Hlboký kočík s veľkými kolesami a vetraním na strieške

somavi
20. jan 2015

Ženy, potrebujem poradiť, som už zúfalá. Hľadám kočík a nemôžem žiaden vhodný nájsť. Chcela by som hlboký (keď už, tak dvojkombinaciu, troj nie -vajíčko mám a aj sportiak, ale dvojkombinaciu ešte zvládnem). Mal by mať veľkú vaničku, nie veľmi otvorenú, aby v zime na bábo nefucalo a mal by mať aj vetranie v strieške na leto. A mal by mať veľké kolesá aj do terénu. Samozrejmosťou je polohovatelne madlo a pod. A nemal by byť poľský 🙂 nájdem niečo také? 🙂

siska53
22. jan 2015

@somavi zavisi od velkosti kolies. A aj velke kolesa budu mat v 20cm snehu problem,redp.v snehu,kt.je vysoky a vyssi nez kolesa..ale zas ja som ho vzdy pretlacila alebo tahala za sebou,ak bol naozaj hlboky sneh,co nebolo az take caste,no takych 5-6cm sa aj tu vyskytne (nie teraz) a o rozbitych chodnikoch ani nehovoriac.

Urcite aj ked si vyberies 4stopovy,tak si aspon vyber velke kolesa. Tie male su na ....

ester79
22. jan 2015

Ahoj, ja by som tiez odporucila pozriet si aj Monza Vario. Da sa kupit aj bez autosedacky. Vanicka je dost hlboka a chranena, kolesa su odpruzene vpredu aj vzadu. A dobre sa s nim manipuluje.