Peg Pérego book versus Inglesina Espreso

zuzana1404
20. feb 2013

Chcem sa spýtať, aké máte skúsenosti s týmito kočíkmi. Ja som mala inglesinu espreso, ale ešte ten starší typ-pred 6 rokmi- boli sme spokojní, ale táto nová verzia je vylepšená-podľa toho čo som čítala. S kočíkmi PP nemám vôbec skúsenosti, niečo som si už prečítala, ale uvítala by som ešte nejaké aktuálne postrehy. Rozhodujem sa, takže zbieram informácie.

verka2
20. feb 2013

Ahoj. Ja mam ten isty problem, plus som pozerala Cam minuette 2013 a Cam met. V babymarket v BA mali tu inglesinu espreso a PP ale iny typ. Mne sa viac pozdaval PPgo, ale nemali ten typ co som ja hladala. Teraz neviem rady lebo predavacka mi hovorila, ze Inglesina je lepsia ako PP, zevraj PP je ta horsia znacka u talianov a Inglesina lepsia, takze neviem, ale to espresso vyzeralo dobre. Pri inglesine bolo este lepsie zippo, alebo nieco take, ale tam uz bol dost velky cenovy rozdiel

zuzana1404
autor
20. feb 2013

Ja som z Košíc a tu PP book nemajú asi nikde, takže naživo si ho nemám ako pozrieť.Od inglesiny asi viem, čo môžem očakávať, keďže som ju už mala. A bola som s tým kočíkom spokojná, žiadne technické problémy, vyvozila som v ňom obe deti aj dosť nákupov a všetko vydržal. Nakoniec som ho ale predala, lebo deti vyrástli a už som neplánovala ďalšie. Ale plány sa zmenili a tak zase potrebujem kočík. Mne sa zdá, že inglesina bola dobrá a spoľahlivá a teraz navyše je aj vylepšená, takže je vhodná už od narodenia. Espreso sa mi pozdáva viac ako zippy, má asi väčší košík a ja osobne nemám rada rúčky- baranie rohy. Cam kočíky som nepozerala, tak Ti neporadím. Ale aj ten book sa mi pozdáva. Tak neviem.
@verka2

verka2
21. feb 2013

Ahoj. No ja som z DS a prezrela som aj skoro celu BA a PP ani tam velmi nemaju na vyber. Pravdaze maju za 450 eur, ale ked chce niekto do 300 eur tak nie a pritom je to hlavne mesto. Ja som nakoniec objednala Cam minuetto 2013, ale na bezovu farbu musim cakat 3 tyzdne, na SK maju len cervenu a tmavo modru, tu vsak nechcem na leto sa mi zda byt tmava. Espresso som videla nazivo v BA v Babymarkete pri Avione a zdala sa mi byt fajn, mali vtedy vylozenu sv.fialovu farbu. Ako som uz pisala predavacka radila skor Inglesinu ako PP, vyzoro sa mi zdala byt inglesina masivnejsia, aj ked mal tenke ramy.

yanielka
21. feb 2013

ja mam PP book je to lahky a skladny kocik, kupila som ho len nedavno takze dlhodobe skusenosti nemozem ponuknut, ale zatial vyzera super, ide sa s nim lahucko. Kupila som ho v premaman na zlatych pieskoch, mali dokonca na sklade ten, ktory sa mi pacil, mali tam vystavene vsetky ......Inglesinu som nikdy nemala ale ani sa mi nepacia PP su smrncovnejsie, aj ked s plikom pri prvom dietati som spokojna nebola /vadili mi male kolieska a golfove drzanie/ book toto nema

akova
21. feb 2013

ja mam tiež PP Book od novembra, som spokojná. Inglessinu som nemala, ale esspreso čo som aspon videla v predajniach je určite menšie ako Book. Esspreso by som prirovnala skôr k PP Aria. Ariu som mala pri dcére, boli sme tiež spokojný. Malý spratný kočík. Book je väčší už kolesami aj šírkou sedačky. Hlavne je velmi ľahký.

zuzana1404
autor
23. feb 2013

@akova Ahoj, ako si spokojná s konštrukciou? Čítala som aj negatívne recenzie- že vŕzga, akú máš s tým skúsenosť? A materiály-myslím tie látky, aké sú? Mne sa páči z booku ten model moka, ale aj ten čierny - neviem ako sa volá. Zdá sa mi, že ten materiál na modele mokka je lepší- ale všetko to posudzujem len z obrázkov, tak neviem. Esspreso je užšie, ale neviem, či tam nie je dlhšia tá opierková časť na chrbátik a zdá sa mi aj vyššie sedenie.

akova
24. feb 2013

@zuzana1404 mne nevrzga, tiez som to citala. ja mam farbu oceano latka je ako sustiak. najlepsie urcite aby si ho videla aj nazivo z obrazkov sa to neda posudit. vela kocikov co sa mne pacilo na obrazku nazivo pohoreli a tiez ja s nim mozem byt spokojna a tebe vyhovovat nebude. 😉

zuzana1404
autor
24. feb 2013

@akova Tak to je pravda, že je to najlepšie vidieť naživo, ale u nás som ho zatiaľ nikde nenašla.Tak sa snažím zohnať viac info, aby som si urobila obraz.

lin123
7. apr 2013

@akova mozem sa opytta ako si momentalne spokojna s kocikom? Nasla si nejake negativa? Mas PP book plus?

akova
9. apr 2013

@lin123 ahoj áno mám plus, využívam otacanie sedačky. ja som spokojná, mne nevrzga. je pravda že konštrukcia by mohla byť mohutnejsia lebo niekedy mám pocit aby sa nezlomil alé to by už ťažší. ja ho nosím každý deň bývame na medziposchodi a je veľmi lahucky.

akova
9. apr 2013

@akova a negatíva hádam len tá konštrukcia, ale zatiaľ je celý ani veľmi rozhegany zatiaľ nie je. Mam ho ale len pol roka... uvidím v skomponoval stave bude tak po roku...

lin123
9. apr 2013

@akova taak a dnes sme ho objednali zelenkavu verziu.🙂

lin123
10. apr 2013

@akova a co povies na kosik? Pride mi taky nelabilny, prislis lahunky, nema pevne dno...nemas s tym problem?

akova
11. apr 2013

@lin123 košík pohode, nosim tam aj nakupy.