Concord Neo - je to skôr mestský kočik?

pupkacik
18. máj 2019

Milé mamičky, chcem sa spýtať na Vaše skúsenosti s kočíkom Concord Neo, rozmýšľam nad ním, no mám trochu obavy s predných malých koliesok. Nebývame na sídlisku a mám pocit že ide skôr o mestsky kočík
Ďakujem

lubik87
18. máj 2019

@pupkacik je skôr mestský ale ja ti ho nedoporucujem tieto nove modely sú nejak menej kvalitné....mala som pri synovi pred 7 rokmi takmer ,kočík len vybledol ,samozrejme kolieska na šrot penové ale teraz pri dcére necelé 2 roky kolieska tiež opotrebene ale látka z ktorej je poťah je ko trhá sa viacerých miestach no celé zle..asi ju slniečko a pranie totálne zjemnili....a.ceresnicka.na záver ..zlomila sa mi na ňom rúčka ..kĺb ktorý vlastne drží váhu celého kočíka.ma.3 MM 🙈za mňa obrovská nespokojnosť...maximálne neodporúčam....a ešte cez zimu sa nedalo s týmto novým po snehu lebo na predné kolieska sa nabaloval sneh....

aleshka_supermama
18. máj 2019

@pupkacik mali sme concord neo limitku 2017 bola som s nim mega spokojná, chodili sme s ním aj do lesa a bezproblémov, odpruzeny je podľa mňa super. Ak máš nejaký otázku kľudne píš ss.

momoqui
18. máj 2019

@pupkacik ja ho mam uz pri druhom dietati a je to vyborby kociar. Zvladol uplne kazdy teren, lahko sa sklada, rozklada, prakticky a kvalitny

pupkacik
autor
18. máj 2019

@lubik87 ďakujem lebo pred 3 rokmi som kúpila Concord fusion a presne ako hovoríš, bola som z kvality sklamaná, bývame síce v meste ale pri jazere, takže potrebujem niečo jemne do terénu.

tehulka2011
18. máj 2019

my ho mame tiez teraz uz pri 2. dietati a je skvely, do kazdeho terenu 🙂 mame nafukovacie kolieska zadne a tiez starsi model ;)