Concord - vanička Sleeper 2.0

verka1818
25. nov 2014

Ahojte maminy, prosim Vas nemozem tu najst ziadne odpovede ohladom tejto vanicky, tak zakladam novu temu. Mame uz travel set doma, avsak ta vanicka mi pride velmi uzka. Babo cakam vo februari, cize fusak budeme potrebovat len prve dva mesiace, ale aj tak si neviem predstavit ako sa mi tam mala zmesti do 6 mesiacov :-O Mate ju prosim niektora??? Dakujem

qtinka46
30. nov 2014

Ahoj @verka1818, moja znama mala tiez zimne dieta a tiez concord, na dlzku je v pohode, ta sirka je trosku uzsia, ale nikdy sa nestazovala ze tam nezmesti maleho, mozno treba pouvazovat aky fusak kupit, lebo su aj trosku tensie , ktore maju termofunkciu rovnaku ako tie hrubsie :D

mandy20
30. nov 2014

@verka1818 ja som mala travel set a januarove babatko a v polke aprila isla uz do sportaku, ved je tam ta podlozka pre mensie deticky a bolo to uplne v poriadku.

verka1818
autor
30. nov 2014

@qtinka46 Ahoj, dakujem pekne za odpoved 🙂 zda sa mi az neuveritelne, ake malicke vyrabaju tie vanicky, ale zas keby sa tam babatka nemali zmestit, tak by to nevyrabali asi..a ano ten fusak je teraz dilema...mhm musim sa ist popytat do obchodov, nech odporucia vhodny do takej pidi vanicky 🙂

verka1818
autor
30. nov 2014

@mandy20 ahoj, to vazne??? No ja tu uz spekulujem dopredu, ze ak by nastal problem s nedostatkom miesta, tak kupim tu na MK nejaku ojazdenu vanicku Proton alebo Scout - tie su udajne vacsie...ale aj toto je teda riesenie, dakujem za tip ;) uvidime, akeho zrastu nakoniec nasa princezna bude 🙂

mucuinka
30. nov 2014

My sme toto riesili zrovna vcera v 2 obchodoch. V jednom nam pani povedala, ze jej dcera velmi Concord chcela, ale neodporucala jej ho kvoli vanicke. My cakame babo v januari a povedala nam, ze ak bude tuha zima, budeme potrebovat fusak az do aprila a ak bude dietatko vacsie, mohol by nastat problem. Ak bude zima mierna a dietatko nebude velke, do 3 mesiacov by to malo byt ok. Mali tam aj maketu dietatka, tak sme to poskusali s roznymi fusakmi a veru toho miesta tam bolo malilinko. Najma ak si predstavim, ze to malinke sa hybe a mrvi, najma ak uz je starsie. V druhom obchode nam povedali, ze si myslia, ze problem by to nemal byt, ze nemame riesit vanicku ale predovsetkym sportovu cast, ktora je na concorde dobra, ale povedali nam o dalsich nevyhodach (vraj predovsetkym tieto nove modely nie su take dobre ako predchadzajuce), tak sme od kupy upustili. Takze zaciname od zaciatku a to som si myslela, ze mame jasno 🙂

mtbm123
2. dec 2014

ahoj my sme tiež dlho riešili dilemu aký kočík kúpime, je ich na trhu dnes také množstvo že je ťažké sa konečne pre niektorý rozhodnúť. V prvom rade si treba ujasniť koľko peňazí chceš do kočíka investovať a akú bezpečnosť pre dieťa preferuješ. Tiež treba zvážiť skutočnosť že dnes sa už poväčšine všade chodí autom (nákupy, lekár, a pod.), a na prechádzky sa chodí už len tak posedieť si v parku alebo s kamoškou na káve 🙂 My sme sa rozhodli práve pre značku Concord Neo Travel set (na foto) a musím povedať že som nakoniec úplne spokojná že sme si ho vybrali. Je veľmi jednoducho a ľahko skladateľný aj pre mamičky, do kufra super vojde, manévrovanie kočíka ide úplne ľahučko jednou rukou, hlboká vanička sleep 2.0 je možno užšia ako pri iných modelových radoch, no mňa vanička zaujala hlavne jej pevnou konštrukciou, možnosťou prenosu v aute dá sa upnúť na bezp.pásy (spĺňa európske bezp.normy), čo vítam hlavne pri novorodeniatku, viac sa mi totiž pozdáva prenos vo vaničke ako vo vajíčku pre tak úplne malé bábätká. Samotná vanička má vnútri super polstrovanie aj po bokoch a tak som si fusak poriešila len taký fleesový hrubší, potom ešte deku a nakoniec kryt na vaničku podľa mňa do našich zím úplne postačujúce 😎 Predpokladám že ju určite v pohodičke využijem do 6/7mes roka malej a potom dáme už šporťák 😀

lucianka222
2. dec 2014

Waw. ako tak čítam až som prekvapená, také drahé kočíky a také nevyužiteľné? My sme kúpili tento na obrázku. len inej farby, za podstatne menej, nemôžem sa sťažovať, ušetrené peniažky, dcéra má teraz 7.5 mes a ešte nejaký čas sa vo vaničke môže nosiť. A to v nej máme aj starý fusak z ovčej vlny zdedený po mne. 🙂 Ja len konštatujem, že vôbec kúpu neľutujem.

lucianka222
2. dec 2014

juj a švagriná si teraz kúpila tento a je náááádhernýýýý http://sklep.babymerc.pl/3w1-zestawy-wozekfotel...

luciapu
2. dec 2014

Ahoj, ja som mala malého tiež februárového a máme concord fusion set. Do vaničky sa malé bábo zmestí v pohode aj s fusakom, nemusíš mať obavy. Skôr si myslím, že by nastal problém s miestom, ak by si mala bábo niekedy v septembri a fusak by potrebovalo do februára, marca... Za to už neručím, že by sa tam pomestilo...

mtbm123
2. dec 2014

Samozrejme všetko záleží od možností a hlavne peňaženky 😉, netajím že to bol pre mňa šok keď som zistila čo stojí nový ☹ v obchodoch, ale mala som nakoniec šťastie a mohli sme ho kúpiť za super cenu predávala ho mamička po jednom dieťati používaný cca 6mes. ešte v záruke. 😵

verka1818
autor
10. dec 2014

@luciapu Ahoj, prosim Ta mohla by si mi poradit, aky fusak mam kupit, aby sa zmestil do vanicky??? Dnes mi v obchode povedali, ze 3v1 sa mi do takej malej vanicky nezmesti...kupovala si teda najskor pre vanicku a neskor dokupila aj do sportiaku???

verka1818
autor
10. dec 2014

@mtbm123 Ahoj, prosim Ta aky mate ten fusak??? Uz neviem, aky kupit, ci zvlast pre vanicku a zvlast pre sportiak...chcela 3v1, nech to mam vybavene naraz, ale dnes mi predavacka povedala, ze 3v1 sa mi tam nezmesti :D Dakujem

mtbm123
10. dec 2014

@verka1818 ahoj, tak ja som sa rozhodla pre fusak Nestor je to fusak vhodný do autosedačky aj do hlbokého kočíka, mne sa páči že nie je tak robustný a pre našu malú je úplne vyhovujúci keďže sa narodí cez zimu a jeho veľkosť je presne tak cca do pol roka. Budúcu zimu bude mať už skoro rok, vtedy už bude v športovom a doň jej asi kúpim fusak Emitex príp. niečo podobné 🙂 to je ešte ďaleko 😵

luciapu
11. dec 2014

My sme mali vo vanicke stary komunisticky fusak z ovcieho runa, ktory je pre babo podla mna super. Do sportovej casti som kupila emitex s odopinatelnymi nozickami kvoli topankam

verka1818
autor
12. dec 2014

@mtbm123 dakujem za tip ;)

luciapu
12. dec 2014

Rado sa stalo ;)

