesta. Nechcem aby to bola hrkalka s kusom latky na dvoch tenkych spajchliach ale zaroven musi byt naozaj co najskladnejsi. Vopred vsetkym dakujem !

seahorse27
1. feb 2016

Ja mam v plane kupit Maclaren techno XT. Sice je tam nosnost pisana len do 15kg, ale baby tu MK pisali, ze to su EU normy, ze v USA je do 20-25kg. Moj maly ma teraz 15 mesiacov a cez 13kg, tak preto ma tiez zaujimala tato otazka. Tento konkretny kocik som mala doma pozicany na vyskusanie od jednej znamej a teda je fakt super. Zlozeny vyzera ako taky vacsi dazdnik, manipuluje sa s nim uplne lahucko, celkovo je velmi lahky a ma premakane detaily, takze ja som uz rozhodnuta a za nejaky mesiac objednavam tento - aby sme mali taku lahsiu variantu na jar/leto. Nie je to sice vyslovene sportak, skor bugina - golfac. my mame sportak Peg-perego GT 3 a to je hebedko riadne. Bol super, kym maly este pevne nesedel a tiez v zime je fajn, na leto ale zbytocne mohutny.

8291
1. feb 2016

Valco baby snap4-perfektný kočík

danyelituska2
2. feb 2016

Britax b-agile alebo b-motion

domculik
autor
2. feb 2016

@danyelituska2 no ten mi vyhovuje len je malo skladny ci ?

sense
2. feb 2016

britax b motion,...

danielita18
2. feb 2016

peg perego plico,športová čast často ich predavajú na bazároch,teda ak môže byt aj použitý

domculik
autor
2. feb 2016

@danielita18 pozerala som aj ten, prosim ta aku ma nosnost, je dostatocne pevny a dobre skladny ? ja by som potrebovala take celorocne riesenie, da sa pouzit aj v zime ? dakujem.

danielita18
2. feb 2016

je to uplne super kočík mala ho segra dobre ho využila ona ho malá nový aj s vaničkou,sú pevné je to kvalitná značka mne s apáčil hlavne kvoli tomu že bol veľmi praktický jedniná nevyhoda je ze ma dvojité kolieska a to som ja na kočíku nikdy nechcela,bývam na dedine a v zime sa tu tazko chodí

domculik
autor
2. feb 2016

@danielita18 no ved prave ja tiez byvam na dedine...

danielita18
2. feb 2016

ja keby nebývam na dedine tak mam ten kočík tiež,ale my tu máme otrasné cesty,hlavne cez zimu a chodníky neodhrnuté,vacsinou sme chodili so sa nami ale ked bola aj sneh tak s mojim kočíkom som prešla v pohode ale segra sa tu vždy narobila,ja mám tento maximalna spokojnost,lahko sa skladá nebol velký,a aj športová čast je dobrá,vhodný do každého terenu,ale neposkladas ho ako to pliko ale tento som v pohode napachala do kazdeho auta https://www.google.sk/search?q=bertoni+quadriga...

tiumen
2. feb 2016

Tiež sa prikláňam k Valco Baby snap 4 🙂

domculik
autor
2. feb 2016

@danielita18 no vyzera pekne, len ja potrebujem taky kocik ktory nielen ze nejak napracem do auta ale ze ho tam napracem kompaktne, cize aj s nakupom, aj s batozinou, aj s obsadenym autom, proste aby naozaj zaberal minimum miesta, co uz viem ze s nafukovacimi velkymi kolesami moc nejde...

danyelituska2
2. feb 2016

@domculik v pohode celý sa jednou rukou zloží, predtým som mala coletto aveo tej je ľahší ako britax aj trošku menší, ale britax je pevnejší, nemecká výroba, nepremokavý material, ale ja som bola spokojná aj s tým coletto dve deti som na nom vyvozila ani sa nič nekazilo aj ked je poľský a bol ozaj ľahučký

danielita18
2. feb 2016

@domculik no my máme octaviu u nás nebol problém,kočik v pohode sa zmestillebo ked sa zloží tak on je v jednej rovine uplne na ležato,napratali sme nákup,batožinu,ešte aj mužove kufriky s náradim a aj psa 🙂,ale ty vieš najlepšie čo potrebuješ

domculik
autor
2. feb 2016

@danielita18 😀 tak este aj psa, vidis, aka uspora 😀 . no musim este popremyslat a hlavne asi musim realne popozerat ako jednotlive vyzeraju poskladane, zatial dakujem pekne za radu 🙂

danielita18
2. feb 2016

@domculik presne kuknut ako vyzerá poskladany,moja druhá sestra ma camarelo a to by som nechela ani zadarmo,je to velké nespratné ahlavne terajšie kočíky sa mi nepáči že sú veľké a aj ked majú športovú čast tak aj tak si každý kupuje ďalší športiak,preto som si ja vyberala kočík hlavne podla toho aká je športová čast,malý tam bol od 8 mesiaca až do 2,5 roka,ešte si tam aj pospal ked bolo niekde treba kočík

verronica
2. feb 2016

ja som vyskusala 3 kočiky, uplne TOP je valco baby snap 4

moonglow
2. feb 2016

skus pozriet ten baby jogger city mini ... ja som mala city versa a bol perfektny, aj spratny, aj kolesa super, obrovsky nakupny kosik, aj nosnost bola vysoka...
a naco potrebujes taku vysoku nosnost? (len pre predstavu, moj 7 rocny syn vazi 23 kg)

domculik
autor
2. feb 2016

a co hovorite na kocik nuna pepp luxx 2015 ? to bol moj favorit doteraz ale nik ho tu nespomina.. @moonglow no moj rocny akosi uz vazi 14 kg a mam dojem ze ak bude po tatinkovi tak bude dost velky. neviem s cim mam ratat ale kocik do 15 kg sa mi zda malo....

moonglow
2. feb 2016

@domculik aj tento moj 7-rocny mal 13 kg ako ročný 😉
ale inak mas pravdu, tie hrkalky do 15kg sa fakt asi neoplati kupovat

danielita18
2. feb 2016

@domculik a ved aj ten má dvojité kolieska ten nuna pepp luxx 2015

domculik
autor
2. feb 2016

@danielita18 vpredu ma dvojite, vzadu jednoduche... no tie kolieska sa aj mna zdaju najvacsi problem...

kmotricka666
8. feb 2016

My sme zhanali tiez kocik pre vyssiu vahovu kategoriu drobca kedze v 9 mesiacoch sme na vahe objavili stastnu 13..😊 nakoniec sme sa rozhodli pre gesslein f4 buggy,dostatok miesta aj z poriadnym fusakom,chrbatik sice nejde do uplne rovnej polohy ale je to postacujuce na pohodlny spanok,kolieska su odpruzene a strieska super dlha,je do 20kg plus 5kg nakup v kosiku...skladnost kocika je super,mame starsi typ fabie-obycajna ,takze skoro ziadny kufor no tento sa nam tam vmesti ako nic a aj kopec inych veci ako nakup ci draheho somariny potrebne pre auticko..☺ takze pre mna max spokojnost..

renatka80
8. mar 2016