Concord Warderer Travel Set verzus Peg Pérego Book plus

natalia4412
13. nov 2016

Ahojte prosím vás mate niektora skusenost s niektorym z tychto kocikov? Mna zaujali oba a neviem sa rozhodnut 🙂 napiste mi prosim negativa aj pozitiva. Dakujem 🙂

lucinka511
13. nov 2016

Mne vcera v predajni povedali.ze peg perego by si nevybrali.kvoli nizkemu podvozku a kolesam.kt su penove a sa do nich vbijaju kamienky a robia ryhy....je jedna ceska znacka.kt ma takeze vypænive kolesa.

daduska3
13. nov 2016

Vanička pri Concorde je malinká, Peg Pérego má v celku priestrannú vaničku, ale oba nezvládnu ťažší terén.

lucinka511
14. nov 2016

@daduska3 zalezi aky concord, niektore ju maju ,malu niektore maju dostatocne velku a aj sportovu cast ok, to je asi skor aj od typu

mimikas
14. nov 2016

Osobne by som do Peg perega nesla. Ta spotrova cas je malinka,

lucinka511
14. nov 2016

@mimikas mne sa prveze zdala dost velka, ked sme boli osobne obzerat..a co povies na CAM cortina x3?Vraj ta sporotvacast je taka,ze sa dieta z nej zosuva nejak nadola treb ho stale napravat.

mimikas
14. nov 2016

@lucinka511 ja som Bookalq a sportak je naozaj maly, opierka chrbta je naozaj kratka a sedacka je tiez nic moc a maly sa mi tam suchal dole, hlavne s fusakom. Na tie Cam cortina som tiez pocula vselico. Skus popozerat este mamas a papas.

mirkaaa80
14. nov 2016

@natalia4412 ja som mala oba. Za mna veľké sklamanie z perega, už to nie je tá kvalita a prepracovanie čo to bývalo, zdal sa mi moc tvrdý co sa tyka odpruženia, aj tvrdé to sedenie, resp. športova sedačka - ja som musela malemu dať podlozku aby ho netlačili na chrbatik. Wanderer bol úplne o inom, tie kolesá a odpruženie, určite je aj do terénu a dieťa sa ti netrasie akoby si chcela z neho vytriast dusu. Vaničky neviem porovnať, ale určite tam nebude rozdiel 15-20 cm, takze to je zanedbateľné. Mne na peregu vadilo aj to pogumovane madlo- keď to malý zuzlal, concord to ma látkové.

lucinka511
14. nov 2016

@mirkaaa80 tak lorad daky sportiak ale trojkombinaciu wanderer je aky tip? mne sa concordy zdalu male.vi uz vana alebo sportiak...ja neviem aky si mam kupit...

lucinka511
14. nov 2016

@mimikas oki diky .mam z tych kocikov chaos.na jednejbstrane sa mi zdaju cam a perego drahe ale ok len potom nech su uz tip.top a nie nedistatkove

mirkaaa80
14. nov 2016

@lucinka511 ja by som išla buď do concordu wanderer alebo podobny je britax go. Ja som mala trojkomb.casualplay s4, myslela som že vanička mala, ale maly sa narodil v septembri a vozili sme sa v nej do apríla. Ja už by som väčší dôraz kládla hlavne na sportiak, lebo vo vanicke veľa detí nechce byť...keď okolo 5-6 mes.zistia veľa zaujímavých vecí okolo, nechcú už ležať. Takze mamičky to riešia aj tak že daju babo do športiaku, trošku podvihnut chrbtik aby dieťatko trochu videlo. Sportiak wanderer je super, lebo v lezmej polohe tam maly mal vela miesta a zároveň bol dostatočne kryty pred nepriaznivým počasím. Dokupila som si ešte nanoznik a maly tam vlastne ležal ako vo vanicke. Alebo skús kuk kočíky joolz😉

natalia4412
autor
15. nov 2016

Bola som aj v predajni a tam mi odporucili skor to perego. Concord vraj vobec nie je dobry. Tak teraz mame doma dilemu aky kocik kupit