Fusak Lodger Bunker. Aký je?

jannicka
20. okt 2008

ahojte. mate skusenost? nesmyka sa zo sportaku? velmi zvazujeme vyzera hrozne pohodlne http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index... nie je ale najlacnejsi, tak sa chcem poradit... diky

zuzana356
22. mar 2013

Ahojte,kto vie niečo o obchode s detskými potrebami,volal sa Bunker a bol v Galérii Tesko Nitra.Už tam nie je.Je presťahovaný,alebo iné informácie?Ďakujem

lea162
25. mar 2013

Baby vidim ze tu rozlisujete vlozku ci je hrubsia alebo tensia .. neviete ako je to s tymto konkretym ? Je dost hruby a teply ? Ku kociku nemaju fusak tak by som ho rada zladila s tymto .. aj farebne mi bude ladit nie ...

penelope1
25. mar 2013

@zuzana356 to by zaujimalo aj mňa! Ktovie či krachol? Lebo my sme tam v poslednej dobe kupovali veci za smiešne sumy...

zuzana356
26. mar 2013

baby tu písali,že sa presťahoval do NZ.no ešte som sa tam nedostala
@penelope1

barbora21
31. mar 2013

@lea162 ahoj, mozes sa opytat ci si uz prisla na to ako je to s tou vnutornou vlozkou? Su teda dva druhy - tenka a hruba? Dakujem.

barbora21
31. mar 2013

@macko_usko222 ahoj, mozem sa ta prosim ta opytat ci je tento fusak vyuzitelny aj ako prechodny na jar/leto...da sa dat ta bleda vnutorna vlozka von a nechat len tu sedu? A ta seda nie je prilis hruba na to, aby bol vyuzitelny na jar? A este posledne otazka aka je jeho dlzka? Prepac, ze tolko otazok ale na predchadzajucich stranach som nasla tvoje fotky, kde to konecne dobre vidim a preto sa pytam 🙂 Dakujem velmi pekne.

ivka1985
31. mar 2013

My ho mame a velka spokojnost🙂

lucka23
31. mar 2013

@lea162 ja mam tento fusak ale v sedej. 🙂 ale presne tato klekcia. a mozem povedat ze tu vnutornu vlozku sme pouzivali len chvilu ked boli ozaj velke mrazi. inak bol maly sopteny ako mys. a to mal oblecene len bodycko, pancusky a overal. 🙂 takze teraz pouzivame len tu vonkajsiu vrstvu, malemu obleciem bodycko, pancusky, teplaky a na vrch chlpatka. a uplne mu to staci. Takze tento fusak je teply az az 😀

lucka23
31. mar 2013

@barbora21 na leto si ho neviem predstavit ze by si ho vyuzila. este tak mozno zaciatok jari. 🙂

barbora21
31. mar 2013

@lucka23 aha, takze tak od 10 stupnov by bol este ok? alebo by bol uz teply?

lucka23
31. mar 2013

@barbora21 no u nas uz bolo aj 10 st. a ked som mu dala len to bodycko a tensiu chlpatku + fusak a do vanicky tak to bolo oki. ale pouzivat ho povedzem pri 20st. si neviem predstavit. a to mam tu vnutornu vlozku vybratu 🙂

macko_usko222
1. apr 2013

@barbora21 Ahoj 🙂 v pohode len sa pytaj.No ja som s fusakom max.spokojna.Vyuzivali sme ho aj vo vanicke a vyuzivame aj teraz v sportaku.A ano ta vlozka vnutorna sa da samozrejme vyberat,nemusis ju pouzivat,ked je teplejsie napr.Je dostatocne hruby aj bez nej..to uz sama uvidis,kedy jej je treba 🙂/hlavne celu zimu/.Merala som ho v kociku v sportaku a je to len orientacne 113cm.Mne sa na nom paci ,ze je taky poddajny,ze si ho sama tvarujes a babo fakt do neho zabambusis az po usi 🙂

macko_usko222
1. apr 2013

@barbora21 takto sa mi bambusime 😀 🙂

barbora21
1. apr 2013

@macko_usko222 super, dakujem veeeeelmi pekne za info 🙂

danielle37
1. apr 2013

ahojte, ak chcete predať LODGER AQUAMARINE FOLKOR /modrý s kvietkami, alebo LODGER ZELENÝ FOLKLÓR /zelený s kvietkami/ tak sa mi ozvite.

michaela80
1. apr 2013

@barbora21 vlozky su 2 druhy...ja som mala prvy fusak fialovy folklore a teraz mam byzantine..a obidve mali tenku vlozku a jednu som dokupila a ta bola neporovnatelne hrubsia

zuzana356
1. apr 2013

@penelope1 presťahoval sa do NZ na Podzámsku a volá sa Kinderko.

ustrachana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vianocnystromcek
2. apr 2013

My ho tiez mame a je fakt super, teplucky, prakticky. Mam aj z ovciej vlny ale lodger sa pouziva najviac🙂

erika_rika
24. apr 2013

My máme fusak Lodger Bunker (aj s tou teplou vlozkou) od decembra minulého roka a máme s ním len a len dobré skúsenosti. Všetky sme zrhnuli do tohto článku aj s fotkami: http://www.overenedetmi.sk/fusak-shelter-bunker...

solnicka_nr
6. jún 2013

@miska1981 ahoj vidim ze máš brio aj my mame a zvazujem kúpu bunkeru nemáte viac fotiek? Aj v vo vanicke napr?

katren
6. jún 2013

@lea162
@barbora21 v tom ruzovom je ta hruba, my ho mame 😉

miska1981
6. jún 2013

@solnicka_nr jooj ja uz brio nemam velmi dlho, viac fotiek nemam a ked sme pouzivali vanicku bunker sme este nemali, kupila som ho az do sportiaku, tak moc nepomozem 🙂

macko_usko222
30. júl 2013

baby radte k tejto farbe kocika,aku farbu fusaka?1 je antracite a druha stone..

laurka15
30. júl 2013

@macko_usko222 z tých dvoch čo dávaš na výber, asi ten prvý 🙂 ale najviac by sa mi tam páčil DENIM, aj ja ho mám a som nadmieru spokojná, je krásny a sedí asi do každého kočíka 🙂 myslím, že aj do tvojho by veľmi dobre zapasoval 🙂

monika_35
3. aug 2013

tak super,my mame quinny zapp xtra 2013 a tiez zhanam fusak a uz som sa rozhodla...lenze ho zohnat v cervenom ked zzapik je cerveny...alebo zeby som kupila sivy? no este mam cas ked tak kuk tu bazar....baby dakujem za info

veronikagala
4. aug 2013

@monika_35 mam na predaj cerveny az by si chcela

monika_35
5. aug 2013

@veronikagala ahoj,ale chcem to pre chlapca...dufam ze nie su tam kvietky 🙂 jedna baba mi ponukala tu na MK no bol v hroznom stave a chcela 65 eur to si radsej doplatim a kupim novy...mas ho v bazariku? ak nie neposles mi foto?

katarina.banska
14. aug 2013

@veronikagala ahoj. mas ho este na predaj? zhanam ceveny. dakujem