Hľadám kočík s nosnosťou nad 20 kg

marcelas82
9. jan 2020

Ahojte. Chcela by som rady ohľadom športových kočíkov. Nevyznám sa v tom veľmi. Môj malý Bobo ma 4 mesiace a váhu 9.5kg.vysku 72 cm😂🐻 áno je po ockovi taky veľký. Čiže dedukujem, že budem potrebovať aj športový kočík s nosnosťou nad 20 kg. Nejaké rady, ktorý je dobrý aj pre macov? Ďakujem

lienocka4411
9. jan 2020

Skus pozriet prispevky v kocikopedii...zalezi aj od toho kolko financii chces investovat..moj maly ma od cca 10.5m 14 kg a teraz vyse mesiaca viacmenej drzi vahu...dalsi rok to uz tak neppjde plus mozno teraz aj daco zlezie ked chodi uz...ale tiez pozeram kocik s nosnostou viac ako 15...sestra ma joie a chvali si..ja nechcem vela investovat a zapacil sa mi euro cart flex boli sme ho aj pozriet a celkom mi vyhovoval aj ked ktovie ako by siel vonku no zalezi naozaj aj od tvojich narokov...z drahsich kocikov lepsie odpruzenych odporucali baby jogger alebo easywalker...je ich vela..niekto hlada korytko niekto rovny lah...do terenu alebo do mesta..otocny neotocny...dlha strecha...polohovanie noh rucky ...zalezi naozaj od toho co vsetko pre teba splnat ma a kolko chces investovat...ja mam po starsrj britax agile a pri nej som bola spokojna no s malym by som ho nechcela bo pri jeho vahe v terene by to dalo zabrat...ale 3kombi mame brio go a jedine co mi vadi je ze je prilis mohutny a tazky...co sa tyka napr ked cestujeme v kufri zaberie dost miesta...inak je to super kocik ja celkovo znacku britax mozem no nechcem uz tolko vrazat do kocika

dzejsik
9. jan 2020

@marcelas82 náš je tiež väčší, máme Bumbleride Indie, super kočík, lebo je ľahký a zároveň má dobrú nosnosť a skvelo sa s ním manévruje 🙂

lienocka4411
9. jan 2020

@dzejsik to je moj sen inak 😍 ale bazarovych je malo a novy je dost drahy 😔

dzejsik
9. jan 2020

@lienocka4411 no teraz som videla jeden čo je ročník 2016 používaný len 2 roky jedným dieťaťom za 150€ na bazoši ;) ale uznávam že ročníky 2017 vyššie sú krajšie 🙂 a veľmi sa mi páči aj nový model Bumbleride Era 4kolesový otočný model

oliali
9. jan 2020

@marcelas82 moj starsi bol tiez vzdy vacsi a tazsi ako priemer ale teda 20 kg dosiahol az v 5 rokoch... ta vaha po roku uz tak rychlo nerastie 🙂 my sme sportak nemali, len mclaren Golfac a este v 3 rokoch v nom pospal na dovolenke... to mal asi 15 kg vtedy

misa2704
11. jan 2020

Petite and Mars street nosnosť do 25kg. Vrelo odporúčam. Tiež mám macka od narodenia a odviezla som ho aj s nákupom spokojne . Kočík vydrží super. Inak valco snap tak isto odporucaju tiez podobná nosnosť. Ale neboj sa . Tiež som si myslela že malý bude priberať a priberať ale na 20kg sa mu zastavila váha v 2,5 roku a už nepriberá len sa natahuje a pekne schudol

gibi13
15. feb 2020

Britax romer agile 🙂