Golfový kočík Elodie

tdz
20. jan 2015

ahojte mamičky, máte niektorá skúsenosti s týmto kočíkom ? http://www.kociky.sk/detske-kociare/golfove/elo...

didi51100
21. jan 2015

@tdz Ahoj, ja nad nim tiez tuho rozmyslam 🙂 videla som ho u kamosky v Prahe, ktora si ho nevie vynachvalit. ma aj bugaboo cameleon, ale elodie pouziva najma pri cestovani lietadlom. elodie ma hlavne super striesku, ktora sa da stiahnut nizko, takze dietatko je naozaj schovane v tieni a zavetri. dalsie jeho plus je polohovanie do lahu a velmi jednoduche skladanie a tiez hmotnost. niekde som citala, ze ma maly kosik a ze sa don dost tazko vkladaju veci, ked babo sedi alebo spi (uz si nepamatam 🙂) kamoska si dost chvali ovladanie, lebo elodie ma o nieco vacsie kolieska ako ine golface. takze tak 🙂

tdz
autor
22. jan 2015

@didi51100 jej super ďakujem za rady, tak ten odkladací priestor nie je až taký veľký problém, skôr je pre mňa dôležité to ovládanie. Ďakujem 🙂

niiiiini
28. mar 2015

Ahojte chcem sa spytat maly mal 2 roky teraz... A ze ci by sa v ňom este vyspinkal ak ideme na cely den prec.. Zdá sa mi prakticky a aj pekny len teda ze ci by mal este miesto? Dik 🙂

giugia
13. apr 2015

@didi51100 ...ahoj....aku farbu ma tvoja kamoska?

didi51100
13. apr 2015

@giugia Ahoj, kamoska ma biely kocik, kupovany v 2013.