Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Mutsy Nexo

Popis

Mutsy Nexo je moderný športový kočík na konštrukcii v tvare L vychádzajúcej z vyššieho full-size modelu IGo. Oproti nemu je však kompaktnejší pred aj po poskladaní, čo z neho robí výborného spoločníka na prechádzky mestom. Výhodou je aj priestranný nákupný košík s dobrým prístupom.

Opierku neotočného sedadla možno polohovať až do ľahu vhodného prakticky od narodenia. Vďaka mechanizmu napojenému na pás to zvládneš aj jednou rukou, pričom si môžeš vybrať akýkoľvek uhol náklonu, nie len pár daných pozícií. Tlačidlom v strede sa dá jednoručne prispôsobiť aj opierka nôh. Novorodenca tiež odvezieš v autosedačke, ktorú možno na kočík pripojiť pomocou adaptérov.
Viac informácií na oficiálnej stránke Mutsy Nexo

Parametre

Značka
Mutsy
Typ
športový, dvojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
8,7
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
101 × 51 × 93
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
64 × 51 × 44
Pôvod značky
Holandsko
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
15
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 36
Otočné sedadlo
Korýtkové sedenie
Ďalšie parametre

Otázky a odpovede

Dobrý deň, kočík sa mi veľmi páči. Zaujímajú ma jeho vlastnosti - nosnosť... Maly ma 2,5r.,15 kg a 98 cm. Chcem využívať iba do septembra 2020, cez leto na výlety, zoo, MHD, sem tam nejaké zdriemnutie resp. keď je už unavený a nebude vládať chodiť po svojich. Ak by niekto vedel dat reálne foto budem šťastná. Ďakujem krásne za odpoveď
Zdravím, odporučím v prvom rade pozrieť recenzie tu na Kočíkopédii - klikni pod číslom, čo je pod modelom kočíka. Máme ich k tomuto modelu dosť. Druhou vecou, ktorú skonštatujem, je udávaná nosnosť 15 kg a skôr užšie sedadlo. Ako mestský kočík je Nexo ľahký, kompaktný, pekný a pohodlný (aj na jazdenie), ale nie je obrovský priestorom, a pre už 15kg dieťatko by som skôr vybrala väčší, širší model, niečo ako Oyster Zero alebo Baby Jogger City Mini GT2... Dieťatku bude pohodlnejšie.