Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Je lepší kočík Bexa alebo Camarello?

martinkaa
19. júl 2012

Dievčence, poraďte mi, aký kočiar si vybrat? Bexa alebo Camarello?

salma22
19. júl 2012

camarelo ...my ho mame a maximalna spokojnost 😎 😀 mna zaujimaju kociky a poviem ti ze lepsie je vziat camarelo lebo konstrukcia je vysie postavena... to znamena ziadna prekazka do kosika pri sportovej casti...skus si ho pozriet nazivo aj jeden aj druhy a uvidis sama oba su pekne q12 ma velku vanicku a sportak je zas dlhsi u bexy ...

barborav
19. júl 2012

nie je camarello ťažší? (iba pre info, tiež sa rozhodujeme)

katren
19. júl 2012

precitaj si diskusie a podla toho sa rozhodni...aj tak to budes musiet spravit ty sama, neviem, na co sa pytas....

lucky14
19. júl 2012

Ahoj. No ja mam Bexu4 a uz by som si ju nikdy nekupila. Strieska na hlbokom kociari sa vobec nedala poriadne vysponovat stale to vyzeralo pokrcene a o sportovej casti ani nehovorim. Tiez ta strieska je o nicom. Kamoska ma Q12 a ta vyzera omnoho lepsie. Ja som nechcela Q12 lebo v nasom meste pomaly iny kociar ani nie je ako keby ich rozdavali zdarma tak som sa predajcom dala nahovorit na Bexu a teraz idem kupovat novy kocik. Vela stastia v rozhodovani. 🙂

snopkulka
19. júl 2012

Ja mám tiež Camarello Q12 a som maximálne spokojná, pevná konštrukcia, stabilný, koženkové madlo (žiadna hnusná pena), hlboká časť dostatočne dlhá aj široká, športová časť tiež. Nevýhoda - je dosť ťažký, myslím že má okolo 15 kg a nezmestí sa do menšieho auta 🙂

moncicip
19. júl 2012

Urcite Camarello, mali sme a maximalna spokojnost a co je vyhoda jedna z najvacsich vaniciek - pre "jesenne" deti idelane.

monulik_t
19. júl 2012

My sme pred tyzdnom kupili Bexu... a tiez som si zistovala presne tu istu vec co ty 🙂 behala som po forach mesiace, hladala info. Nakoniec som dosla k informacii, ze to vyraba jeden a ten isty vyrobca... a fakt ked si pozries info o tych kocikoch, vsetko je rovnake.. aj konstrukcia aj rozmery, proste vsetko. Jediny rozdiel je v dizajne vanicky, ale aj to je minimalne. a podla nazorov ktore som nasla, prevladalo omnoho viac takych co odporucali aj Bexu aj Camarelo. My sme sa vlastne pre bexu rozhodli len preto, ze som ju na jednej stranke nasla vo fajn cene. Ked chces, tak pozri www.4diamonds.sk 🙂 Co sa tyka auta, je pravda ze do mensieho (my mame starsiu ford fiestu) sa zmesti tazsie - musime zlozit zadne kolieska. Ale je to v pohode. A ano, je trochu tazsi (mal by mat 12 kg) ale to je kvoli tomu, ze je to polsky kocik... to su vsetky polske tazsie... inak vyzera fajn 🙂

zuzikkaa
19. júl 2012

pochybujem ze tu je neikto kto mal kocik bexa a aj camarelo...cize ti kazdy poradi iba ten co mal 😉

sstefi
19. júl 2012

ja mam tiež camarello a som veeeeľmi spokojná. 😵

potemkin
19. júl 2012

ja som mala dlho vyhliadnutu bexu ale potom som uplnou nahodou objavila camarelo a bolo rozhodnute. 😉 Na bexe sa mi potom prestala pacit sportova cast, ta strieska bola taka rozgajdana, franforcova. Camarelo ma sietove odvetranie na vanicke aj na sportaku a o dost vacsi nakupny kosik. 🙂 Vanicku sme pouzivali asi do 8mesiacov aj s hrubym fusakom a Hani mala este rezervu, dobre bolo aj to ze sa dala polohovat tak v nej bola dlho spokojna. Sportak sa lahko polohuje, ked je uplne v sede tak hore za opierkou vznikne taky super "ulozny" priestor na mobil a drobnosti. Dokazem ho otocit do opacneho smeru aj ked v nom mala sedi, ale konstrukcia je ozaj dost tazka. A teraz v tychto horucavach sa cele boky dali odopnut a stiahnut dole a strieska zostala hore, co bolo fakt super, kedze mala mi inde cez obed nezaspi... Akurat popruhy sa tak nestastne nadstavuju. Dodnes bol jediny problem s ruckou, pouzivanim sa vykrucala a uvolnila sa z okrajov ale to mi na mieste vymenili. Takze po 15mesiacoch pouzivania konstatujem, ze som este stale spokojna 🙂

l_m180
24. júl 2012

ja mám Bexu a som nadmieru spokojná, je lahučký, dobre sa skladá a rozkladá, vajíčko sa dá pripnúť na konštrukciu, čo u mňa hrá tiež rolu... 🙂 Nevymenila by som hooo!!!

Tu začni písať odpoveď...

Odošli