Golfový kočik Joolz Aer

july0
23. jún 2023

ahojte baby mate tento kocik ? ako sa vam s nim chodi po sk cestach ? rozmyslam nad kupou lebo mam vysoke dieta. A obavam sa tych malých koliečok.

denkabemommy
23. jún 2023

@july0 kočík je super, samozrejme, že tie kolieska nedajú neviem akú cestu, ale bežné chodníky, aj tie rozbité zvládol bez problémov

july0
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
july0
autor
23. jún 2023

super a cesta k hradu alebo polnu cestu zvladnu ? a ako to je cez zimu ?

july0
autor
23. jún 2023

a ked to nedaju to co sa idu rozpadnut ci co 😀

denkabemommy
24. jún 2023

@july0 bude to s ním náročné prejsť takú cestu, zlomiť sa nezlomia. Neviem aká je cesta k hradu a na poľnú cestu by som ho nebrala. Cybex má skladné kočíky s väčšími kolesami

july0
autor
24. jún 2023

@denkabemommy praveze cybex predavame mam ho ani nie jeden rok, je mu malý och no potrebujem najsť balios s 2023 a najst rozmery chrbtovej opierky

denkabemommy
24. jún 2023

@july0 no joolz je skôr cestovný kočík, takže na naozaj mestský terén. Balios s som mala, ale 2018, myslím, že rozmery nezmenil, vojde tam dieťa tak do cca 100cm, 2.5-3r dieťa

dzejsik
24. jún 2023

@july0 merali ho na Trendy Baby cz vo videu, najdes na ich YT nejak okolo februara tohto roku, my sme aj so Cybex Eezy S+2 odjazdili s malym do 3 rokov a aj polne cesty alebo mierne namrznute chodniky

july0
autor
25. jún 2023

@denkabemommy fu syn ma 90cm a ma 20 mesiacov

denkabemommy
25. jún 2023

@july0 tak už ostáva pozrieť len klasiky ako oyster zero, petite&mars alebo valco, tie sú také väčšie, že sa tam aj 4r dieťa vyspí, keď treba 🙂. Lebo joolz je veľký ale tie kolieska sú naozaj skôr na chodník, než na poľnú cestu, vlastne si ho na poľnej neviem ani predstaviť 😅, by som tam prišla o nervy pri tlačení