Skúsenosti s kočíkom Camarello

bubacik2
27. nov 2015

Ahojte baby, ake mate skusenosti s kocikmi camarello? Kamaratka ma camarello granada, vraj vanicka super, ale sportova cast sa jej zda uzka. Mne sa tato zncka velmi paci dizajnovo, aj vanicka sa mi zda dost velka, len pri tom sportaku som si nie ista. Mala by som ho podla vas kupit, alebo radsej inu znacku? Dakujem za vsetky rady 🙂

cichlida
27. nov 2015

Za mna nie. Kocar otras, tie nove typy su aspon pre oko krajsie ale pridu mi obrovske, zvlast ked to tlaci mala maminka a sportovu cast radsej ani nekomentujem. Ja som ho predala po dvoch vychadzkach ( dostali sme ho) urcite by som pokukala po inych. 😃

zuzanka156
27. nov 2015

Ahoj! Ja som mala camarelo sevilu a velka spokojnost. Nehrka, nevrzga a prejdes nim vsade.

usmiateslniecko
27. nov 2015

Ahoj, my mame Camarelo Art Limited v bielo-modrej kombinacii. Pouzivame ho uz 7mesiac, mala ma 73cm a v pohode sa tam zmesti. Je lahko ovladatelny, skladatelny...Ja aj manzel sme vyssej postavy takze sme hladali kocik s vacsou vanickou a aj vyssou korbou. Pri niektorých modeloch sme vypadali ako pri hrackarskom kociku 😀 Sportovu cast zatial nepouzivame, mne sa tiez zda trosku uzsia, ale uvidíme ked ju zacneme pouzivat, snad bude ok. Za mna maximalna spokojnost s touto znackou.

lenuskaa33
27. nov 2015

My sme mali camarelo malaga. mne sa kočík veľmi páčil, jediná nevýhoda neviem aké máte auto... ale ked sme kočík dali do auta plus autosedačku tak bolo plne. do kufra sa nam zmestila len konštrukcia. vanička bola úžasná, malý tam bol 7 mesiacov, do športovej som ho dala, až keď bol stále nespokojný že nevidí von. Športovú časť sme moc nevyužili, lebo som si kúpila športový kočík nech sa nám ľahšie cestuje, ale pokiaľ som ho tam mala... bola super, aj nánožník sa mi moc páčil, zmestil sa tam aj s fusakom, dekou tak si myslím že bola dosť veľká.

bubacik2
autor
27. nov 2015

Mne sa tiez velmi paci malaga 🙂 mame nissan snad by sme ho do toho kufra vopchali 🙂

kamisun1
27. nov 2015

Ja mám tiež Camarelo Art Limited v bielo-modrej kombinácii, synček má 15 mesiacov a používame už športovú časť a vôbec nieje úzka .... jediná nevýhoda na tomto kočíku je, že nánožník sa trocha ťažšie zapína ale inak by som nemenila 🙂 ....

zabina27
27. nov 2015

my mame granadu, tiez spokojnost. ano, je to vacsi kocik, ale zase pekne sa tam zmesti babo, tie malinke "hrackarske" kociky su na par tyzdnov, aspon nas maly rychlo rastol, do mensej vanicky by sa za chvilu nezmestil, v tomto bol 8 mesiacov, potom sa uz v zime s fusakom nezmestil, tak siel do sportaku. uzky sa mi vobec nezda.
a ano, je vacsi, ja som mensia, ale mne sa vyborne tlacil, nemusela som sa do vanicky velmi zohybat, aby som maleho vybrala, mne sa zase nepacia tie kociky, co maju vanicku na urovni nasich kolien, to aby som si pomaly cupla, ak ho chcem nalozit, vylozit, dat caj...
len ako pise aj @lenuskaa33 , myslite na auto, ale aj na vytah, aby sa vam zmestil, ak teda mate vytah, lebo do maleho vytahu je tak tak, ledva sa napcha 😉

