Concord Travel Set Wanderer Air - rolovací nánožník

kvetakinderko
22. sep 2016

Ahojte mamicky. Uvazujem o kupe tohto Concord Travel Set Wanderer Air: https://www.modrykonik.sk/market/kociky/nz21is/.... Z internetoveho obchodu mi odpisali, ze nanoznik je schovany v madle, ktore je okolo dietata v sportaku. Predpokladam teda, ze je to len nieco velmi tenucke, co asi neochrani pred dazdom, vetrom a chladom... Nikde neviem najst fotku s vyrolovanym "nanoznikom" na sportovej casti. Nemate niektora fotku a skusenost? Co don pripadne dokupit (nejaky specialny fusak?)? Dakujem 😉

lucka227
22. sep 2016

@kvetakinderko ano je tenucky,skor taky nudzovy proti dazdu alebo prefuknutiu

kvetakinderko
autor
22. sep 2016

Dakujem. Je to naozaj take nic, treba tam nieco dat dnu... Niekto, kto mate ten kocik, aku vlozku/fusak ste do neho kupili?

kvetakinderko
autor
22. sep 2016

@lucka227 ved to, ze neviem, co tak kupit dnu

lucka227
22. sep 2016

@kvetakinderko no fusak co ine 😉 ale ja by som si na tvojom mieste kupila aj nejaky pevnejsi nanoznik ak ho chces mat

lucyliu81
22. sep 2016

Ahoj ja mam concord a ten tenucky nanoznik som pouzila len ked nas prekvapil dazd inak som kupila univerzalny nanoznik emitex treba vyskusat aky ti bude lepsie vyhovovat a aj fusak mame emitex. 🙂

kvetakinderko
autor
22. sep 2016

Super, dakujem vam pekne. To som potrebovala vediet, ze ake nanozniky si univerzalne a pojdu mi tam dat. Dakujem ! 😉