Existuje kočík podľa mojich požiadaviek?

adelii
13. okt 2012

Ahojte,potrebujem poradit sportovy kocik (prip.kombinovany),no s tymito poziadavkami:

1. Musi byt priestranny,nielen dlhy,ale aj siroky (malemu je vanicka uz mala,no posadzovat ho este nechcem,cize chcem aby mal pohodlie v lahu aj v zime vo fusaku)-nas sucasny kocik ma rozmery sirka-28 cm (hore sa zuzuje 😒 ), dlzka opierky 41 cm,dlzka sedu 23 cm a na nozicky 28 cm.

2. Lahky-max 13-14 kg dokopy,najlepsie,ak by sa dal rozlozit zvlast konstrukcia,zvlast sportova cast

3. Po zlozeni,aby sa dal napchat aj do maleho auta

4. Teleskopicka rucka!!!-som vysoka,aby som sa nemusela pri kociku hrbit.

5. Aby sa dal otocit v smere aj protismere jazdy,nie ta sportova cast,ale konstrukcia...

6.Velke nafukovacie kolieska

7.Cena-za ojazdeny max 200 €

Mame kocik,ktory splna moje poziadavky ako teleskopicka rucka,je lahky,da sa zlozit zvlast konstrukcia,zvlast sportova cast jednoduchym systemom,je sikovny do auta,no problem je,ze maly ma 5 mesiacov a uz teraz v nom je ako sardinka aj bez fusaku,lebo je dost velky na svoj vek 😖

Dnes som skusala Peg perego GT3-uzasny,priestranny,no problem bol,ze som ho nedokazala ani len uzdvihnut (casto cestujem s malym sama),a taktiez rucka pri najvyssej polohe bola pre mna aj tak nizko a bolel ma pri kocikovani chrbat.

Co myslite,najde sa taky kocik? Dakujem za odpovede 😉

luciferkax
13. okt 2012

Ja som pri mojich deťoch skúšala kadejaké kočíky, každý mal svoje výhody aj nevýhody, ale, keby som si mala vybrať medzi všetkými kočíkmi, tak beriem klasický kombinovaný kočík, benže kupovaný na trhu má cca 14-15 kg, ale mala som aj zn. Mikrus myslím, a ten mal hliníkovú konštrukciu - vážil 11 kfg..
Mám aj Graco Quattro TOur de lux, tento sa zas lahučko skladá do auta a je priestranný pre dieťatko, má však obrovskú nevýhodu, že sa nedá otáčať ku mamke 🙂

ejuska79
13. okt 2012

Gesslein, ale nema teleskopicku rucku, len taku ktoru polohujes a ani nafukovacie kolesa, co je vyhoda...nemam dobre skusenosti a nafukovacimi..ale cena je vyssia..skus si poziet novy x-lander x move 2012, ten by mohol naplnat tvoje predstavy, asi az na cenu, ale ma aj teleskopicku rucku, aj nafukovacie kolesa, aj sa da otocit..

janula_b
13. okt 2012

No tak presne tento problém som riešila aj ja minulú zimu. Vyskúšala som SEDEM!!! kočíkov, na každom som niečo našla, prečo mi nevyhovoval. Mala som aj značkové kočíky (tiež som mala aj spomínanú GT3, ale tú do malého auta proste nevpraceš ) nakoniec som skončila pri značke TAKO (a to som bola zásadne proti poľským kočíkom), máme model CAPTIVA. Má priestrannú hlbokú vaničku a tiež tú športovú časť. Ovláda sa super. Má však jednu nevýhodu - keď máš športovú časť otočenú k sebe, tak je horší prístup do košíka. Inak som na tom kočíku nenašla nič, čo by mi vadilo tak ako pri tých predchádzajúcich.... Inak ešte jeden poznatok - pri kočíkoch, ktoré majú odľahčenú konštrukciu, teda ju majú z hliníka sa mi stalo, že pri veľkom vetre sa mi ten kočiar nakláňal a normálne som sa bála, aby sa mi neprekotil (stalo sa mi to pri Cortine, ale je fakt, že tá má iba 3 kolesá, takže s tou stabilitou je to trochu horšie ako pri 4 kolesových podvozkoch).

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
babajaga
13. okt 2012
sante81
14. okt 2012

ja mam cam cortinu a uz v nom vozím 2 dieta a som spokojna. bola to dobrá investícia a ked na okolí vidím ako mamičky kupuju zvlást hlboky, zvlást sportovy, ešte aj vajco, som rada ze som kupila práve tento kočík. v hlbokom som vozila syna do 8 mes, kludne mi v kočíku aj spával a do sportového by sa zmestil aj teraz, mal dávno 3 roky. ale zvlást by som ho ako sportovy nekupovala.

vulka
14. okt 2012

Staré Tako(excipinal, či tak dajako sa volá). Veľkýýýy, široký, polohovacia rúčka, prehadzovacia, veľké nafukovacie kolesá. Akurát váha 15kg.

kiakocikovsvet
15. okt 2012

podľa cena ktorú ste uviedla je veľmi ťažké Vám vyhovieť