Je lepší Concord fusion alebo Concord neo?

samantha111
11. mar 2013

Prosím poraďte mi ktorý kočík je lepší či concord neo alebo fusion chcem kupovať a vôbec neviem ktorý je lepší ak niekto ich mal prosím poraďte dakujeem

soldi
11. mar 2013

@samantha111 mala som neo, kamoska mala fusion. vanicka aj vajicko su rovnake, akurat sportak a konstrukcia je ina.

ak budes chodit len do mesta a potrebujes lahky, skladny, sikovny kocik, tak je neo lepsi. ma super nacvakavaci system- fusion ho nema.

ak planujes chodit skor do terenu a nebudes kocik casto skladat a natahovat sa s nim, tak je lepsi fusion.

neo je otocitelny do oboch smerov, ale je uzsi a ma korytkove sedenie.
fusion je len v smere od Teba, ale je sirsi a ma polohovatelne nozicky aj chrbat.

neda sa povedat, ktory je lepsi a ktory je horsi, mozes to posudzovat len individualne, ze ktory bude Tebe viac vyhovovat 🙂

karmelka77
11. mar 2013

jendoznacne fusion, je vacsi priestrannejsi v sportovej casti a ma velky nakupny kos🙂)) sportova cast je teda urcite lepsia ako pri neo

susann83
11. mar 2013

Ja mam neo a nakoniec som bola velmi rada, ze som si ho vybrala. Maly vobec nechcel lezat vo vanicke, tak som ho do 4 mesiacov nosila v satke a potom som ho dala do sportaku. Kedze je syncek mensi oproti ostatnym detom, tak mi to korytkove sedeni velmi vyhovovalo, vo fusione by sa stratil. A bol otoceny ku mne, videl mna, videl von a tam bol spokojny. Takze spokojnost a teraz tam je na novych modeloch aj vacsi kosik, to je tiez super

samantha111
autor
12. mar 2013

Ďakujem moc za názory no bývam v meste tak väčšinou po meste budem chodiť a toto čakám druhé tak budem sa hodné naťahovať a dosť chodievam k mame tak skladanie do auta takže hore dole stale to isté a neviete ako to je s kolesami v predu lebo ten neo ma dosť malé ze ako sa jazdí v zime.fusion ma väčši košík jaaj ja som zúfalá paci sa mi neo ale nepoznám ho

smilinggirl
26. mar 2013

ahojte, mam otazocku, viete mi niektora poradit? Mam doma concord fusion, no kupovali sme pred 3 rokmi uz len sportak a chcem dokupit vanicku a vajicko, no kosik dole je oranzovy (stara kolekcia) a chcela by som ho cierny, aby sa mi hodil k hocijakej vanicke, neviete ci sa da kupit samostatne alebo neviete o niekom ci by to nevedel usit? Vopred dakujem za info 🙂 🙂 🙂

manila421
26. feb 2019

@soldi Ahoj, prosim ta nasla som tuto staru konverzaciu, ja mam furt este stary fusion, s kamoskou si neskusala na Fusion podvozok nakliknut neo sedacku sportovu? islo to?