Hlboký kočík s preklápacou rúčkou

merapote
9. feb 2018

Ahojte. Potrebovala by som tipy na kociky s preklapacou/prehadzovatelnou ruckou (nie otocnou sedackou, ale iba ruckou). Hlavne hlboky potrebujem, resp.sportovy s moznostou prerobenia na hlboky.
Naposledy som tu nasla k tomu diskusie z r.2009, 2013.. Tak by som potrebovala vediet, ci su odvtedy aj nejake nove znacky/modely, ktore maju takuto rucku.
Dakujem.

montemotherone
10. feb 2018

@merapote uff, tak to uz neviem. Kupovala som ho pred 15 timi rokmi 🙂 Ale našla som na nete fotku. Takéto niečo to bolo 🙂

babatkoo
10. feb 2018

TEUTONIA BE YOU ma taku preklopnu rucku. Mam ho doma a som s nim maximalne spokojna. Keby som este raz mala kupit novy kocik tak to bude Teutonia. Preklapanie rucky som vyuzila snad 1000x. Fukal silny vietor, svietilo slnko... 1 sekunda a rucka bola preklopena a maly jazdil v komforte

pininka
11. feb 2018

@merapote myslim ze mam este niekde navod,tak pozriem a napisem ti

pininka
14. feb 2018

@merapote nenasla som nikde aky druh to je, ale vyzera ako ten na fotke v tejto teme. Skus nalisat do tohi Brendonu, oni su tam velmi zlati,nech ti poradia,ze ktory to je a co vsetko sa k tomu da dat.

merapote
autor
14. feb 2018

@pininka Dakujem. Medzitym sme sa uz rozhodli pre Teutoniu. 🙂 Este raz dik vsetkym za tipy na modely, presla som vsetky.

anulienkalenka
11. okt 2018
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

skuste pozriet na baby-merci a tam je vela takychto kočikov.

franika
11. okt 2018