Fusak JJ Cole Bundle Me Original

kiks_1
25. feb 2018

Ahojte,
viem,že sa tu už téma fusakov rozoberala, ale chcela by som od vás počuť váš názor na tento fusak:
https://www.aladdin.sk/fusaky-12-36m/jj-cole-fu...
Chystáme sa na 3 týždne do Fínska a potrebujem teplý fusak do kočíka, ktorý sa príp. dá využiť aj v aute a na saniach.
Mne sa na prvý pohľad páči, ale sa mi zdá drahý a nevyznám sa v nich.
Brali by ste ho?

tata1401
25. feb 2018

@kiks_1 drahý určite nie je, my máme Pinkie a stál 60eur 😉

veronikastrickova
25. feb 2018

Ake mas velke dietatko? Az taky drahy nieje ale za takuto sumu, by som radsej investovala do ovcieho, su rozhodne teplejsie. A ja mam 3 s tym ze sa daju stiahnut pri hlavicke a je to super.

meggyinka
25. feb 2018

My mame little angel a je perfektny a teplucky. No stal 90€

meggyinka
25. feb 2018
kiks_1
autor
25. feb 2018

@veronikastrickova Potrebujem pre 2 ročné dieťa. Ja mám len autodeku, fleecovú, ale tá je max. do auta.

simaja1903
25. feb 2018

@kiks_1 ahoj mam na predaj fusak

sandral
25. feb 2018

@kiks_1 Nie je drahý a je perfektný. Ja mám doma 4, medzi nimi aj túto značku, ale tento typ https://www.aladdin.sk/fusaky-12-36m/jj-cole-fu... a neľutujem.
Videla som v rovnakej cene, dokonca aj drahšie (aj mám) a boli otrasné. JJ Cole je aj pekný, pohodlný a aj sa s ním dobre robí. Nemusíš vyrezávať otvory, dajú sa prispôsobiť.
Ja ho periem dosť často a super.

veronikastrickova
25. feb 2018

@kiks_1 neviem aka je vo finsku zima, ale urcite by som riesila aby sa dal stiahnut pri hlavicke, aby bol naozaj teply, spodok aby bol nepremokavy, aby ked si dietatko pochodi nenamocil sa fusak a dizajn to uz je na tebe. Najdes aj lacnejsie a velmi podobne, ake sa ti pacia.

kiks_1
autor
25. feb 2018

@simaja1903 Ahoj, môžem vedieť aký?

dhlinkova
25. feb 2018

@kiks_1 Ahoj, plne súhlasím s @veronikastrickova. Ja mám vyše ročného syna, väčšinu roka trávime v Rige a prioritou pre mňa bola kapucňa a možnosť stiahnuť fusak pri hlavičke.
Tento je tiež pekný, nie je drahý, ale je vhodný skôr do autosedačky, ale nie do usneženého Fínska.
Niektoré fusaky majú spodnú časť z nepremokavej, umývateľnej látky, čo je fajn.
Mne na ňom chýba ten vrch okolo hlavičky a čo by mi vadilo, tak asi toľko, že fleece a plyš je premokavý a nie je odolný voči vetru.

ivanastefanovska
25. feb 2018

Skús pozrieť elodie details 🤗Do Fínka ako stvorený ❤️

veronikastrickova
25. feb 2018

@ivanastefanovska je teply, ale nie pre 2rocne dieta.
@dhlinkova presne aj ja, nech ma aj hlavicku stiahnutu. Po vonku zacal chodit v polke zimy, tak som rada, ze je spodok nepremokavy. Ale ked je vonku fakt zima, tak jedine ovcie runo.

ivanastefanovska
25. feb 2018

@veronikastrickova 😂😂😂 zmestí sa tam 4rocne dieťa daka ste múdra

veronikastrickova
25. feb 2018

@ivanastefanovska no moj ma rok a v kociku ked ma pasy, ho tam uz ledva zapnem. 🤷 Musela som ho odlozit a dat dlhsi.

ivanastefanovska
25. feb 2018

@veronikastrickova zaujímavé 🧐kolekciu máte ktorú?ved fusaky mávajú 110cm

veronikastrickova
25. feb 2018

Naozaj s topankami som ho proste nezapla absolutne, mozno boli proste nizsie zostrihnute diery na pasy, ale maly ma 85cm a proste uz cely januar chodim s dlhsim a elodie som musela odlozit

kiks_1
autor
25. feb 2018

Nám by bol potom tiež malý. Malá má 88 cm.

dhlinkova
25. feb 2018

@kiks_1 Fusak sa z internetu kupuje veľmi ťažko. Skús si pochodiť obchody a odskúšať si ich.
Poniektoré fusaky sú len drahé, ale menej kvalitné. Ja sama mám doma 1 fusak, ktorý sme ani neodskúšali, lebo keď prišiel, bol otrasný.
Niektoré majú blbo pásy, takže sa nedajú napasovať na pásy a potom to v kočíku iba visí a nedržia ani tvar.
Do autosedačky musíš vedieť Ty, či fusak využiješ a ak aj, či musí byť teplý.
Ja síce mám, ale raz mesačne robíme trasu Riga - BS, či je vyše 1100 km a mám ho pre prípad "keby niečo". V autosedačke mám mimochodom tiež JJ Cole.

svetlana35
26. feb 2018

pre mna top elodie, kupila som ho tu na koniku v bazari ale iny ani nepouzivam.pre mna top 👍