Inglesina Trip

domigb
14. mar 2012

Máe niekto tento kočík? či už verziu 2011 alebo 2012 🙂 Splnila vaše požiadavky?

luckaitchy
24. mar 2012

@domigb Ahoj, dnes som videla tento golfáč na výstave Veselá planéta a som nadšená. Inglesina trip je fakt superľahký golfáč (6 kíl a niečo), poskladáš jednou rukou, dáždnikové skladanie, no čo ma najviav nadchlo bolo, že má niečo ako šilt- proti slnku! Dá sa vraj zobrať aj do lietadla, pokiaľ človek chce ísť v lete na nejakú dovolenku... Okrem toho všetky tie štandardné veci- polohovanie nôh, polohovanie chrbátika... Som si ho zarezervovala a zajtra ho idem kúpiť!🙂

jankar27
29. mar 2012

ahoj , ja akurat predavam tento kocik, je v mojom bazare. Osobne som sa rozhodovala medzi tripom a chiccom liteway a vyhrala jednoznacne inglesina. Prisla mi aziskovo pri nakladani do mhd taka vyvazenejsia. Super kocik niet co dodat, ma vsetko, co mozes cakat od letnej buginy. Prirovnala by som ju funkcne k maclearenu techno, ale za ovela prijatelnejsiu cenu. akurat je mozno trosku uzsia, oproti vacsim golfacom, ale je super lahucky a dietatko sa tam este super vyspinka.

frola
27. máj 2012

@luckaitchy @jankar27 ahojte neviete mi poradit ako sa sklapaju nozicky? da sa to vobec? hore to ide samo vyklopit ale dole mi to nejde. ked som tam posadila starsiu tak mala nohy tak divne ze nedociahla dole na tu gumenu opierku. dik

jankar27
28. máj 2012

ja som ho pouzivala vacsinou hore, ale da sa sklopit. su tam take tlacidla na bokoch /asi tak 7 cm od konca cedu/, ale su na urovni potahu, takze ich nie je vidiet. stlacaju sa sucastne. vygoogluj si pripadne manual, urcite to tam na obrazku nakreslene je.

tamichloe
30. máj 2012

@luckaitchy aj si ho kupila?ako si snim spokojná?