Hornet Standard kočík a vaše skúsenosti

milist
16. mar 2013

Ahojte mamičky 🙂 prosim Vás, nemá niektorá skusenosti s kočíkom Hornet Standard??? Neviem najst ziadnu recenziu ani diskusiu na tento typ kočíkov. Našla som ho na internete a chcela by som ho objednať, no neviem, ci urobim dobre. Prosím poradte 🙂 Dakujem.

e_kociky
16. mar 2013

@milist nemusíš sa obávať kočík objednať, ide o veľmi kvalitný kočík, značka Nestor je na trhu už veľmi dlho a kočíky sú veľmi kvalitné, bezporuchové 🙂

milist
autor
16. mar 2013

@e_kociky dakujem, ale ja som sa pytala na Hornet Standard, nie Nestor 🙂 verim, ze su kvalitne, len som chcela nejaku skusenost od mamicky, ktora ho uz pouziva 🙂

e_kociky
17. mar 2013

@milist Nestor je výrobcom kočíkov Hornet 😉

milist
autor
17. mar 2013

@e_kociky aha, dakujeme 🙂 dnes som to uz aj videla 🙂 prosim vas a viete mi povedat, či v Bardejove je priamo predajna alebo je tam len zaregistrovana firma?

e_kociky
17. mar 2013

@milist sme len internetová predajňa. Tovar je možné ale zaslať kdekoľvek na slovensku. No a máte právo ho do 7 pracovných dní vrátiť, ak sa vám nebude páčiť.. alebo z akéhokoľvek dôvodu. Viem, že je určite lepšie si kočík pozrieť pred kúpou, ak ho ale nikde v okolí nemáte možnosť pozrieť, tak aspoň máte možnosť ho v prípade nespokojnosti vrátiť 🙂

milist
autor
17. mar 2013

@e_kociky ďakujem veľmi pekne za info 🙂