Espiro kombinovaný kočík Next Silver

luccckac
26. máj 2020

Ahojte, máte niekto skúsenosti s kombinovaným kočíkom Espiro NEXT SILVER? Dnes som ho videla v jednej predajni a veľmi sa mi zapáčil, no ocenila by som reálne skúsenosti. Ďakujem 🙂

iiiiiiiiiiiiiii
26. máj 2020

@luccckac ahoj, ja mam espiro next manhattan uz rok a pol, hlboka vanicka sa mi velmi pacila, dostatocne priestranna, dokonca bola aj celkom skladna, kedze sa dala zlozit na dost plocho, lahko sa ovlada, presli sme s nim uz kadejaky teren, vratane hlbokeho cerstveho snehu, v podstate sme s nim chodili kazducky jeden den niekolko km, ale teda po tom roku a pol je to uz riadna hrkalka a to sa on manzel pravidelne stara - umyva, maze... sportova cast nespratna a velmi mala - v 18mesiacoch je nam uz ozaj kratka aj dost uzka...

luccckac
autor
26. máj 2020

@iiiiiiiiiiiiiii to vážne? ☹ pritom to nie je jeden z tých najlacnejších ☹ och, no teraz neviem, ktorý vybrať

tilko
26. máj 2020

Pozri Baby Design Husky...ja som mala 2018 a veľká spokojnosť

iiiiiiiiiiiiiii
26. máj 2020

@luccckac ved to, ze vobec nebol najlacnejsi... inak este spodna taska na nakup je ozaj velka, da sa tam vopchat vela veci... ale teda ja sama sa neviem rozhodnut ci by som ho kupila znova... zalezi co od kocika pozadujes... mne na nom v podstate teraz najviac vadi ten maly sportovy

luccckac
autor
26. máj 2020

@tilko ďakujem za názor, pozriem aj ten 🙂

simona92101
24. nov 2022

@tilko ahoj,mozem sa spytat ci ste nemali problem s hrkotanim podvozku a kolies?