• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Fusak Lodger Bunker. Aký je?

11. októbra 2016 
@zajo79 ale to jasne ze je pekny, ale mne sa k mojmu kociku farebne podla mna nehodi....teda hodi, ale nie je to to co by som si predstavovala...Napriklad podla mna by sa dokonale hodil k nejakemu cervenemu kociku....alebo k Bgb s modrou strieskou...to by mi nevadilo ani ze nie je fleecovy.... :wink:
29. okt 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anjelicek26 A naozaj dobre si ich prilozila? to je sila...odmeraj ich aj na dlzku....
29. okt 2011 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 - zeleny 115 cm a ruzovy 126 cm :confused:
29. okt 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anjelicek26 to je sila...ale realne dlzku Lodgeru uvadzaju 115 cm....takze mozno ze ruzovy, je nejaka chyba ze je taky dlhy....ale to je super... :wink: prave som odmerala moj a ma 115 cm :fearful:
29. okt 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 - ako ja sa tesim, ze sa tam aj ta moja opica velika v pohode dostane, ale je to skutocne rozdiel v nich :confused: Tak ma to prekvapilo, ked som ich porovnala, ci ma niekto tiez taky xxl model :grinning:
29. okt 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anjelicek26 bud rada....ze je taky dlhy....bohvie ci sa niekto este ozve, ci ma taky dlhy... :wink:
29. okt 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aurra my mame tiez PHILa doma.. Sport verziu a v pohode sa tam tie pasy zmestia.... odporucam. Mame Lodger aj Emitex. A aj Emitex je supeeeeeer, ten urcite neprefuka vietor :wink: - V Lodgery mam zatial schovane babo pod sedakom. A na pridavnom Emitex :wink:
30. okt 2011 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anjelicek26 krasne su tie dva fusaky spolu :dizzy_face: a ružovy si kupovala novy, alebo používany? či ho niekto nenatiahol :grinning: a mala sa chce voziť ešte v kočíku?
30. okt 2011 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anjelicek26 veru pekna kombinacia, a tiez som sa chcela spytat, ci sa ti taka velka slecna chce vozit este v kociku??? :confused: :confused:
30. okt 2011 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta - praveze chce, skuvina mi tu uz rok, ze chce aj ona byt v kociku, no tak prosim, vydrazila som za par libier dvojickovy kocik a dufam, ze jej tam bude riadna nuda a pochopi, ze je na to velka...

@lodgermaniacka - mam ho z druhej ruky, ale je ako novy, tak fakt neviem, ale ako chces natiahnut fusak do dlzky :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:

Prihodim foto z dnesnej prechadzky :slight_smile: Fajne neostra fotka, ale drahy nevie fotit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. okt 2011 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@anjelicek26 odpadnem jak ti tam sedi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. okt 2011 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej vidím že tu práve riešite veľkosť fusakov..ja sa stále neviem dokopať ku kúpe, na Ebayi sa mi v dražbách nedarí, tu na MK sa dostanem na net až keď sú už fusaky predané. V kamennom obchode majú len farby, ktoré mi nesedia. Teraz som mala vyhliadnutý jeden a kuk včera tam ešte bol, dnes už nie... Kamoška ma od Lodgeru stále odhovára, vraj sa mi tam Vanda už nevmestí a mám si radšej kúpiť Emitex Cocon.... Skúšali ste niektorá aj tento fusak ?? Ešte by som sa chcela spýtať na radu Basic a Strips... čo sa týka hrúbky sú rovnaké. Mne sa zdal byť Basic tenší ale asi to bol len môj pocit :confused: :confused:
31. okt 2011 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby a ešte by som sa potrebovala poradiť, ktorá farba Lodgeru by sa mi najviac hodila ku kočíku...Máme Gesslein - tento

http://www.gesslein.de/farben-loop3.htm 034 701

Chcela som Basic Powder ale teraz som už fakt v pomykove, lebo ten sa mi zdal byť tenší....
31. okt 2011 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina05 ja som poslala manzela do prievidze do obchodu :slight_smile: mali na nete napísané, že majú všetky farby skladom (čomu som ja osobne neverila). Ale opak bol pravdou :slight_smile: mali ich tam všetky. Zatiaľ som s fusakom veľmi spokojná :slight_smile: uvidíme keď príde tuhá zima :wink:
1. nov 2011 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka ja som kupila aquamarin pred dvoma tyzdnami :slight_smile:
1. nov 2011 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@snurka ahoj, v ktorom obchode v prievidzi???
1. nov 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vola sa to že Kočíky Barbora
1. nov 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina05 je to naozaj pravda, ze tie stripes su hrubsie. ja ich mam doma oba, tak viem porovnat. inak nechcela by si lodger pumpkin s tymi oranzovymi pasikmi? ja ho predavam tu na MK, novy...podla mna by sa ti hodil k tvojej farbe.
3. nov 2011 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anjelicek26 tak ty mas takuto babiznu v kociku? no ja sa vobec necudujem, ze ti tam sedi, som si ista, ze moja agatka keby jej dam tu moznost, hned sa necha aj ona kocikovat. hned ako vidi "volnu" karicku, obsadi ju! :wink:
3. nov 2011 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze baby, mam doma ten ultramarin, dnes mi prisiel a konecne na 3.pokus som spokojna :slight_smile:))
3. nov 2011 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@mareli - juuu tento kocik bol kupeny na jediny - vychovny ucel - ze je na kocik prilis velka ;) A myslim, ze to postupne zacina chapat, lebo jej nedovolim vystupit a musi tam sediet ako 5 penazi :sweat_smile:

Len je otazka, ako sa JA teraz tej rarohy zbavim? Asi nalepim cedulu - darujem za odvoz :sweat_smile:
3. nov 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mareli :confused: :confused: :confused: ja som inzerát nenašla....
3. nov 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina05 poslala som ti IP s odkazom na bazar. ale nechapem, sa ti nezobrazil tu na MK?
3. nov 2011 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mareli ale zobrazuje sa,ja ho vidim :slight_smile:
3. nov 2011 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 no ved preto :grinning:
3. nov 2011 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mareli chcem sa spýtať akej farby je fusak vnutri, ked vytiahneš tu vnutornú vložku- booster? dakujem za odpoved
4. nov 2011 o 20:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baruskah booster je na tom modrom fusaku hnedy, aj fusak zvnutra je hnedy :wink: mala som ho, tak viem
4. nov 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lodgermaniacka ja som si myslela. že je taký tmavozeleny, podla fotiek na nete. mam kočík hauck malibu ten je hnedo-tyrkysový http://www.modrykonik.sk/fotoblog/baruskah/album/co-mame-nove/6585227/
nemáš nejaké foto, kde by bola dobre vidieť ta vnutorná farba? chcem si kupiť tyrkysový booster, ae chcem ho využívat aj na jar, tak aby ladil s kočíkom...dik
4. nov 2011 o 20:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baruskah fotky žial nemam :unamused: ale k tvojmu kočíku by ladil krasne a určite bez tyrkysoveho boostra
4. nov 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@baruskah skus pozriet, lepsie to neislo nafotit :slight_smile: ale tento fusak urcite bez tyrkysoveho boostra :wink:
5. nov 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok