Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Joolz Hub je kompaktný mestský high-end, prvý nekorýtkový model značky. Je novinkou roku 2018. Názov HUB je skratkou pre “Hello Urban Beauty” - Ahoj Mestská Kráska.

Kočík jazdí na podobnej konštrukcii, ako väčší Day 2, avšak v o 25 % kompaktnejšom a ľahšom balení. Nákupný košík rovnakého tvaru môžeš pre lepší prístup odklopiť. Polohovateľná rúčka má integrované držiaky na tašku. Kočík dokážeš zložiť aj so sedadlom v akomkoľvek smere, keďže ho pri skladaní sklopíš do seba. Zložený Hub sa dá prenášať pomocou ramenného popruhu. Sedadlo dokážeš polohovať až do úplného ľahu vhodného od narodenia. Extra polstrované bezpečnostné pásy odstávajú, takže vkladanie dieťatka je jednoduchšie. Súčasťou sedadla je mäkká prateľná vložka. Tienenie je zabezpečené veľkou rozzipsovateľnou strieškou siahajúcou v sediacej polohe až k nohám.

Pre vyšší komfort bábätka od narodenia je v ponuke vložné hniezdo Cocoon s vlastným matracom, nánožníkom s vetraním. Bočnice zabezpečujú extra ochranu v prípade, že nánožník práve nevyužívaš. Pre vytvorenie kombinácie od narodenia si však môžeš vybrať aj plnohodnotnú hlbokú vaničku či autosedačku. Hub je tiež dostupný v predpripravenom sete. Dokúpiť možno aj niektoré z množstva doplnkov, napríklad detský polohovateľný pult.
Viac informácií na oficiálnej stránke Joolz Hub

Parametre

Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
11,5
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
106 × 53 × 85
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
66 × 53 × 34
Pôvod značky
Holandsko
Materiál podvozku
hliník
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
20
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 36
Otočné sedadlo
Ďalšie parametre

Otázky a odpovede

Je Joooz Hub vhodný aj pre 1,9 m vysokého otecka? Kočíkovať budeme obaja, častejšie však asi ja. Veľmi sa mi páči no váham, aby pri ňom manžel nevyzeral smiešne 🤔 Ďakujem
Zdravím, ako, dočiahnuť na neho dočiahne, ale je pravda, že bude pri ňom ozaj nízko. Pravda však je aj to, že všetky klasické menšie spratnejšie modely budú pri ňom malé. Otázne je, či vziať do úvahy to, alebo fakt, že kočíkuje obvykle prevažne mamička a teda každodenná praktickosť sa zíde skôr jej, alebo sa dá ohľad na tú výšku otecka. Vo Švédsku napr. sú ozaj vysokí chlapi a bežne som videla tatina dlháňa a kočík nižší.
Ahoj, mna zaujima ci sa daju kupit nove kolesa na Joolz Hub? Dakujem
Ahoj, len tak nie. Ale ak máš s nimi nejaký problém, je možné buď kontaktovať predajcu, ktorý tento model a značku ponúka (či už ako reklamáciu, alebo bežný dotaz), a poprosiť ho o objednanie kolies keď takako náhradného dielu. Možnosťou je tiež napísať priamo výrobcovi, https://www.joolz.com/nl/en/contact - oni ti tiež, verím, budú vedieť pomôcť (tam to ale chce angličtinu).
Ahojte, má niekto skúsenosti po roku s vyblednutou strieškou? Vzťahuje sa naň záruka? Ďakujem Katarina
Ahoj, vyblednutá strieška, najmä u tmavých farieb, je vec čo som už viac ráz zachytila. Záruka - nie vždy to kryje, ideálne je informovať sa u predajcu, kde si ju kúpila - mohli by to vziať, ale zaručiť ti to neviem.
Chcem sa opytat, ci sa daju na Joolz Hub nasadit - vymenit kolesa za nafukovacie, ktore boli pri prvych modeloch od Joolz. Dakujem.
Ahoj, žiaľ nie, nedajú sa. Je to menší, novší, inak spravený model - veľké kolesá by som na neho určite nedávala - úplne to zmení rozloženie váhy, aj zošikmenie konštrukcie - a ani, myslím si, nebudú sedieť.
Chcem si zakúpiť športovú verziu pre ročného synčeka, ale ževraj je kočík príliš malý...🙈 Je to tak naozaj? Naživo ho nemám možnosť vidieť...
Ahoj! Či je kočík "malý" je nesmierne realtívne, a to z dôvodu, že každá mamička si pod priestranným predstavuje čosi iné. Sú maminy, čo očakávajú veľa miesta do výšky aj do strán, ideálne aj s fusakom, v malom spratnom kočíku. Je to často nereálne, veľké sedadlo obvykle totiž robí veľkým aj kočík, a naopak čo najspratnejší kočík predsa nebude mať obrovské, široké sedadlo. Ja som Hub videla naživo a malý mi neprišiel. Nie je to vyslovene "zimný" či masívny kočík, ale prišlo mi, že sa do neho zmestí aj väčšie (samozrejme nie obrovské 30 kg) dieťa. Treba zároveň rátať s tým, že je to skladná variácia od Joolz-u, a tak ho aj brať. Ako mestský, šikovný pomocník. Pre pokoj duše, rozmery sedadla nájdeš tu vyššie - opierka 52 cm a celková dĺžka 94 cm je, myslím si, slušné :-)