morandia
6. mar 2015

AHOJTE ZIENKY,tiez riesim dilemu ktoru vanicku kúpiť ,strasne sa mi paci sleeper ,ale ako citam,ze je strasne malicka a proton je vacsia,tie mamicky ktore ste pouz.sleeper vanicku,ake mate skusenosti do ktoreho mesiaca sa vam tam babatko voslo ,alebo skor by ste odporucali tu proton vanicku ,ake maju medzi sebou velkostne rozdieli o dost vacsie al.mierne ....poradte prosim

kikada
6. mar 2015

@morandia ak ti pomôžu rozmery. Ja mám proton vaničku 82x42cm vnútorný rozmer. Suseda pomerala sleeper 75x35cm 😉

morandia
6. mar 2015

@kikada ahoj,urcite pomoze,mne sa ovela viac paci sleeper, ale vravia, ze je malicka...je to a6 taky rozdiel?medzi proton a sleeper,al. to az tak nepocitis...

kikada
6. mar 2015

@morandia neviem to posúdiť 🙂 aj ja aj suseda sme spokojné. Jej bábo sa vozil túto zimu V sleeperi aj s fusak on a pohodicka. Ja budem mať viac-menej letné bábo a Proton je taká otvorenejsia vzdusnejsia. V sleeperi by sa mi asi uvarilo.ale to je môj subjektívny pocit že sleep mi príde moc "zakukleny" 🙂

morandia
6. mar 2015

@kikada dakujem za názor🙂

mandy20
6. mar 2015

@morandia ja som mala sleeper a januarove babatko. Vo vanicke bola dcerka aj s fusakom uplne v pohode a zaciatkom maja ked mala skoro 5mesiacov sme pekne presli na sportak ale skusali sne ho uz od aprila a vsetko uplne super ;) zalezi to ale aj od faktu kedy cakas babatko. Ale podla mna je ta vanicka absolutne postacujuca. Lebo jarne babatko uz na jesen aj tak bude v sportovom ;)

morandia
7. mar 2015

@mandy20 ahoj,dakujem krasne za skusenost, radu, cim viac mi napisete skusenosti ,tím viac sa budem vediet rozhodnut , ale zatial sotavam pri sleeper:D

malamargotka
18. máj 2015

@lucianka222 prosim ta a kde v polsku ste boli ho kupit? Lebo na tej stranke nejak nevidim kamenny obchod

lucianka222
18. máj 2015

@malamargotka V Krosne pri trhu je predajňa.

malamargotka
18. máj 2015

@lucianka222 dakujeem 🙂 a kupovala si tam aj nejaku vybavicku? Mam to troska daleko,cize radsej chcem mat nejake info ako by sme tam mali ist a zistit,ze vsetko stoji rovnako ako u nas

sasa1983
18. máj 2015

Baby, ja mam synceka (18.11.2014) a este stale sme vo vanicke a to uz mame cez 7kg. Takze celkom v pohode. Ano, vanicka je uzsia, ale kocik ma tolko vyhod(najma terenne kolecka, vanicka sa da dat namiesto autosedacky rovno na pasy do auta..)., ze to je celkom v pohode
Sasa

lucianka222
18. máj 2015

@malamargotka My sme tam kupovali pri prvom takmer všetko, vaničku, matrac, posteľné prádlo, a také tie prkotinky.... 🙂 Dá sa krásne nakúpiť. Plienky látkové, do pôrodnice výbava... Treba popozerať. Čo nekúpiš tam, tak si dokúpiš tu. Ale určite sa oplatí ísť.

mirusqa
5. aug 2015

baby, ktoru konstrukciu odporucate? fusion alebo neo? jedna sa mi len o hlboku vanicku sleeper, sportak chcem kupit inej znacky. neo sa mi paci viac, no mam obavu ako zvladne sneh kedze babo sa narodi v decembri. dakujem za radu

darfi
15. sep 2015

My sme mali prvy kocik tako velke kolesa, potom sme kupili sportovu cast concord neo. Ovela lepsie isiel po snehu ako ten tazky tako. Ja osobne som bola spokojna.