Dobrý športový kočík

sonka_miro
12. okt 2020

Prosim poradte z vlastnej skusenosti dobry sportovy kocik nie polsko lebo taky sme kupili 3 kombinaciu a to je cele zle tazke a nemotorne. Chcela by som nieco lahsie tak cca okolo 10kg +-, obojsmerny, strieska xxl a nech to nie je hrkalka aby nieco vydrzal. Cena tak chcela by som max 300€. Dakujem 😊

sasanka605
12. okt 2020

Valco snap? A teda su ovela lahsie ako tych desat kil, to je uplne ina manipulacia ked to ma 7 max 8 kil. Mam aj mutsy nexo ale nema xxl striesku

malicka_mysicka
12. okt 2020

@sonka_miro ja mam tiez valco snap 4, v mojom okoli ho maju skoro vsetci, dobry pomer cena vykon

lusyc
12. okt 2020

Aj joie litetrax/mytrax aj valco snap su super.

gumkac19
12. okt 2020

@sonka_miro mamas and paps napr

sonka_miro
autor
12. okt 2020

@sasanka605 valco je jeden z tych nad ktorym rozmyslam len zhanam vsetky info a skusenosti.

sonka_miro
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sonka_miro
autor
12. okt 2020

@lusyc tie som pozerala ale nie su obojsmerne

sasanka605
12. okt 2020

@sonka_miro mne bol len velky do auta ale priestoru je v nom vela, strieska obrovska po madlo, polohovanie nozok tiez aj sa dobre skladal a konstrukcia pevna. Ja som mala s penovMi kolesami a tailormade lebo ten obycajny sustak bol skaredy.

lusyc
12. okt 2020

@sonka_miro joie versatrax, ale ten som v ruke nemala. A valco ultra, ten som tiež v ruke nemala.

sonka_miro
autor
12. okt 2020

@sasanka605 sestra ho mala a bolo velmi spokojna, takze zatial je v uzsom vybere 🙂

sonka_miro
autor
12. okt 2020

@lusyc valco mala sestra aj som s nim kocikala ten poznam v podstate spokojnost len hladam podla skusenosti este nieco nie je. V jednom obchode mi odporucili kinkraft all road ale neviem tiez je to vraj polske a neposobi to nejako kvalitne

sasanka605
12. okt 2020

@sonka_miro viacere tu pisali ze kupili ten kinderkraft v takej peknej kvetinovej latke tak skus dat pod lupu, daco najdes hadam.

krokodil_901
12. okt 2020

My mame tento kocik mam ho este po prvej dcerke.
Chcela som ho predat ale rozhodla som sa ze ho necham.
Kedze mame doma male babo tak ked trosku podrastie tak moze kludne pouzivat kocik ved je este v dobrom stave.
Na kociku su kolieska co sa otacaju, ked je kocik v kocikarni tak sa da aj nastavit aby sa s kocikom nedalo pohnut, kocik sa da aj skladat takze som spokojna. Kocik stal tusim 89€ mam k tomu aj dazdnik specialny takze vrelo odporucam, znacku neviem ale zistim😉

mirkamm
8. nov 2020

Ja mam Britax Affinity,super kocik,mala som 3 kociky a tento bol jednoznacne najlepsi.Jedine,co by som ocenila je dlhsia strieska,ale vzdy som to vyriesila slnecnou clonou.Ma korytkove sedenie,otocny je v oboch smeroch,lahky,do terenu perfektny😊S ostatnymi som sa nevedela spratat do kufra mojho mini auta,ale s tymto uplne v pohode.Mam ho cerstvo v bazari aj na predaj pre predstavu😊