Fusak v športovej časti kočíka verzus nánožník - vaše skúsenosti

llull
24. feb 2021

Ahojte, prosím vás mám záujem o ABC Design Viper 4 s ale ABCčka nemajú nánožníky na športovej časti (dajú sa dokúpiť ale sú nepraktické - krátke a tenké). Syn bude v športovej časti ležať v zime a teda určite budem potrebovať fusak. A teraz tá hlavná otázka: Keď máte dieťa vo fusaku, už ho nemôžte "pripútať" tými pásmi že? A nezošmykáva sa potom nižšie do fusaku? Lebo keď je kočík s nánožníkom na športiaku, tak pod nánožník dáte v pohode hociaké deky atď a bude pripútané. Prípadne ak máte priamo kočík ABC Design - kupovali ste fusak presne pre ABC Design alebo môžem kúpiť hociaký iný fusak :D ? Veľmi mi pomôžete, som prvorodička a dezorientovaná v týchto kočíkoch...

evamea
24. feb 2021

Ak chceš dieťa pripútať, tak skús Lodger Bunker fusak, je teplý a som s ním veľmi spokojná. 🙂
Ale väčšina fusakov má otvory na pásy.

laura168
9. apr 2021

Fusak má otvory na pásy, dá sa pripútať, ak máte nánožník je možnosť využiť aj podložku, ja mám takú chlpatú z fleece ta je teplučká ako fusak zo spodu a z vrchu nánožník, ktorý chráni dieťaťko pred vetrom a mojej malej to úplne stačilo. Ak by ste chcela, pozrite na www.vikki.sk podložky aj nánožníky mávajú. Je to stránka handmade výrobkov po prípade im napíšte, oni vám ho aj vedia vyrobiť.

llull
autor
9. apr 2021

Dakujem baby 🙂