Cybex Talos S Lux 2023

l_u_c_k_a111
12. jún 2023

Ahojtie zienky ktore mate novu verziu Cybex Talos mam otazocku neviem ci mam reklamovat kocik alebo je to normalne ale zacal nam. aj pri mensej nerovnosti hrkat predpokladam ze to tie pruzinky v predu ale co je divnejsie ked tlacim kocik citim take pukanie mam pocit ze to puka v pravom zadnom koliesku ale nie som si ista je to take ako keby tam nieco preskakovalo alebo co neviem to opisat… mala som moon resea a za pol roka pouzivania ani raz nehrkal a nic v nom nepraskalo tak som mierne … no mierne celkom dost sklamana ze som si nasetrila na kocik a toto robi po mesiaci pouzivania 😩

dzejsik
12. jún 2023

@l_u_c_k_a111 asi by som skúsila reklamovať, nám Cybex nevydával žiadne zvuky ani po 2 rokoch chodenia po nerovnostiach i keď nie priamo Talos, ale hrkotanie v recenziách naň som ešte nevidela

taktotedanie
14. jún 2023

Och pamatam si vas predchadzajuci prispevok
Zacala som rozmyslat aj janad nim kedze mame tiez moon resea s, chvalabohu za take peniaze ho po vasom prispevku nekupim a prajem vela stastia v reklamovani snad vam to uznaju

veverka86
11. sep 2023

@l_u_c_k_a111 Dobry den, zvazujem kupu cybex talos s lux 2023 v dvojkombinacii, mohla by som sa prosim opytat, kedze byvame na sidlisku na kopci, budeme chodit hore a dole, nie je pri jeho hmotnosti tazky pri tlaceni do kopca? Tiez by som chcela chodit na prechazdky do prirody, zvlada strkove cesty, luku, sneh? 🙂 Na druhej strane, kedze je vacsi, manevruje a chodi sa s nim dobre aj v meste, obrubniky a tak? Dakujem krasne za odpoved 🙂

mumi9
28. feb 2024

@veverka86 dobrý deň… Kúpili ste ho nakoniec? Aké máte skúsenosti? Mám rovnaký problém, že budem chodiť hore dole aj po 10 schodoch ho budem musieť zniesť, tak či je to v pohode alebo nie 😅

l_u_c_k_a111
autor
28. feb 2024

@mumi9 ja som ho po 7 mesiacoch predala 😂 proste bol tazky a velky do auta inac som ho mala rada lebo bol ako tank presiel vsetko ale 14kg kocik pravidelne nakladat do auta mala som dost 😂