Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Joolz Hub

Popis

Joolz Hub je kompaktný mestský high-end, prvý nekorýtkový model značky. Je novinkou roku 2018. Názov HUB je skratkou pre “Hello Urban Beauty” - Ahoj Mestská Kráska.

Kočík jazdí na podobnej konštrukcii, ako väčší Day 2, avšak v o 25 % kompaktnejšom a ľahšom balení. Nákupný košík rovnakého tvaru môžeš pre lepší prístup odklopiť. Polohovateľná rúčka má integrované držiaky na tašku. Kočík dokážeš zložiť aj so sedadlom v akomkoľvek smere, keďže ho pri skladaní sklopíš do seba. Zložený Hub sa dá prenášať pomocou ramenného popruhu. Sedadlo dokážeš polohovať až do úplného ľahu vhodného od narodenia. Extra polstrované bezpečnostné pásy odstávajú, takže vkladanie dieťatka je jednoduchšie. Súčasťou sedadla je mäkká prateľná vložka. Tienenie je zabezpečené veľkou rozzipsovateľnou strieškou siahajúcou v sediacej polohe až k nohám.

Pre vyšší komfort bábätka od narodenia je v ponuke vložné hniezdo Cocoon s vlastným matracom, nánožníkom s vetraním. Bočnice zabezpečujú extra ochranu v prípade, že nánožník práve nevyužívaš. Pre vytvorenie kombinácie od narodenia si však môžeš vybrať aj plnohodnotnú hlbokú vaničku či autosedačku. Hub je tiež dostupný v predpripravenom sete. Dokúpiť možno aj niektoré z množstva doplnkov, napríklad detský polohovateľný pult.
Viac informácií na oficiálnej stránke Joolz Hub

Parametre

Značka
Joolz
Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
11,5
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
106 × 53 × 85
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
66 × 53 × 34
Pôvod značky
Holandsko
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
20
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 36
Otočné sedadlo
Korýtkové sedenie
Ďalšie parametre

Otázky a odpovede

Ahojte, dnes mi došiel domov Joolz Hub - poskladali sme ho a príde mi, že sa rúčka na kočíku neprimerane hýbe, doslova ako rozhegany kočiar. Okolie mi však tvrdí že trosku hýbať by sa to malo. Myslíte, že je to vada od nova, alebo to proste tak je? Mám ešte možnosť kočík reklamovať prípadne vrátiť. Ďakujem za odpoveď.
Ahoj, dosť to záleží, ako veľmi je neprimerane - možno by si do Kočíkovej poradne mohla poslať link na video, čo uploadneš na youtube napr., skôr by som si to vedela predstaviť. Rukoväte hlavne novších kočíkov sa, áno, zvyknú hýbať - mať vôľu, takže je to v rámci nejakej trošku pohyblivosti normálne... ale nie nič brutálne, a - ak vidím, ako sama píšeš, že tebe to príde neprimerané, je úplne jedno, či to tak malo alebo nemalo byť. Tak, aby ty sama ako používateľka cítila, že to pre teba nie je ok, je situácia nie ok, a ja ti poradím ho vrátiť. Nemala by si ty sama od prvého momentu mať pocit, že to nie je v poriadku.
Je Joooz Hub vhodný aj pre 1,9 m vysokého otecka? Kočíkovať budeme obaja, častejšie však asi ja. Veľmi sa mi páči no váham, aby pri ňom manžel nevyzeral smiešne 🤔 Ďakujem
Zdravím, ako, dočiahnuť na neho dočiahne, ale je pravda, že bude pri ňom ozaj nízko. Pravda však je aj to, že všetky klasické menšie spratnejšie modely budú pri ňom malé. Otázne je, či vziať do úvahy to, alebo fakt, že kočíkuje obvykle prevažne mamička a teda každodenná praktickosť sa zíde skôr jej, alebo sa dá ohľad na tú výšku otecka. Vo Švédsku napr. sú ozaj vysokí chlapi a bežne som videla tatina dlháňa a kočík nižší.
Ahoj, mna zaujima ci sa daju kupit nove kolesa na Joolz Hub? Dakujem
Ahoj, len tak nie. Ale ak máš s nimi nejaký problém, je možné buď kontaktovať predajcu, ktorý tento model a značku ponúka (či už ako reklamáciu, alebo bežný dotaz), a poprosiť ho o objednanie kolies keď takako náhradného dielu. Možnosťou je tiež napísať priamo výrobcovi, https://www.joolz.com/nl/en/contact - oni ti tiež, verím, budú vedieť pomôcť (tam to ale chce angličtinu).