Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Dá sa rozobrať vanička na Brio Go?

andrea235
23. apr 2015

Ahojte, potrebujem poradiť. Chcem si oprať vaničku na briu. Striešku aj vnutorný poťah som dala dole, no neviem, čo s tým vonkajším. Dá sa dať dole z konštrukcie aj ten? Nenašla som nejakú normálnu možnosť, snáď máte skúsenosť a poradíte.
Ďakujem. 🙂

ichbinich
23. apr 2015

@andrea235
Pokial viem, tak sa dat dole na novsich modeloch iba vnutorny potah.

Mne sa neda rozobrat nic, ja to cistim tak, ze si spravim roztok z vody a gelu na pranie farebneho pradla, vezmem mikrovlaknovu handricnku (tzv. zazracnu handricku), a nou to vysucham a potom zase vysucham cistou vodou.
Naposledy som ale sedacku Brio GO jednoducho strcila celu do vane, osprchovala, vydrhla handrickou namocenou v tom roztoku a potom zase oplachla sprchou. Dala som ju susit na balkon tak, aby sa dostalo k nej co najviac vzduchu, niektore diely som podoprela, aby boli oddelene, vybrala som aj ten podsedak, to co je v casti na sedenie pod zadkom. Na druhy den bolo vsetko suche, sedacku som naklikla a sli sme dalej 😉
Takze to mozes aj risknut, ze to jednoducho aj namocis. Pozor, moja modra trochu pustala farbu, daj to tak, aby ti to v mokrom stave pri suseni nic nezafarbilo. Mne sa to ale potom to zafarbene normalne opralo pri dalsom prani...
Inak v diskusii o Brio GO (ta bola ale na ceskom koniku) tiez pisali baby, ze to takto prali, niektore na zahrade s hadicou 😉

andrea235
autor
23. apr 2015

@ichbinich
Ďakujem veľmi.... No po celodoobednom majstrovani som zistila ze to nepojde🙂... Rozobrala som to do posledneho srobiku a neslo😀.... Horsie bolo, ze mi pri skladani potom nefungovala ta cast na naklikavanie na kocar, ale po dlllhom case som to zlozila a ide to. Uz budem urcite vediet🙂

ichbinich
23. apr 2015

@andrea235
U mna podobne.. zacala som srobovat a srobovat, ja som si fotila medzikorky 😉 😀
A po 10 srobkach som si povedala, ze teda nie, a nechala som to tak 😀

july_pk
21. sep 2016

@andrea235 ako si prosím dala dolu striesku a vnútorný poťah??? Je to už asi dávno, ale veľmi by si mi pomohla

andrea235
autor
21. sep 2016

@july_pk už si to úplne nepamätám, ale na konštrukcii striešky blízko spojenia s vanickou sa niečo trošku stlačilo a vytiahlo von( sú tam dve, tak tá zadná) predná j už len zahacknuta. A keď to bolo od seba, tak už len rozobrala srobiky na stieske a stiahla. Vnútorný poťah, treba odsrobovat krytky na dierach, kde bola upevnena strecha a potom to už išlo ľahko.
No, neviem či som pomohla, ale snažila som sa vyloviť z pamäte🙂

july_pk
21. sep 2016

@andrea235 áno, už som to tak vyskúšala a presne tak to išlo 😉 ďakujem

Tu začni písať odpoveď...

Odošli