Cybex priam 2019

luela
5. jún 2019

Ahojte, zvazujem kupu tohto kocika. Tento rok vysiel novy priam s vylepseniami. Mate uz niektora model z tohto roka? Dakujem

purplevesna
6. jún 2019

@luela Ja ho budem kupovať, ale až o mesiac. Asi podvozok Rosegold a vrch Manhattan grey.

luela
autor
6. jún 2019

@purplevesna ja vaham medzi Karolinou Kurkovou alebo kolegyna predava birds of paradise takze este aj to zvazujem

purplevesna
6. jún 2019

@luela Hádam sme si dobre vybrali 😀 ja ešte uvažujem nad Bugaboo Fox, ale na 90% to bude tento. Aj preto, že tých BGB je už u nás v meste kopu.

luela
autor
6. jún 2019

@purplevesna u nas to tak je so Stokke

purplevesna
6. jún 2019

@luela ja som mala predtým Trailz a ten je tiež perfektný

luela
autor
7. jún 2019

@purplevesna to su moji favoriti tiez...priam alebo trailz

bibkak
14. jún 2019

@purplevesna presne aj ja zvažujem nad touto kombináciou... nemáte ho náhodou už doma ? 🙂 chcela by som ho vidieť v reali 🙂

purplevesna
14. jún 2019

@bibkak Ešte nie, až v júli, na podvozok RoseGold sa veľmi dlho čaká, v niektorých eshopoch aj 3 mesiace. Ja práveže ešte uvažujem nad novým poťahom Manhattan Grey Plus, je melange a ešte krajší. Kludne odfotím, keď to príde. Ale aj na oficiálnej stránke je to pekne pofotené a tato kombinácia je krásna. Ešte krajšia je s čiernym poťahom, ale čierny kočík pre bábo nechcem.

luela
autor
14. jún 2019

@purplevesna tieto nové su naozaj pekne..

bibkak
14. jún 2019

@purplevesna a koľko si zaň zaplatila cez internet ak sa smiem spýtať? u nás v jednej predajni je tiež v akcii veľmi dobrej ale bez toho ružového podvozku ... videla som naživo tú novú látku, ale popravde mne sa viac páči tá klasická šedá, resp. pre dievčatko je taká jemnejšia - tú novú by som kupovala pre chlapceka 🙂 teda môj osobný názor ....

bibkak
14. jún 2019

tiež som toho názoru že pre bábätko určite nie čierny kočík...

purplevesna
14. jún 2019

@bibkak 738 € podvozok, Rosegold je trochu drahší ako Chrome. Vaničku som zatiaľ nekupovala, rozhodujem sa stále o tej farbe 🤷🏻‍♀️

kristina0909
14. jún 2019

@luela ja som objednala priam 2019ku rose gold+Ferrari . Má prísť v júli môžem ti potom napísať recenziu . Ale myslím , že budeme spokojní 🙂

kristina0909
14. jún 2019

@luela ešte ti chcem napísať , že trailz je veľmi ťažký ...aspoň pre mňa . 🙂

purplevesna
14. jún 2019

@kristina0909 Presne práve preto chcem teraz Priam, pri druhom som mala Trailz a bol ozaj ťažký, aj keď inak perfektný kočík.

kristina0909
14. jún 2019

@purplevesna kamarátka ho má ja som jej ho doporučila na základe recenzií . Značku som mala odskúšanú mám xplory vravím jej na dedinu budeš mať trailz parádny . Ona si ho veľmi chváli , presne ako píšeš je perfektný . Len ťažký no . Čítala som recenziu na nový priam a pani písala že má skvelé jazdné vlastnosti 🙂

luela
autor
14. jún 2019

@kristina0909 uz nad trailz ani neuvazujem. Kolegyna kupila priam v 2017 birds of paradise. Zvazujem jeho kupu alebo novy priam

@kristina0909 a ake ferrari? Cierne ci bezove?

kristina0909
15. jún 2019

@luela victory black , čierna v kombinaci s červenou vyzerá super 😍 najskôr som zvažovala aj ten béžový ale reálne vyzeral pre mňa trochu fádne pri tej čiernej aj rám lepšie vynikne .
Birds of paradise je tiež krásny aj rebbelious veľmi zaujímavý . No skús sa opýtať kolegyne na cenu , ak by nebol rozdiel veľký kúpila by som radšej nový . Hoci aj jednofarebný tie vídu menej .

luela
autor
15. jún 2019

@kristina0909 ano to mas pravdu. Tie nove podvozky su nadherne.

barborapo13
12. júl 2019

Baby pls, viete mi niektorá povedať do kedy sa dieťa vojde do športovej časti. Viem, že to je individuálne, len sa bojím, že v roku sa mi tam nedá 🙈

kristina0909
13. júl 2019

@barborapo13 moj starší syn (2r 10mesiacov ) sa tam ešte vošiel 😃 ale on sa už nevozi , kúpila som pre mladšieho

barborapo13
13. júl 2019

@kristina0909 paráda 😍 lebo sa bojím, že kúpim kočík a za chvíľu budem kupovať ďalší lebo bude malý. A spokojná si? Ci išla by si už teraz do iného? 😊

kristina0909
13. júl 2019

@barborapo13 určite nebudeš musieť meniť 🙂 športiak je parádny . Kočík mám zatiaľ len chvíľu ale som spokojná. Len ma dosť sklamalo to odpruženie čakala som že bude lepšie tlmiť tie nárazy . To odpruženie by som vytkla ale inak nič , mne vyhovuje 🙂

kristina0909
13. júl 2019

@barborapo13 ale inak veľmi sa mi páči aj joolz hub . Lepšia cena a lepšie odpruženie . 🙂

siklsi
18. nov 2019

Máte nejaký overený e-shop kde ste kupovali Cybex Priam? 🙂

kristina0909
18. nov 2019

@siklsi vandastore ma vraj dobrý servis .Ja som kúpila ale inde , čakám na vyjadrenie ohľadne reklamácie

barborapo13
18. nov 2019

Ja som kupovala na buggies.sk a všetko super, v poriadku @siklsi

ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aurorait
25. feb 2021

Chcem sa spýtať mám už ročného. Chlapčeka a chcela by som priam oplatí sa ešte kúpiť ako iba športovú časť je dosť veľká

kristina0909
27. feb 2021

@aurorait ano , moj dvojročný sa ešte vozi v pohode ;)