blska381
27. nov 2015

Ahoj,ja som mala camarelo Q12 ten starsi typ (4 roky dozadu kupeny) a som bola spokojna, som si ho vybrala kvoli velkej vanicke,rodila som v auguste tak sme celu zimu este vozili vo vanicke s fusakom,malej sa tam vyborne spalo,takze sa tam zmestila. Mal nafukovacie kolesa takze to slo dobre cestou aj necestou,vyborne peroval. Bol sice dost tazky a v aute zabral dost miesta,ale dalo sa. V sportovej casti som nevozila, prisla mi moc masivna, tak som radsej zobrala obycajny sportak graco od mojej sestry, na to som si musela teda riadne zvykat,tie kolieska,ale je lahsi a spratnejsi nez to sportove camarello Q12
Fakt bacha na vytah,ja som nemerala a nezmestil sa, riesila som to odpojenim vanicky a podvozok nechala v kocikarni ☺

bubacik2
autor
27. nov 2015

No my byvame v rodinnom dome, takze v tomto by nemal byt problem 🙂 dakujem velmi pekne za nazory 🙂

lenuskaa33
27. nov 2015

@zabina27 bývame v rodinnom dome, ale svokrovci v paneláku, ale do výťahu sme sa s ním natesnali 🙂

renatka80
1. dec 2015

Ja som mala camarelo malagu - maly uz kocik nepotrebuje lebo uz vyrastol 🙂 . Bola som s nim nadmieru spokojna, velka vanicka, lahky a sportova cast vobec nie je mala!

hruveop
1. dec 2015

Ja mam granadu. Mala sa narodila koncom augusta a celu zimu krasne vydrzala vo vanicke. Je velka pohodlna a dokonca ju vies aj polohovat co je super ked je babo zvedave. Je to robusny kocik ale naozaj sa uzasne ovlada aj jednou rukou co ocenis ked budes musiet niest dieta na rukach a este tlacit kocik. Kocik je velky len pri granade je do neho pri sportaku tazsky pristup zhora.
Ja som mega spokojna. Urcite by som do neho isla ked tak ho predas 😀

tutubi
1. dec 2015

@bubacik2 Ja som mala Camarelo Q12, bola som spokojná. Kočík vysoký, vanička veľká, veľmi dobre sa ovládal. Bol síce ťažší a pomerne objemný do auta, ale s tým som pri výbere rátala. Rozišiel sa nám jeden spoj na konštrukcii, ten mm bez problémov opravil.
Len na športovej časti boli veľmi nepodarené popruhy, stále sa mi rozchádzali a boli prikrátke a nedržali dobre. To ma často rozčuľovalo.
Sú to tie lacnejšie kočíky, ale my sme mali 3-kombináciu a za tie peniaze som bola veľmi spokojná. Až na tie popruhy.

usmiateslniecko
2. dec 2015

Kamoska mala tiez Camarelo Q12 a bola nad mieru spokojna, neviem kolko stal ten model my sme kocik kupovali tento rok v januári a za Camarelo Art Limited v 3kombinacii sme dali 520€ co si myslim, ze je taka stredna cesta. U nas bol jediny problem s Isofixom pod vajicko kedze nam to nijako nechcelo do seba pasovat tak sme vajicko pouzivali bez Isofixu. Teraz sme dcerke kupovali autosedacku a mali sme so sobou aj Isofix a v predajni nam panko povedal, ze sice Isofix mame velmi kvalitny, ale nepasuje k vajicku 😀 takze 80€ vyhodenych zbytocne.

monca77
2. dec 2015

Tiež som mala Camarelo Q12 a bola som spokojná, jedine tie popruhy na športovej časti robili problém, ale som ich potom nepoužívala. Malý bol spokojný aj v športovej časti, je vyšší, tak všetko videl... 🙂

myleontina
2. dec 2015

my mame camarelo art limited edition, kedze nie sme najnizsi, tak nam je obom super, vyborne sa ovlada a co sme hlavne chceli, aby sme sa nemuseli zohybat k nizkej vanicke, takze parada. vanicka je ano, velka, ale priestranna, maly s tam zmesti aj s fusakom a to nam teda priserne rychlo rastie 🙂 so sportovou castou zatial skusenosti nemame. vajicko by som mozno brala do buducnosti ine, ale okrem toho velka spokojnost 🙂

bubacik2
autor
2. dec 2015

Dakujem velmi pekne za vase reakcie, uz sme objednali camarello malaga- cervenocierny, mne sa strasne paci vzhladovo, kedze som chcela nejaku jasnu farbu, tak dufam, ze bude sluzit k nasej spokojnosti 😀