Kočíky Cam

nikolabulkova
23. aug 2014

Dievcata mate skusenosti s kocikmi znacky CAM?

mataba155
23. aug 2014

Mam Cortina X3 a som velmi spokojna, vyuzivam aj teraz pri druhom dietati. Vyhoda je, ze sportova verzia je vhodna aj pre vacsie deti. Ale neskor som dokupovala aj golfac, nebolo mozne sa zbalit do auta na dovolenku.
Kocik zaberie dost miesta. A ked sme chceli ist aj ked len na par dni niekam, nemali sme kam dat batozinu.

miku1
24. aug 2014

@nikolabulkova Mám Cam cortinu X3 a bola som s ňou veľmi spokojná. V pohode mi poslúžila pre obe dcéry.

aristka
24. aug 2014

ja som mala cam combi trish a slúži švagrinej doteraz a necháva si ho k ďalšiemu dieťatku ,ja odporúčam ,ale ak by s chcela trojkolku tak ja len peg perego gt 3 ,tiež som mala...

ninalena
24. aug 2014

@miku1 Prosím ťa tiež mám ten kočík ,teraz už sme nahodili športovú časť.Ku mne keď je otočená malá sa nedá zložiť.A keď je otočená opačne športová časť ako mám dať opierku na sedato ,či na ležato a potom skladať? Mám k nemu papiere,no už si nepamätám či mi vraveli 🙂 Inak je to výborný kočík .Toto by mi pomohlo keby som vedela 🙂 ďakujem za radu 🙂

miku1
24. aug 2014

@ninalena Kočík vieš zložiť len vtedy, keď je malá otočená od teba. Treba dať dole strechu aj rúčku, čo má dieťa pred tebou, kočiar dať do polohy sedenia a môžeš ho zložiť.

reni1512
24. aug 2014

SU NAJ!!!! ... take lahuckeeee ze same by mohli chodit, spratne, velka vanicka, suprova strecha na dinamicu na sportiaku, nesvieti detom slnko do tvare ked spia...moze sediet oproti vam aj opacne, do kosika sa tiez toho dost zmesti, taska priestranna, zalezi od typu ale mame dinamico 2013 a super aj material...🙂 zadne kolesa nafukovacie, uplne stacia, zvladol aj horsi teren s prednymi a kupila som nove do zasoby predne 🙂 ja som spokojna na 1cku, nemenila by som za iny kocik

mysuliatko7
24. aug 2014

my sme kupili cam cortina X3, ale vyuzivat zacneme az v decembri.. Tak som zvedava 🙂

mischelka7
4. feb 2015

@mysuliatko7 Ahoj, ja by som sa chcela opýtať, rozmýšlam nad cam cortina x3 2013, aj som ho pozerala, len ta sportová cast sa mi az tak nepaci, nakolko ta strieska sa mi zda,. ze nebude robit tien, ked dieta bude sediet, a tiez nanoznik na sportak sa mi zda krátky, ja ho budem vyuzívať uz v zime, takze kvôli tomu, ze bude fukat do kocika. Isto asi nepouzivas este sportak, ale ako sa to zda Tebe? Dakujem

mysuliatko7
4. feb 2015

@mischelka7 Ahoj ja sa ti priznam, ze mne sa tiez ta sporova cast moc nepaci.. ako este som ju neskladala, ale zijem v Olomouci a tu je to kokos kocik No.1 a ma ho tu milion mamiciek ( to som myslela ze nas nebude tak vela 😀 , lebo v Ziline skoro nik ), takze viem ako vyzera.. No a pravdepodobne ho budem menit cez leto za iny sportiak.. teda taky bol povodny plan ked som ho kupovala..
Ale zatial s tou hlbokou korbickou som nadmieru spokojna..mala som aj bugaboo a ked ich porovnam, cam pre mna urco vyhrava.

mischelka7
4. feb 2015

@mysuliatko7 Ďakujem, no lebo nestojí malo, a fakt chcem mat dobrý kocik, hlavne aby sa v nom bábo citilo dobre, a prave ta sportova cast ma odrádza :( citala som o nom väčšinu len dobre, tak preto ma to zaujíma 🙂

mysuliatko7
4. feb 2015

@mischelka7 AKo ja si myslim ze aj ta sportova cast bude dobra, fakt som videla kopec mamin s tym kocikom tu v CR.. Lenze mne sa proste nepaci, to je u mna jedine 😀 hej a ta cena ☹ Mozno si to presne kvoli tomu rozmyslim a ostaneme pri nom 😀 ALe teraz na zimu na neho nedam dopustit.. mozno jedine co sa mi nepaci,ze ked fukalo,tak ta korbicka a mi zda strasne odhalena..