Cybex Topaz verzus Jané Nanuq

babulatko
17. mar 2012

Babulky, stále sa neviem rozhodnúť aký golfáč kúpiť. Momentálne sa rozhodujem medzi Cybex Topaz a Jané Nanuq. Máte s nimi skúsenosti? Môžete mi poradiť? ďakujem

katka121
17. mar 2012

mne sa viac páči Cybex - lebo golfky sú super na leto a tá výklokná predná strieška bude určite často využívaná, inak sa mi zdajú podobné...... ja mám Cosatto Bob a tiež tam tá strecha je na nezaplatenie

babulatko
autor
17. mar 2012

@katka121 cybex robia nemci a Jané je zase španielska značka. Asi by som viac verila nemcom, čo sa týka kvality. A tá strieška je fakt dobrá a užitočná vec. Takú istú mám aj na športovom kočíku a dosť často sme to využívali. Jané majú nastavitelné rukoväte a topaz to tuším nemá. Ja mám 160 cm a bojím sa či topaz nebude na mňa privysoký /myslím tie rukoväte/. Ešte som ho naživo nevyskúšala, tak to musím ešte vyskúšať.

linda24
29. mar 2012

ahojky, pripajam skusenost so CYBEX TOPAZ 2011, mam ho sice len tyzden ale zatial super. dlho som sa rozhodovala strasne sa mi pacila nuna...funkcne aj inglesina trip rain, ale nakoniec vyhralo pohodlie mimca. mam 15 M chlapceka, a myslim ze sa v nom citi skvele. zadova opierka skoro az do lehu, polohovacie nozky, super velka strieska chrani pred slnkom aj vetrom. vyborne vymyslene zapinanie babetka. vyborna manipulacia aj 1 rukou na rovnom terene. kapsicka na strieske zo zadu na drobnosti..kazdopadne zatial som vadu nenasla. po schodoch mame ich asi 20 skace bez problemov. rucky nie su sice polohovatelne, a to mam len 158 cm tak som nevedela ci si zvyknem, sportak mame hartan skater kde sa polohuju ale uplne bez problemov som si zvykla. nakupny kosik myslim dostaocne velky. tot zatial asi vse viac ma nenapada,
keby daco pytajte sa.

babulatko
autor
3. apr 2012

@linda24 ja som ho nakoniec tiež kúpila. mám tento:
http://www.malvik.cz/Kocarky/golfove-hole/Cybex...
som s ním veľmi spokojná. neľutujem, že som ho kúpila 🙂

miki0707
17. apr 2012

@katka121 Katka prosim ta, viem, ze to sem nepatri, ale prave sa rozhodujem medzi viacerymi kocikmi a jednym z nich je cosatto (alebo jane nanuq alebo maclaren quest). Chcem sa ta opytat, ako si spokojna s Cosatto? a kde si ho kupovala?

katka121
18. apr 2012

v českom obchode malvík - zatiaľ som spokojná - vozíme sa na ňom už od decembra doma - malej sa tam moc páči - keď vykukne poriadne slnko tak ide na ostro.....ja som dlho vyberala - zatiaľ spĺňa všetko čo som od necho chcela - my ho budeme mať prevažne iba do auta alebo na dovolenky - na jeseň a zimu zase veľký športiak. Ja som brala verziu bez fusáku iba na leto - je to taký kompromis medzi úplne ľahučkým golfáčikom pod pazuchu a športiakom, bola som prekvapená s tej strechy milo - nie je to klasika - je dlhšia smerom dopredu - keď sa dívaš zvrchu je akoby oválna a ešte sa dá vyklopiť predná clona takže na leto super....ale na druhej strane sú skladné , majú rúčku na nosenie......pod nožičky sa pri spaní dá vyklopiť podložka.... dá da dať do ľahu.... jediné čo mi snáď bude možno trocha vadiť je, že strecha nemá "kukátko" - aby som mohla sem-tam mrknúť na malú - ale ako vravím, my sme to riešili ako jarno-letno-jesenné presúvadlo, ktoré asi bude permanentne zložené v aute - my totiž stále niekam trajdáme... ... inak aj ja som rozmýšľala na maclaren - to je vraj taká formula medzi golfáčmi - ale nakoniec keď som zvážila na čo presne ich chceme využívať tak sa mi zdala aj cena prehnaná (pre nás asi zbytočne kupovať. Jane nanuq som nezvažovala - krátka a malá strecha

miki0707
23. júl 2012

@katka121 Kati prepac, ani som ti neodpovedala...dakujem za odpoved, nakoniec sme sa predsa len rozhodli pre maclaren, dostali sme ho totiz ako darcek...ale tvoja odpoved mi moc pomohla a urcite pomoze aj mojej kamoske, ktora sa tiez rozhoduje, ktory golfac kupit....Prajem vela stastnych kilometrov 😉

shafqa
26. sep 2012

ahojte, ja som sa chcela opytat, ze ci mate niektora skusenosti s Jane Nanuq v zime? potrebujem golfac na cestovanie, stale chodime niekam na vylety a nas Jane Trider je dost neskladny 🙂 takze rozmyslam nad Nanuq-om, ale zda sa mi, ze tam dietatko nieje az tak chranene. Viete pomoct? pripadne poradit nejaky iny rovnako dobry golfac? Vopred vdaka. 🙂

solvia
23. máj 2013

@linda24 Rada by som sa opýtala, akú máte skúsenosť s kočíkom Topaz v zime? Tiež by ma zaujímalo, či nie sú kolieska hlučné na nerovnejšom povrchu. Našli ste po dlhšom používaní dáke nevýhody, ja nad ním práve vážne uvažujem, tak uvítam akékoľvek postrehy. Ďakujem.

linda24
23. máj 2013

my uz sme ho v zime velmi nepouzivali lebo maly chodi dost sam, ale v snehu dobry, velka ¨strieska proti snezeniu super, kolieska hlucne by som povedala tak priemerne, nikdy ma to nijako neobtazovalo, jedina nhevyhoda co som nasla ze su rucky s penovym obalom, ten praskol. inak ma nic nenapada