Farba Goe kočíka Peg Pérego

hindeur
12. apr 2015

Ahojte chcem sa opytat aka je v skutocnosti farba GEO kocikov PP pretoze mne na obrazku pride farba vanicky nie velmi pekna. Bojim sa, ze ak si ju objednam tak pride nieco skor do hneda. Ja si ju predstavujem skor do bezova alebo ako farbu biela kava. Mozno domaca 🙂 foto by mi pomohla. Dakujem

zamilion
12. apr 2015

Fotku nemam ale videla som ho nazivo v babetkove v kosiciach. Je to elegantna farba. Nie bezova ale kava s mliekom ked si das do pohara dve tretiny kavy nescafe gold a tretinu mlieka.
Nevies si spravit z TV vylet do KE?

hindeur
autor
12. apr 2015

Super prirovnanie 😀 Jasne do KE je to na skok len som tuto farbu nasla len vcera a za super cenu tak by som kociarik uz objednala aj dnes. Len sa bojim aby nebol do hneda, ja hnedu farbu vobec nemam rada.

kacennnka
12. apr 2015

@hindeur Ta fakrba nieje moc bezova..skor do hneda ale je velmi elegantna a jemna... mne osobne sa veelmi paci, pridala som par nasich fotiek

hindeur
autor
12. apr 2015

Jej dakujem Kacenka kociarik je ozaj krasny 🙂 A ked sa mozem opytat si s kociarikom spokojna? Nie je vanicka alebo sportova cast mala? Len sa obavam aby kociarik nebol prilis maly ako sa kociariky v dnesnej dobe zvyknu vyrabat a ja potom budem musiet dokupovat dalsi. Velmi mi v rozhodovani pomozes. Dakujem vam za odpovede nakolko vybrat ten spravny kociarik da fakt zabrat

hindeur
autor
12. apr 2015

Rozmery mam nastudovane len rada by som vedela ake su tvoje skusenosti

kacennnka
12. apr 2015

@hindeur vies co, ja som s nim spokojna, hlavne sa strasne lahucko ovlada, jednou rukou mozes riadit kocar aj s dietatom... v porovnani s kocikmi co maju kamaratky je toto uplne super..ocenila som hlavne, ked sa mala nevedela utisit a musela som ju niest na rukach a tlacit kocar:D

nezda sa mi, ze by bol maly, hlboku korbicku sme mali do 7.mesiaca, da sa krasne polohovat, takze dietatko moze aj vykukat von.

ma velky odkladacik kosik (na foto este nebol zalozeny) co je tiez plus... a zlozit do auta ho zvladnes tiez jednou rukou.

Ja by som opat kupila tento... akurat teda do snehu a terenu to nieje zrovna vyhra, je to skor mestsky kocik podla mna

zamilion
12. apr 2015

na inom podvozku (napr. GT3) je aj do terénu

hindeur
autor
12. apr 2015

Tak a kociarik je objednany 🙂 Priznam sa, ze takmer po mesiaci hladania uz nemam viac sil takze Vam zienky velmi pekne dakujem pomohli ste mi rozhodnut sa. Podvozok bude Book plus a ak sa znici tak pre dalsie planovane kaciatko sa kupi ten lepsi. Inak mam pocit, ze som majster v prehlade znaciek detskych kocikov 😀

jamira
13. apr 2015

Ja si myslím, že PP sú naozaj kvalitné kočíky, pri prvom dieťatku som mala GT3, bol to tank, ale parádny kočík, vydržal veľa, teraz potrebujem menší , spratnejší, preto som tiež rozhodnutá pre PP book plus S , myslím, že budeš spokojná..

margaretka
13. apr 2015

@jamira mam mesiac book plus S,najnovysi podvozok a pop up vanicku, som spokojna ale po rozbitych chodnikoch je pp hrkotalka

jamira
13. apr 2015

@margaretka tak určite book plus sa nedá porovnať s GT3, ten prešiel skoro každým terénom, ale myslím, že do mesta a bežné chodníky sa dá... Inak pani v predajni mi hovorila, že má info, že cca. od júna by mal PP dodávať nejaké kolieska aj na book plus S , ktoré sa jednoducho vymenia za tie predné a budú väčšie a akoby do terénu.. Proste si dokúpiš dve kolieska a kočík by mal byť lepší do terénu a na zimu...

hindeur
autor
14. apr 2015

no bude to náš prvý kočiarik takže nič iné mi neostáva len otestovať ho 🙂 ak sa zničí podvozok Book plus tak kúpim taký na traktor aby sme aj offroad mohli dať 😀 Ďakujem ešte raz za odpovede, dobrá info o možnosti vymeniť kolieska-teda ak to začnú dodávať