Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Bugaboo Cameleon je ikonický high-endový mestský kočík. Vyšiel v roku 2005. Textílie hlbokej aj športovej časti sa upevňujú na rovnaký rám, ktorý sa jednoducho nacvakne na konštrukciu. Korýtkové sedadlo môžeš naklonením polohovať až do ľahu. Kočík si vieš prispôsobiť striedaním farebných striešok vrátane predĺžených letných verzií. Zakúpiš ho obvykle v dvojkombinácii, dostať je ale aj ako samostatný podvozok. Dokúpiteľná autosedačka s adaptérmi z neho vytvorí trojkombináciu.

Cameleon vychádza z modelu Bugaboo Frog. Systém naklikávania nadstávb je u oboch kočíkov rovnaký, takže na rám Cameleona dokážeš pripojiť pôvodné nadstavby z Frogu (a naopak). Na prvý pohľad spoznáš Cameleon podľa predných kolies s pridanými pružinami. Zmenil sa aj tvar brzdy na novej nastaviteľnej rúčke. Nákupný košík Cameleonu je o niečo väčší a dá sa uzavrieť. Sedadlo nového modelu je upravené a pre väčšie pohodlie tiež priestrannejšie s vyššou chrbtovou opierkou. Nánožník na vaničku u Cameleona pripínaš po novom zipsom.

Bugaboo Cameleon vyšiel aj v mimoriadnej limitovanej edícii Bugaboo no. 2 v druhej dizajnovej spolupráci s módnym dizajnérom Bas Kostersom. Bugaboo no. 2 by Bas Kosters Studio je komplet v bielej farbe vrátane rámu a kolies, s poťahmi hravou potlačou.

Parametre

Typ
dvojkombinácia, trojkombinácia, podvozok
Hmotnosť (v kg)
9,6
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
113 × 60 × 91,5–104
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
90 × 60 × 30,5
Pôvod značky
Holandsko
Materiál podvozku
hliník
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
17
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 36
Otočné sedadlo
Ďalšie parametre

Otázky a odpovede

K tomuto kočíku zatiaľ nepribudli žiadne otázky.