• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Fusak Lodger Bunker. Aký je?

11. októbra 2016 
Ahojte maminky, prosím poraďte mi, aký Bunker by sa hodil k nášmu kočíku?
22. sep 2014 o 12:54  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romisami dievcatko alebo chlapcek? bud basic svetlobezovy´, ale to bol strrasi model. Neutralny, ale prakticky.Aalebo taky oranzovobiely - - pruhy... alebo aj cistobiely, ak si trufnes :grinning:
Aj Demin by mozno siel. So zltym boosterom by vyzeral super.
22. sep 2014 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ianitka Ďakujem, dosť ťažko sa to kombinuje k tejto našej farbe. Máme chlapčeka, nad deninom som už dávnejšie uvažovala,ale vraj je menší ako tie ostatné tak to sa mi nepozdáva. A čo tento?
22. sep 2014 o 21:07  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romisami
@romisami k vášmu kočíku vojenský zelený s takým zlatým motívom
22. sep 2014 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romisami tak tento som este nikde nevidela :confused:
22. sep 2014 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, sušili ste niektorá lodger v sušičke na prádlo? ďakujem
23. sep 2014 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya.h ano, dokonca sa to v návode odporúča
23. sep 2014 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ianitka ďakujem za odpoveď, tak ho tam idem šupnúť, nech je pekne mäkučký :slight_smile:
23. sep 2014 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romisami
V ponuke sú aj jednofarebné, potom vynikne pekne farba kočíka :wink:, možno béžový...
http://www.modrykonik.sk/shops/my-shop/kociky/yds2/fusak-lodger-bunker-fleece/
23. sep 2014 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@romisami ja mam v bazariku červený s bezovou vložkou. Podľa mna by bol pekný aj pre chlapca :wink:
24. sep 2014 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@skybaby ahoj, dakujem pekne za ponuku :slight_smile: len cerveny by asi k nasej zlto-hnedej komb nepasoval :frowning2: nakoniec sme kupili farbu sepia
3. okt 2014 o 16:05  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: Dnes sme boli bunkrik testnut a velka spokojnost ako je vidiet na fotke :slight_smile:
3. okt 2014 o 16:16  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@romisami jasne, mne nejako ušla žltá :wink:
3. okt 2014 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte, prosim vas je bunker vhodny pre dieta aj na uplnu zimu? Lebo ked tak nan pozeram tak mi to pride len ako dieta v deke a ci to staci ked fuci a je tuha zima.
20. okt 2014 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jana2223 aj mne to tak pripada, ale neskusala som tak neviem. Ja som objednala z ovcieho runa womar, je to dost objemne ale mne sa to tak paci. Prirodny material, ziadnen umely flis. Ved uvidime, co napisu ostatne baby :slight_smile:
20. okt 2014 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@romisami uz si našla? Ja som malm tento - ten by sa ti hodil....
20. okt 2014 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jana2223 ahoj, my sme ho minuly rok vyzivali celu zimu a to dokonca bez tej hunatej vlozky (rychlo mi nenapadne ako sa vola :sweat_smile: ) a bola som nadmieru spokojna.nikdy sa nestalo ze by bol maly studeny. Za mna mozem len odporucat. Vyzera sice ako deka ale je ovela hrubsi a hlavne je prijemny na dotyk. Maly sa donjo zachumlal a spal :wink:
20. okt 2014 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jana2223 Elianka sice nebola extra kocikove dieta ale prezila v nom dve zimy (aj tu minulu jemnu, aj tu predtym, ktora bola na BA dost studena a snehova).

Co sa tyka umeleho materialu - dieta vo fusaku nie je nahe, ale oblecene a flis je minimalne rovnako priedusny ako ten polyester ktory pokryva prakticky kazdy fusak z ovcieho runa :slight_smile: ale neobhajujem, je mi jedno, co kto ma. Ja mam lodger na odporucanie a mam s nim len dobre skusenosti. U svokrovcov zas mame lacny chicco fusak a na to Eliankino spanie v kociari tiez stacil (v tuhej zime ale s dalsou hrubou dekou) :slight_smile:
24. okt 2014 o 02:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, vcera som mala vecer drobca na prechadzke vo fusaku Lodger a pod tym mal hruby overal, taky ten chlpaty a pod tym iba pancusky, body a mikinu. Na kocik som este prehodila nanoznik. Po prechadzke som maleho skontrolovala a mal studene ruky a trochu aj nozky, co ma dost zarazilo... Vonku mohlo byt okolo 0 stupnov. Prosim poradte matke zaciatocnicke, ako obliekat dieta :grinning: Este dodam, ze vnutornu teplu vlozku som zatial nepouzila.
26. nov 2014 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maciatko82 moja mala ma 10mesiacov teraz ju.obliekam presne ako si napisala ma pancusky ale davam ests aj leginky, bodynko s dl rukavom a sveter alebo mikinu a ten overal ale v lodgeri mam uz aj tu vlozku a mala nebola nikdy studena a to spinka vonku aj 3hodiny ;)
takze lodger len odporucam a skus dat tu vlozku a uvidis ;)
2. dec 2014 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ten fusak je super
2. dec 2014 o 12:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby zmesti sa fusak lodger bunker do vajicka diiky
9. jan 2015 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky lodger využívate celý rok? teda okrem leta.. ja mám na zimu elodie details ale potrebujem niečo na jar/jeseň...
23. feb 2015 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankar. ano ceky rok okrem leta, ale ak aj v lete je chladno, tak aj v lete na niektore dni..
4. mar 2015 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby obnovujem tému, kedže moje dieťa bude septembrove, musím uvažovať aj o fusaku, bola som na 100% rozhodnutá pre Lodger ale po zhliadnutí ho na živo v obchode a primeraní do hlbokej vaničky mi prišiel mega dlhý. Ja budem mat vaničku navetta Xl od peg perega. Mali ste ho niektorá aj v hlbokej vaničke? Alebo ste ho mali už iba v športiaku?
1. máj 2015 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkagu v pohode do hlbokej
4. máj 2015 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkagu no aj mna by zaujímala tiež tá istá otázka či e vhodná aj pre septembrové bábo hned do vaničky.
22. máj 2015 o 10:41  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mackova11 no ja osm sa rozhodla že ho zatial nekúpim, objednala som si fusak kaiser coocoon taky tiež zavinovací a lodger budem riešiť až potom. Mne prišiel strašne dlhy do mojej vaničky a nechcem ho mať tam pri nohach nejako naskladany
22. máj 2015 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hermiona368 ahoj, mozem sa opytat ten womar z ovcieho runa, da sa okolo hlavicky stiahnut ? Ci je len taky vystrety ako na obrazkoch na nete? A ak sa neda stiahnut okolo hlavicky, vadilo ti to, ci ako si riesila teplotny komfort dietatka ohladom jeho hlavicky ? Moc dakujem za poradenie
18. jún 2015 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
videli ste tie nove lodgery? :D
4. sep 2015 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok