Je lepší golfáč Bertoni Foxy alebo Star?

lumarque
17. feb 2011

Ahojte. Mate niekto skusenosti s tymito kocikmi? celkom sa mi pacia. Dakujem

tatiana1985
28. apr 2011

kto ma kocik foxy bertoni??? aky je?

dadika1114
23. júl 2011

@lumarque
@tatiana1985 ahojte ja ho mam a je paradny 🙂) nam sa moc paci ... niekto vravel ze je uzky ale pre nas je super ja ho odporucam 🙂

lumarque
autor
23. júl 2011

@dadika1114 Ahoj medzi tym som si ho kupila...jednoducho laska na prvy pohlad.. zeleny a este k tomu s motylikmi 🙂.. som spokojna, len sa mi trochu trha taska a manzel pri skladani zlomil pultik na nohy, ale zase som s nim nezachadzala velmi setrne. Bude mi stacit, ked este prezije druhe babo a potom sa asi uplne rozpadne 😀

dadika1114
24. júl 2011

@lumarque chichi :DD aj mne sa ten pacil ale nakoniec sme kupili modry a taky chlapcek a vlacik je tam 🙂 len ja som k nemu tasku nemala :( musim zohnat

monulik88
4. feb 2012

maminky aj ja rozmyslam nad tymto golfacom bertony foxy a ste snim spokojne oplati sa kupit tento model dakujem za vas nazor 🙂
@dadika1114
@lumarque
@dadika1114

lumarque
autor
5. feb 2012

@monulik88
ahoj no kocik sa dobre sklada, maly ma teraz 11 kg, este sa tam zmesti v teplom overale. Na rozbitych chodnikoch sa s nim chodi dost zle, ale da sa na to zvyknut. A latkovy potah sa neda da dolu a dat vyprat do pracky, to je tiez nevyhoda. Zda sa mi, ze sa mi aj trosku rozhegal, ale neide krivo ako niektore ine kociky. Stal asi 60 euro.. tak ten vykon a kvalita asi odpoveda cene.

monulik88
6. feb 2012

@lumarque ahaaa dakujem velmi pekne za odpoved

fay26
27. feb 2012

@lumarque ahojky, odporučila by si teda ten kočík po všetkých skúsenostiach? tiež nad ním rozmýšľam...

renata1973
3. mar 2012

keď chcete niektorá bertoni červený tak mám na predaj za super cenu. Je super, kúpili sme ho minulého roku na dovolenku a v lete sme ho fakt využili. Naša už chodí bez. 🙂 🙂 🙂

borra
9. mar 2012

no ja mam ten foxy a extra spokojna s nim niesom . zo zaciatku som bola nadsena - lahky, maly, lahko skladatelny, super. ale po case mi zacal tahat do pravej strany, a kolieska sa zle otacaju. neviem ci je to len ten moj kus taky, alebo su aj ostatne take. aj som uvazovala o reklamacii, len neviem ci to risknut - myslite ze sa daju reklamovat aj taketo veci?

mimca20
14. mar 2012

@dadika1114 Ahoj. Mozem sa ta spytat -mas Bertoni Foxy vsak? nasla som tvoj prispevok tu a spominala si, ze si s nim spokojna. Aj teraz to mozes tak po dlhsom case tvrdit?? Pytam sa preto, lebo o 2 tyzdne ho idem kupovat, tak sa informujem so spokojnostou tohto typu kociarika.
Ja hladam kociarik len na prevoz MHD, prevoz autom.

mimca20
14. mar 2012

@monulik88 Ahojky, no ako vidim ideme, zhaname ten isty typ kociarika co?? Bertoni Foxy, ja som si dala u jednej pani rezervovat a buducu sobotu ideme nan mrknut. Tak som zvedava.

dadika1114
14. mar 2012

@mimca20 AHOJKY .... vies co ja som ho po pol roku predala ... strasne tazko sa ovladal... do zarkuty som ho ledva ledva vytocila a v obchode v tescu sme leeeen nadavali ... normalne som mala chut maleho vytiahnut a kocik tam nechat :(((( som moc rada ze som sa ho zbavila:DDDD a este je tam sprosta brzda do ktorej sme vsetci kopali co zavadzala pri chodzi

monulik88
14. mar 2012

@mimca20 noo my sme sa rozhodovali medzi bertony a babypoint orion a napokon sme si kupili babypoint orion ze ten je lahsi ako ten BERTONY to nam predajca povedal a zatial mne snim spokojny hlavne v pohode ho dvihnem do schodov aj v mhd ked nam zastavil daleko od chodnika tak som chytila a preniesla HLAVNE SI NEMYSLITE ZE ROBIM REKLAMU LEN PISEM MOJ NAZOR !a zvykame si nan 🙂

mimca20
14. mar 2012

@monulik88 Diky. Kupovali ste novy?? Kolko cca vysiel? Ma tento typ kociarika tie madla na papanie, pre dieta a maminu?? Ak si myslim ze je to ten. Mirka

mimca20
14. mar 2012

@monulik88 Je to golfac si sportiak?

mimca20
14. mar 2012

@dadika1114 Aha, diky za nazor. Ved tiez ked som ho nazivo videla, tak sa mi nejako nepozdaval v tom smere - ze strieska bola zarovno s brzdou v urovni. napadlo ma, ze toto nie je bohvieco.

mimca20
14. mar 2012

@monulik88 Podla mna nerobis reklamu, len pises svoj nazor a to je fajn. Ja tiez hlavne hladam taky kociar, s ktorym sa lahko dostanem do MHD, ze ho dvihnem a pohoda. Inak ako je spratny do kufra auta? Zabera ti vela miesta?

monulik88
14. mar 2012

@mimca20 v pohode poslala som ty ip ak budes este chciet daco vediet kludne napis
🙂

monulik88
14. mar 2012

nechcem tu moc pisat kedze to je tema o inom kociku tak ty napisem ip aby admini nemali problemy 🙂 🙂 🙂
@mimca20

mimca20
14. mar 2012

@monulik88 Ok v poriadku, budem ti pisat cez IP. Je to tak lepsie, respektujem kedze sa tu pise o inom type kociara.

dadika1114
14. mar 2012

@mimca20 ved to ... krasny bol len co z toho ked nam nesedell :(( ale teraz mame tento http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8701011&tab=14 a ten je uplne super 🙂 lahucke ovladanie ani do nicoho nekopeme 🙂)

mimca20
14. mar 2012

@dadika1114 Ved to, ze vyzera super. Ale tiez ked som ho videla nazivo, tak mi ten rovnaky priestor nesedel a myslela som ze clovek zakopne do spodnej casti.

mimca20
14. mar 2012

@dadika1114 A objednavala si aj z tejto konkretnej stranky?? Ja uz som normalne popletena z tych kociarov 🙂

dadika1114
14. mar 2012

@mimca20 nie ja som ho kupila cez bazar lebo jedna mamicka potrebovala celu rucku ..ma 2 deticky a jedno musi drzat za ruku po ceste a preto ho predavala ...ale bol cisto novy ... ona si myslela ze sa to bude dat v pohode ukarovat aj s jednou rukou,... predavala ho za 60

mimca20
14. mar 2012

@dadika1114 Aha,tak to si natrafila na super cenu.

dadika1114
14. mar 2012

@mimca20 to ano🙂

mimca20
14. mar 2012

@dadika1114 A nevies poradit v ramci ktorych stranok mam mrkat inzeraty??

dadika1114
14. mar 2012

@mimca20 aj tu maju jeden ...ale tiez pouzivany https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/ebn3/gol... ale vy asi skor hladate novy 🙂