Je lepší Chicco multiway 2011, Orion alebo Espiro active 2011?

dobrolka8
1. mar 2012

Rozhodujem sa pre jeden z týchto troch golfáčov pre 10 mes. synčeka (chicco multiway 2011, orion alebo espiro active 2011), rada by som však poznala konkrétne skúsenosti. Je pre mňa dôležité polohovanie úplne až do ľahu, nastaviteľnosť opierky nôh, pohodlnosť pre dieťa a tiež ochrana proti slnku a celková praktickosť - využitie v lete i v zime (nánožník, pláštenka). Prosím o vaše názory a skúsenosti - zatiaľ som reálne videla len ORION . Ďakujem.

tehula
6. mar 2012

Multiway mame, spokojnost bola, aj ked rovnaku sluzbu ti urobi aj Orion, plus strecha Orionu je neporovnatelne lepsia ako u Multiway. Jedine minus potom u Orionu je, ze opierka chrbta je kratsia ako u Multiway, kde vojde aj 4roc dieta pomaly. No a na moj vkus ma Multiway aj zbytocne velke kolesa, ved je to stale len golfac, tak na leto mozu byt aj kola Orionu.
A tusim cena u Orionu je bez debaty....okolo 70eur, u Multiway je to nejakych 120eur.
K espiru sa neviem vyjadrit

voskovaeva
31. mar 2012

My sme pupili espiro active len nedavno , zatial som nepostrehla nic negativne ,len maly nakupny košik a ked je dietatko v lahu tak je problematicke sa do neho dostat.jinak si myslim ze super, hlavne sa mi vidi vetsia opierka chrbta a na strieške je zip ktory ked odopnete tak sa strieska zvetsi tak pekne zkryje dietatko ze nan nefuka 😉

sampo
3. apr 2012

my mame multiway, nam sa tie velke kolesa v tomto terene zisli, ja mam len vyhrady k manipulovatelnosti jednou rukou - to je dost narocne. Inak som sa dokazala zmierit aj s tym malym kosikom. A vysiel ma na 104 € aj s dopravou priamo pred dvere 😉