Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Jané Trider

Kde kúpim použitý?

2 inzeráty v bazári
od 99 €

Popis

Jané Trider je trojkolesová verzia modelu Jané Rider. Je to luxusný kočík dynamického vzhľadu ocenený viacerými oceneniami. Špecifická konštrukcia má zadnú časť tvarovanú do otočeného písmena C, takže do nej na prechádzke nebudeš zakopávať. Je tiež odpružená a tvrdosť pruženia možno nastaviť. Oproti Rideru má väčšie, výborne manipulovateľné kolesá a vyklopiteľný šilt na strieške. Otočné sedadlo je korýtkové a umiestnené vyššie, takže ho môžeš využiť aj za stolom. Do ľahu sa polohuje celkovým naklonením. Menší nákupný košík sa dá doplniť dokúpiteľnou sieťou upevniteľnou na zadnú časť konštrukcie.

Nadstavby Trideru sa naklikávajú na konštrukciu pomocou Pro-Fix systému, ku ktorému budú sedieť všetky novšie typy hlbokých vaničiek s týmto upevnením. Vybrať si môžeš medzi priestrannejšími zložiteľnými vaničkami Micro či Nano alebo autovaničkami Transporter či Matrix Light. Sedieť budú aj vaničky značky Concord či Be Cool. Ku kočíku je dostupná aj autosedačka, prípadne je v ponuke tiež v kombinácii.

Posledné modely priniesli inovovanú soft-touch rúčku namiesto staršej penovej. Spoznáš ich tiež podľa modernejších poťahov bez potiahnutej nožičkovej časti, predĺženej podložky, ktorá je súčasťou sedadla a vynovenej oblejšiej predĺžiteľnej striešky.

Parametre

Značka
Jané
Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
13,2
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
110 × 60 × 93
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
62 × 60 × 38
Pôvod značky
Španielsko
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
15
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 36
Otočné sedadlo
Korýtkové sedenie
Ďalšie parametre