Je kočík Gmini Grand vhodný na zimu?

cilli
8. jún 2017

AHojte Mamičky 🙂
Mám otázku na vás a najmä na vaše vzácne skúsenosti. V oktobri budem mat bábätko (1.takže výber kočíka je horšia dilema než výber mena :D).Potrebovala by som kočiar-vaničku prevažne na zimu a športový na prechodné obdobie až teplo. Budem bývať v bytovke, kde niekoľko schodou isto budem vynášať (nič tragické,ale predsa)a nerada by som len do kočiara investovala okolo 1000eur. Čítala som si recenzie a celkom ma oslovila značka/kočiar Gmini grand. Prosím, máte niekto skúsenosti s týmto kočíkom na toto obdobie?Alebo je to úplne nevyhovujúce (bude v ňom zima?predné malé kolieska a sneh?dá sa pekne poťah vyprať?),alebo by ste mi vedeli odporučiť nejaký kočiar, ktorý vám najviac vyhovoval? Veľká vďaka za vaše názory a teda za pomoc 😉🌷

salomesintia
8. jún 2017

@cilli ahoj ja soj tiez rodila v oktobri mala som retro kocik bola som snim velmi spokojna je dost velky pohodlni aj pekni. mala sa mi v nom zmestila aj vo fusaku a ked boli zrazi tak som este pridavala aj velku deku. mala som ho 3-roky a v zachovalom stave som ho este aj predala😀. takze retro kociky mozem len odporucit