Používame cookies. Viac informácií tu. OK
Joolz Hub je kompaktný mestský high-end, prvý nekorýtkový model značky. Je novinkou roku 2018. Názov HUB je skratkou pre “Hello Urban Beauty” - Ahoj Mestská Kráska.

Kočík jazdí na podobnej konštrukcii, ako väčší Day 2, avšak v o 25 % kompaktnejšom a ľahšom balení. Nákupný košík rovnakého tvaru môžeš pre lepší prístup odklopiť. Polohovateľná rúčka má integrované držiaky na tašku. Kočík dokážeš zložiť aj so sedadlom v akomkoľvek smere, keďže ho pri skladaní sklopíš do seba. Zložený Hub sa dá prenášať pomocou ramenného popruhu. Sedadlo dokážeš polohovať až do úplného ľahu vhodného od narodenia. Extra polstrované bezpečnostné pásy odstávajú, takže vkladanie dieťatka je jednoduchšie. Súčasťou sedadla je mäkká prateľná vložka. Tienenie je zabezpečené veľkou rozzipsovateľnou strieškou siahajúcou v sediacej polohe až k nohám.

Pre vyšší komfort bábätka od narodenia je v ponuke vložné hniezdo Cocoon s vlastným matracom, nánožníkom s vetraním. Bočnice zabezpečujú extra ochranu v prípade, že nánožník práve nevyužívaš. Pre vytvorenie kombinácie od narodenia si však môžeš vybrať aj plnohodnotnú hlbokú vaničku či autosedačku. Hub je tiež dostupný v predpripravenom sete. Dokúpiť možno aj niektoré z množstva doplnkov, napríklad detský polohovateľný pult.
Viac informácií na oficiálnej stránke Joolz Hub

Parametre

Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
11,5
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
106 × 53 × 85
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
66 × 53 × 34
Pôvod značky
Holandsko
Materiál podvozku
hliník
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
20
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 36
Otočné sedadlo
Ďalšie parametre

Otázky a odpovede

Chcem si zakúpiť športovú verziu pre ročného synčeka, ale ževraj je kočík príliš malý...🙈 Je to tak naozaj? Naživo ho nemám možnosť vidieť...
Ahoj! Či je kočík "malý" je nesmierne realtívne, a to z dôvodu, že každá mamička si pod priestranným predstavuje čosi iné. Sú maminy, čo očakávajú veľa miesta do výšky aj do strán, ideálne aj s fusakom, v malom spratnom kočíku. Je to často nereálne, veľké sedadlo obvykle totiž robí veľkým aj kočík, a naopak čo najspratnejší kočík predsa nebude mať obrovské, široké sedadlo. Ja som Hub videla naživo a malý mi neprišiel. Nie je to vyslovene "zimný" či masívny kočík, ale prišlo mi, že sa do neho zmestí aj väčšie (samozrejme nie obrovské 30 kg) dieťa. Treba zároveň rátať s tým, že je to skladná variácia od Joolz-u, a tak ho aj brať. Ako mestský, šikovný pomocník. Pre pokoj duše, rozmery sedadla nájdeš tu vyššie - opierka 52 cm a celková dĺžka 94 cm je, myslím si, slušné :-)